Skocz do zawartości

Rekrutacja Blacklisted 2/2016


Malinaa.

Rekomendowane odpowiedzi

  • Właściciel

Wymagania oraz wzór podania o przyjęcie do grona członków BlackListed

 
Wzór podania:

Nick:
Wiek:
Data rejestracji na forum:
Ile spędzasz dziennie czasu na forum?:
Doświadczenie w ocenianiu:
Czy obsługiwałeś wcześniej AMXBANS?:
Byłeś banowany na forum lub serwerze?:
Dlaczego Ty?:
Coś od siebie:

Od razu piszę otwarcie, że oczekuję osoby bardzo aktywnej na forum, która poświęca na nie dość sporo czasu i zna się na rzeczy. Choć nie zapominajmy, że wszystkiego idzie się nauczyć np. obsługi bansa.

Po pierwszym etapie składania podań czeka Was kolejny.  :)

 Nowością jest to, że członek BL posiada admina na każdym serwerze jaki jest. Dodatkowym Waszym obowiązkiem jest pilnowanie na nim porządku, wiadomo nie cały czas bo każdy ma swoje życie ale w miarę rozsądku a tym bardziej jak zgłaszany jest czit na sb.  :)

 

 

 

Podania składamy pod tym tematem do 03.07

Powodzenia!

  • Lubię to! 2

sygna-malina.png

qlU3lUK.gif

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nick: R.O.S.
Wiek: 17
Data rejestracji na forum: 14.05.16r.
Ile spędzasz dziennie czasu na forum?: Praktycznie całe dnie, gdyby nie znajomi to pewnie 24/7. Zresztą to widać. Z czasem nie mam problemu.
Doświadczenie w ocenianiu: 7-8.5/10.
Czy obsługiwałeś wcześniej AMXBANS?: Tak.
Byłeś banowany na forum lub serwerze?: Nie.
Dlaczego Ty?: Skoro trzeba pomocy, to się zgłaszam. Próbować trzeba, może w końcu się uda. Myślę że w ocenianiu nie jestem najgorszy, zawsze się mogę douczyć.
Coś od siebie: Myślę, że będę się dobrze sprawował, jestem na forum codziennie, sumienny, pracowity. Nie robię problemów i staram się ich unikać. Na forum raczej nie ma ze mną problemów.

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nick:  Anty 
Wiek: 18
Data rejestracji na forum: 28 marca 2016
Ile spędzasz dziennie czasu na forum?: Są wakacje a ja nie mam życia to dużo. 
Doświadczenie w ocenianiu: To już czerwonym zostawiam do oceny.
Czy obsługiwałeś wcześniej AMXBANS?: Tak
Byłeś banowany na forum lub serwerze?: Nie
Dlaczego Ty?: Z chęcią pomogę czarnym.
Coś od siebie: Hmm, jestem pływakiem i mango zjebem. To chyba tyle. 

  • Lubię to! 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

-Nick:*Fanaticc.#Blancik♥
-Wiek:16
-Data rejestracji na forum: Od początku  forum
-Ile spędzasz dziennie czasu na forum?: W sumie od 3 do 6 h dziennie będzie  nawet częściej  :)
-Doświadczenie w ocenianiu: tak 6,7/10
-Czy obsługiwałeś wcześniej AMXBANS?:   Tak bardzo dobrze
-Byłeś banowany na forum lub serwerze?: tak dobrze Czerwoni wiedzą gdzie i za co
-Dlaczego Ty?:Dlaczego ja , Jestem aktywny praktycznie wszędzie gdzie to jest możliwe , 
Nienawidzę ludzi którzy oszukują w grze takich nagradzam banem  . Chętnie pomagam graczom na serwerze zapraszam  
mam sporo czasu wolnego i postanowiłem napisać podanie . do zarejestrowania się na forum . 

-Coś od siebie: jestem spokojnym chłopakiem do czasu . Zawsze uśmiechnięty , raczej bezkonfliktowy mam 16 lat pochodzę z miejscowości "Brzezie"  
interesuje się informatyką i grami komputerowymi oraz piłką nożną
No i oczywiście Kobietami ♥  :D Grywam na waszych serwerach udzielam się , jestem aktywny )

Edytowane przez ♛ Fanaticc. ♥
  • Lubię to! 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nick: hanq

Wiek: 18

Data rejestracji na forum: 29.03.2016

Ile spędzasz dziennie czasu na forum?: Myślę, że sporo, nie zawsze jestem online ale praktycznie wchodzę co chwilę na forum, żeby wszystko ogarnąć. 

