Skocz do zawartości

Skarga Whaim


ReQim

Rekomendowane odpowiedzi

Twój Nick: ReQim

Nick Użytkownika:  Whaim

Powód Skargi:  Wybacz, nie to że cię nie lubię. Ale jesteś Ub Team i Adminem. Powinieneś świecić przykładem a nie pisać takie rzeczy na say ;( Zachowanie nie godne postawy admina i Forumowicza UB TEAM. Nie chciało mi się szukać w konsoli, ale tam też coś padło nie miłego. Nie będę pisał co bo nie chce wprowadzać nikogo  w błąd. 

Dowody:  https://imgur.com/a/NSFGRfQ

  • Lubię to! 1
  • Haha 2
  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

usprawiedliwienie:

 

majek to mój ziomal, a kolega wyżej żartu nie podłapał... no cóż, nie każdego śmieszy mój specyficzny humor.

Ktoś tu chyba urodził się z kijem w d... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wypraszam sobie takie teksty w moim kierunku. Mniej szacunek do starszych, to raz. Nie każdy wie że to twój ziomal Bóg wie w jakim kol wiek znaczeniu tego słowa. Nie chce wchodzić w szczegóły jakie są wasze relację ;D Kij to możesz sobie temu ziomalowi wsadzać. Zejdź na ziemie... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ReQim gościu.. ludzie się śmieją na serwerze, a ty z tego powodu skargi piszesz... Rudy jesteś? 

Cytuj

 

JAKIM KOL WIEK

MNIEJ szacunek

 

<- starszy, a głupszy. Bez odbioru.

 

  • Lubię to! 1
  • Haha 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@whaim Szkoda słów mi na Ciebie, moja córka 5 letnia ma więcej w głowie niż ty. Rób dalej taką reklamę dla serwera.... Oszczędź sobie swojego debilizmu... Mi takie żarty się nie podobają.... To że się śmieją to pokazuję własnie ich klasę...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@whaim To jest serwer publiczny, a nie serwer Whaim i przyjaciele, więc przyjmij, proszę, że nie każdego, a już na pewno nie osobę "świeżą" będą śmieszyły takie żarty. Nie ma tutaj nawet przekleństwa ale mimo wszystko.. widzisz jak to jest, więc lepiej unikać takich sytuacji. Żartuj sobie w ten sposób gdzieś tam na PW albo na amx_psay :)

@ReQim Starałeś się o admina na serwerze, więc spróbuj pograć troszkę więcej, a na pewno zrozumiesz całą atmosferę która się utworzyła między graczami przez ten okres działania serwera :) Tutaj niestety nic z tej skargi nie wynika, bo tak jak napisałem wyżej nie ma tutaj nawet żadnego przekleństwa.

Odrzucam

  • Lubię to! 1
  • Smutny 1

uANLo7e.gif                               3f6ec08cf020a.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.