Skocz do zawartości

- ODRZUCONE -Podanko


Klaudia*-*

Rekomendowane odpowiedzi

Imię: Klaudia 
Wiek: 15
Staż na forum: 26 marca mija rok   
Co przemawia za tym, żeby Cię przyjąć (prosimy 
o dłuższą wypowiedź): Chciałam Pomóc sieci w jakiś sposób  Może nie widać mnie za bardzo na sieci ale obiecuje że będę aktywna mam dużo czasu więc zawsze
może coś tam pomyśleć ^^ Lubie próbować nowe rzeczy i czuje że też może mi to pomóc w jakiś sposób poznać lepiej naszych Maliversiaków <3 Też jak sie mówi 
życie jest jedno nie chce na koniec żałować że nie spróbowałam!
Posiadasz jakieś doświadczenie ? (gazetka 
szkolna, blog itp.): Kiedyś robiłam gazetkę szkolną  
Próbny wywiad / news:https://cs-maliver.pl/temat/10832-wywiad-z-liama/
  • Lubię to! 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TAK TAK TAK TAK,bardzo mila osoba,kulturalna,rozmawialem z nia i dykcje + ortografie jak pisala ma bardzo dobra jak na swoj wiek.

Podobal mi sie rowniez wywiad z LiaMa jak na pierwszy wywiad wypadla bardzo dobrze.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Próbny wywiadzik spoczko :dXD

Brak redaktorów

Popraw aktywność ale nie patrząc na to jestem na TAK ;)

ciapaniegif.gif.cddc6232c47376f70999d040bd2b1c3f.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Premium

Ja mysle zeby dac ci szanse jestem na Tak mysle ze sie przydasz jako redaktor. Moze to jakis pocztek. Warto od czegos zaczac

037f1ba64219c.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przykro mi to mówić, ale sprawa wygląda następująco :

 

Wymagania: 3. biegłe posługiwanie się ortografią, stylistyką, gramatyką j. polskiego,

 

Wycinek z twojego wywiadu: * przepraszam za brak "," ale mam z tym trudności w języku polskim :P Lepiej mi idzie po niemiecku >//<*

 

??????????????? 

 

Brakuje redaktorów i w ogóle, lecz to chyba jedyne co przemawia za glosem na TAK. Rozumiem, że pewne punkty w wymaganiach można pominąć, jak staż, posty i tego typu bzdety, ale redaktor ze złą ortografią? 

>Redaktor

>Zła ortografia 

 

Wybierz jedno

 

@Klaudia*-* to się naucz i składaj podanie, nie widzę prostszego rozwiązania

  • Lubię to! 2

-

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, Klaudia*-* napisał:

Lubie próbować nowe rzeczy

-to juz troszke brzmi jak 'polska jezyk trudna jezyk'
-interpunkcja na tym stanowisku to podstawa
-aktywnosc na forum

Pozostaje neutralny co do tego podania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, trzecia napisał:

Przykro mi to mówić, ale sprawa wygląda następująco :

 

Wymagania: 3. biegłe posługiwanie się ortografią, stylistyką, gramatyką j. polskiego,

 

Wycinek z twojego wywiadu: * przepraszam za brak "," ale mam z tym trudności w języku polskim :P Lepiej mi idzie po niemiecku >//<*

 

??????????????? 

 

Brakuje redaktorów i w ogóle, lecz to chyba jedyne co przemawia za glosem na TAK. Rozumiem, że pewne punkty w wymaganiach można pominąć, jak staż, posty i tego typu bzdety, ale redaktor ze złą ortografią? 

>Redaktor

>Zła ortografia 

 

Wybierz jedno

Co do tych przecinków chodzi o to że mieszkam w Niemczech i w języku polskim mam z tym trudności ale przecież zawsze można się nauczyć teraz jest takie coś jak internet i tutaj jest prawe wszystko ;)

  • Lubię to! 1
  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Klaudia*-* nie wypowiadaj się we własnym podaniu. Możesz edytować swój post!