Doświadczenie w ocenianiu: Nie miałem jeszcze okazji pełnić takiej funkcji, ale jestem pewny, że do tego się nadaję.

Czy obsługiwałeś wcześniej AMXBANS?: Nie.

Byłeś banowany na forum lub serwerze?: Raz dostałem bana, żeby sprawdzić czy bans właściwie działa, poza tym żadnego innego nie dostałem.

Dlaczego Ty?: Ponieważ mam sporo czasu, często jestem pod ręką. Potrafię zwrócić uwagę na znaczące szczegóły i porządnie rozpisać demko, nic na siłę. 

Coś od siebie: Podania nie piszę, żeby napisać bo jest rekrutacja i chcę na siłę jakąś rangę zdobyć, po prostu lubię takie obowiązki jakie ma BL - sprawdzanie graczy, rozpisywanie demek itd. Już wcześniej, wcześniej pytałem się kiedy będzie rekrutacja na BL, w poprzedniej rekrutacji nie pisałem podania, bo miałem sporo obowiązków i nie było czasu ;) ale teraz mam go sporo.

  • Lubię to! 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nick: KamiluŚ
Wiek: 15 Wiossenek .
Data rejestracji na forum: Rejestracja: 16 cze 2016
Ile spędzasz dziennie czasu na forum?: Dużo, mam już 1 dzień na forum, i myślę ze po 6/8 siedzę.
Doświadczenie w ocenianiu: Myślę, ze sam siebie nie będę, oceniał. Moja praca będzie wyglądać standardowo, ale myślę ze B.Dobre.
Czy obsługiwałeś wcześniej AMXBANS?: Oczywiście, i nawet Sources Bansem tak samo.
Byłeś banowany na forum lub serwerze?: Na Cs-Maliver absolutnie.
Dlaczego Ty?:
Ponieważ siedzę, na forum po kilkanaście nawet godzin. Mam doświadczenie i myślę ze nawet na ten, okres próbny się nadam.

Jako 15 latek, mam większe doświadczenie w  UBT jak np 17 latek :):D
Coś od siebieJestem Spokojnym chłopaczkiem :D, który ma 15 lat i mieszka w Świętochłowicach .

Uczę  się w Gimnazjum nr 2 w Świętochłowicach :P [ Kibluje ] :D  Jestem spoko do czasu. Na Cs-Maliver Trafiłem przez " Google ,, I nie żałuję .

Forum ładne i wgl ogarnięta administracja :)

Dziękuję, [ Kamil. ]

  • Lubię to! 1

bV3xnyb.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nick: PluszaQ
Wiek:22
Data rejestracji na forum: 29 marzec AD 2016
Ile spędzasz dziennie czasu na forum?: Po kilka godzin, zdarzają się takie, że mam prawie non stop forum odpalone
Doświadczenie w ocenianiu: Spore. Do tej pory raczej nie było problemu ze zbanowaniem osób, które wrzuciłem
Czy obsługiwałeś wcześniej AMXBANS?: Prowadząc serwer trzeba umieć takie rzeczy, więc tak
Byłeś banowany na forum lub serwerze?: Na tej sieci nie
Dlaczego Ty?: Mam doświadczenie, czas i do tego motywację, by coś zrobić. Poza tym, mam teraz taki okres, że jak się czymś nie zajmę, to mnie rozniesie. Więc szkoda zmarnować taki okaz :D
Coś od siebie: Nie chce mi się pisać tego po raz wtóry, więc odsyłam do tematu z przywitaniem i wywiadu :P

  • Lubię to! 6

ddOQGML.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nick Dizzy.

 

Wiek: 15 lat.

 

Data rejestracji na forum: 3 czerwca 2016 rok.

 

Ile spędzasz dziennie czasuna forum?: Od 2 godzin do nawet 5-6.

 

Doświadczenie w ocenianiu: Hmmm, doświadczenie mam spore, posiadałem funkcję BL, UBT na kilku sieciach, umiem rozpoznać czy SS są czyste czy "BRUDNE" , demko rozpisać też umiem...

 

Czy obsługiwałeś wcześniej AMXBANS?: No jasne, co jak co ale AMXBANS mam w jednym paluszku.

 

Byłeś banowany na forum lub serwerze?: Nie na forum nigdy warna nie dostałem, na serwerze również "SS" nie dostałem.

 

Dlaczego Ty?: Jestem osobą dość spokojną, lubię pomagać a przede wszystkim, znam się na rzeczy i jestem w stanie pomóc. Spędzam dużo czasu na forum, każdy mnie tu zna.

