Skocz do zawartości

#222 Pytanie na Dziś


Radek

Rekomendowane odpowiedzi

Ja jeszcze jestem dzieckiem. Ale pamiętam jak miałem z 4/5 lat to na schodach w moim domu były takie kraty. Wysłał bym zdjęcie ale się nie da. Wsadziłem głowę i nie mogłem wyjąć xDD

Babcia mnie wyciągnąła potem jak zczaiłem o co kaman i zacząłem się drzeć xDD

 

  • Haha 1

ciapaniegif.gif.cddc6232c47376f70999d040bd2b1c3f.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Młodziany wiek mnie trzyma ale pamiętam jak przyjeżdżałem do babci i był tam taki chłopaczek który mnie zawsze irytował i wyzywał więc pewnego zimowego dnia jak jechał rowerem drogą to wziąłem śnieżkę i mu tak w głowę trafiłem że spadł z rowera i zarył czołem w zaspę i nie mógł wyjść . Taki gangster byłem jak 6 lat miałem XD

 

 

3218074_print_1.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak w wieku 9, czy 10 lat trafiłem pijanego sąsiada  w dupę strzałą z łuku. Pamiętam, że gość był zdrowo szurnięty, wiecznie chlał, a agresję wyładowywał na psie. Któregoś razu, z racji, że rodziców ta sprawa nie obchodziła, postanowiłem samemu wymierzyć mu sprawiedliwość. Dostał w pośladek strzałą z 2-calowym gwoździem na końcu. Takiego przeraźliwego krzyku nie da się zapomnieć :d

  • Haha 1

ddOQGML.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Radek zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.