 

 

Nie mnie o tym decydować czy jednak dostaniesz ową rangę, ale naprawdę jak wspominała @trzecia ... 'błędy interpunkcyjne' , a nawet wręcz ich brak musiałabyś nadrobić!

Jako redaktor musiałabyś bardzo się postarać, nadrobić zaległości i wątpię , aby internet mógłby Ci w tym pomóc.

 

Masz ode mnie takie 50/50.  

Przekonaj mnie czymś więcej , a nie jednym wywiadem.

 

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

naprawdę nie wiem skąd wzięły się te wszystkie "TAK" pod podaniem. rozumiem, że sieci brakuje redaktorów, ale serio? dziewczyna nawet nie stawia kropek, a wy chcecie, żeby pisała wam wywiady (który swoją drogą, wyszedł mizernie) i inne twórczości? sorka Klaudia, stwarzasz pozór sympatycznej dziewczyny, ale moim zdaniem nie zasługujesz na ten angaż.

  • WOW! 1
  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Srebrny Typer ME

Serio Wy myślicie że redaktor to tylko wywiady? Co z  "pytaniem na dziś" co z gazetkami i wszystkim innym? Ktoś musi się tym zająć... Ok! Kuleje u niej interpunkcja, ortografia i składnia, ale napisała prawdę.. W internecie wszystko zrobisz, są nawet programy co same wstawiają przecinki :d 

Jestem na TAK

  • Lubię to! 2
  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ortografia i interpunkcja, to jest w zasadzie podstawa podstawy, jeśli chodzi o wymagania na redaktora. Nie mówię tutaj o byciu ideałem, bo każdemu się zdarza zrobić błąd, czy zapomnieć gdzieś kropki/przecinka. Ale robienie ich w ponad przeciętnych ilościach cholernie razi po oczach. Idąc dalej, im więcej błędów, tym brzydsza praca. Im brzydsza praca, tym mniejsze zainteresowanie. Im mniejsze zainteresowanie, tym mniejsze chęci redaktora do pisania kolejnych prac. Koło się zamyka. Redaktor napisze 2-3 prace, zobaczy, że nie ma zainteresowania i rezygnuje, bo będzie miał w nosie robotę na darmo. Mimo, że sam jest po części temu winien.

 

Kolejna, równie kluczowa kwestia, tym razem w przypadku wywiadów pisemnych. Osoba, z którą go przeprowadzasz, może być nie wiadomo jakim analfabetą, ale w toku końcowej obróbki wypadałoby z grubsza błędy poprawić. Orty to nie problem, bo wrzucasz do edytora tekstu i Ci podświetli na czerwono wszystko. Stawianie kropek też nie powinno być jakimś wyczynem. Kłopot stanowią przecinki, bo wiele osób nie wie kiedy je stawiać, więc z lenistwa nie stawia ich wcale. Co z kolei razi po oczach, bo tekst jest chaotyczny i czasami ciężko zrozumieć, o co autorowi chodziło.

 

Dlatego jestem na Nie

  • Lubię to! 3
  • Super! 1

ddOQGML.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • Właściciel

Przepraszam za tak późne decyzje w sprawie tego podania ale biłam się troszkę z myślami.

Mega potrzebujemy Redaktorów, to prawda ale pierwszy wywiad powinien być dopracowany, aby zrobić na nas "wow".

Niestety tutaj tego zabrakło. Olałaś wszystko w zasadzie co jest istotne w pisaniu w naszym ojczystym języku. Interpunkcja, ortografia - podstawy, podstaw.

Warto trochę poświęcić czasu i  dopracować to. Wtedy jak najbardziej złóż podanie ponownie, bo nie mówię, że nie jest to posada dla Ciebie! :1f60a:

 

sl6Lp8l.png

  • Lubię to! 1

sygna-malina.png

qlU3lUK.gif

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.