Skocz do zawartości

- ODRZUCONE -Edge na Bl'ku


Edge

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: Edge
Wiek: 18 
Data rejestracji na forum: 12 Grudzień 2016
Ile spędzasz dziennie czasu na forum?: Teraz już sporo będzie.
Doświadczenie w ocenianiu: 8/10
Czy obsługiwałeś wcześniej AMXBANS?: Tak, miałem swoją sieć serwerów i tam trzeba postawić amxbans i go trochę skonfigurować.
Byłeś banowany na forum lub serwerze?: Na tej serwerowni, tak naprawdę za moje głupie zachowanie i niedorosłe decyzje. Wyrosłem już tego i teraz tylko poważne decyzje.
Zapewne część użytkowników ma o mnie wyrobione zdanie ale się tym nie przejmuję, zmieniłem się od tamtej pory i tyle.
Dlaczego Ty?: Chciałbym pomóc naszemu koledze  @777 siedzę przed komputerem i tak naprawdę się nudzę to mogę coś zrobić dla społeczności naszej, nikt nie chce czekać za UB.
Coś od siebie: Mam na imię Mikołaj, mam 18 lat, interesuję się tworzeniem stron na silniku MyBB, uczę się powoli wszystkiego, moje hobby to Straż pożarna, mam mega zapał to tego.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4
  • Dodano
  • Ostatnia odpowiedź

Top użytkownicy w tym temacie

  • Srebrny Typer ME

Chciałem Ci powiedzieć bo nie wiem czy wiesz ale mamy 2 osoby w UBT, poza tym widzę że wnikliwie obserwujesz forum skoro chcesz być BL to nie tutaj, my mamy UBT  ;) a tak całkiem serio, to nie za mało Cię znam i ten ban wcześniejszy, jest po prostu za wcześnie 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po wejściu w dział prośbami o odbanowanie jak na dłoni widać, że osoba do tego uprawniona zamyka kwestię jeszcze tego samego dnia, a większość znika już po kilku/kilkunastu minutach. Oczywiście doceniamy to, że chcesz nam pomóc ale tutaj nasze szeregi są wypełnione odpowiednio! Niemniej jednak zachęcam do pomocy w jakimś innym obszarze który rzeczywiście takiej pomocy wymaga!

 

sl6Lp8l.png

uANLo7e.gif                               3f6ec08cf020a.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.