 

Coś od siebie:  Jestem Krzyś, mam fajnego królika (Kocham go) NO HOMO... Tak jak wyżej, lubię pomagać, jestem osobą spokojną (do czasu) xd

 

ps: Byłem już w drugim etapie dostałem ss i demko ss sprawdziłem , demko otrzymałem nie rozpisałem bo miałem wtedy Urlop, i jak wróciłem to już było po wynikach :D :D

 

POZDRAWIAM 

  • Lubię to! 1

GG:53968161

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nick:Na Forum: `Budzyn. Na Serwerach: G!B0N

Wiek:15 
Data rejestracji na forum: 4 kwietnia 2016
Ile spędzasz dziennie czasu na forum?: We Wakacje Dużo będzie 
Doświadczenie w ocenianiu: 6,7/10
Czy obsługiwałeś wcześniej AMXBANS?:Tak
Byłeś banowany na forum lub serwerze?:Nie
Dlaczego Ty?:Ponieważ jestem miłym spokojnym człowiekiem i lubię pomagać innym

Coś od siebie:  Mam nadzieje ze dostane ten zaszczyt i zostane Blacklisted

 

#Edit 

Zmiana kolorów na bardziej przyjazne dla oka//PluszaQ

Edytowane przez PluszaQ
76561198188429797.png
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nick: Ferdek Kiepski

Wiek: 17

Data rejestracji na forum: 27.03.16r

Ile spedzasz czasu na forum: A to zależy od dnia ;) Niekiedy 5h ,a nie raz 1h

Doświadczenie w ocenianiu: Nigdy nie byłem BL, lecz SS umiem oceniać oraz demko tez potrafię rozpisać ;)

Czy obsługiwales juz AMXBANS?: oczywiście, ze tak ;)

Byłeś banowany na forum lub serwerze? : Nie

Dlaczego Ty?: Hmm, myślę ,ze się nadam na to stanowisko, jestem miły i spokojny człowiek. Na forum dużo czasu spedzam na telefonie, ale żaden problem od razu wejść na kompa oraz kogoś zbanowac bądź ocenić demko ;)

Nigdy nie byłem BL, więc tez chciałbym spróbować swoich sił, zawsze można się nauczyć.

Cos od siebie: Mam na imię Kamil, lat 17. Ucze się jako elektromechanik ;) Pochodze z Leszna z województwa wielkopolskiego. Mieszkam w malej wiosce Brylewo.

//

*DEAD* Hrabia Monte Christo :  fryta odjebany  ...
*DEAD* Hrabia Monte Christo :  fryta  odpalona  kurwa  na  1000 procent

//

[VIP] yoroshi ~~ : ten fryta to pojebany co wejdzie to opor.

//

[Gold Nova I] Turrok: fajnie odpalony jestes 😄 przez sciane nie widzac mnie dajesz mi glowe

[Gold Nova I] Turrok: niezle ci celownik lata xd
'Turrok' dostal bana na '4 tygodni i 2 dni'. Powod: 'Aim'

//

rsXMaby.jpg.e690845cf68d626f32c344e35b0c0148.jpg  FB_IMG_1567514810098-01_Easy-Resize.com-min.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nick:Mloda Krew

Wiek:17 za 1.5 msc 18 lat bd juz.

Data rejestracji na forum:29 czerwca 2016 r.

Ile spędzasz dziennie czasu na forum?:24/7

Doświadczenie w ocenianiu:7/10

Czy obsługiwałeś wcześniej AMXBANS?:tak

Byłeś banowany na forum lub serwerze?:Nie

Dlaczego Ty?:Poza tym, mam teraz taki okres, że jak się czymś nie zajmę, to mnie rozniesie. Więc szkoda zmarnować tyle czasu wolnego mam bo wakacje ze zlamana noga.Doswiadczenue w tym mam.

Coś od siebie: Mam na imię Przemek.Lat 17 pochodzę z woj.Lubelskiego z małej wsi Przecinka...

Lubie dziewczyny...

Mieszkam aktualnie w Tomaszowie Lubelskim.

Kocham tez gry jak Cs go i cs 1.6.Lubie tez informatyke.

Znam sie troche na pilce noznej i jak na siatkowce oraz na koszykowce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Nowymi członkami BL zostają:


 




 


 


Po adminów oraz konta w bansie zapraszam do Opiekunów serwerów! :)


 


Gratulujemy!

  • Lubię to! 6

sygna-malina.png

qlU3lUK.gif

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.