Skocz do zawartości

#3 Gazetka Malivers


Tнacкeт.

Rekomendowane odpowiedzi

Najlepsza gazetka ze wszystkich, bardzo dużo nowych zawartych informacji, co mnie zaskoczyło Bohater Gazetki haha dziękuję! 

Nie ma błędów jakiś większych, gazetkę czytało się estetycznie, tylko że bym to wyśrodkowała ładniej by to wyglądało, ale szacunek oczywiście "+" poleciał. :)

cooltext344241087138805.thumb.png.9fca7f5e844fa0596f8b2f5557744960.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko ładnie pięknie, ale jest jedno, ale… Te kolory. Na moje jak byś dał może cieplejsze kolory by wyglądało to 100 razy lepiej! Do tego gazetka nie powala na nogi tak jak poprzednie. Krótko mówiąc napracowałeś się są efekty itp. ale może byś dał to, co były redaktor @Borówka chodzi mi dokładnie o to =

albo i też o to=

razem z tym myślę, że by wyglądało bardzo dobrze teraz wygląda to tylko dobrze…Z krytyki to na razie tyle będę miła w twoje urodziny. Z pochwały to grafika +! Zaskoczyłeś mnie „BOHATER GAZETKI” wiedzę jakiś plan tam był, który okazał się znakomity po prostu brawo Ty! Oczywiście, że + aby nie było że wredna jestem ;c

 

PS. Nie wiem, czego słuchasz, ale to nawet muzyka nie jest…

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie stawiałem za bardzo na grafikę jak Borówka, z tego względu iż bardziej skupiałem się na treści oraz postawiłem na skromność ;) Ale dzięki za słowa. A co do kolorów, z gazetkę na gazetkę planuję robić wszystko w innych kolorach.

tumblr_mxjpbiPnCr1scokd7o1_500.gif

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.