Skocz do zawartości

elo


Dzejdi

Rekomendowane odpowiedzi

elo chyba nie musze pisać dla czego każdy chciał mnie tylko wyjebać z tej posady :DDD, płakanie 24/7 do maliny ze nic nie robie nie no kuhwa trudno pomysleć ze w dzien mnie nie ma a wszystkie demka ogarniam wieczór no ale spoko

 

pozdro dla tych co nie spinali do mnie :DD, wymieniać nie musze sami wiedzą :D 

 

elo

16420505315316490137.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

No to co, koniec wielkiego kozaka. Pisząc się na BL widziałeś wymaganie o dość sporej ilości czasu wolnego? Chyba nie... a szkoda, wystarczyło odwiedzać forum chociaż raz dziennie popołudniu i wieczorem. :)

Powodzenia życzę i nauczenia się kultury. :)

sygna-malina.png

qlU3lUK.gif

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


No to co, koniec wielkiego kozaka. Pisząc się na BL widziałeś wymaganie o dość sporej ilości czasu wolnego? Chyba nie... a szkoda, wystarczyło odwiedzać forum chociaż raz dziennie popołudniu i wieczorem. :)
Powodzenia życzę i nauczenia się kultury. :)
mam wchodzić jak nie ma co ogarniać to ja nie wiem po co XDDDDDDD jak każy może dawać ub to po co mam wchodzić jakby tylko bl mogl to bym siedziała tak to po co ;)?

 


po 2 dni jedno od różyka z top donatarem a ty mi to cały czas wypominasz omg : ], no ja wiem ze od ss xd no ale jak admini moga dawać ub no to ja nie wiem po co mam wchodzić jak oni cały czas na forum są xd?

16420505315316490137.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm jak ktoś ma odrobinę zdrowego rozsądku to dobrze wie, że obecna rekrutacja na BL, zarówno pierwsza jak i druga, stawia jako główny cel to żeby ludzie z tą rangą wchodzili również na pozostałe serwery i "czyścili" je z nieuczciwych graczy.

"Nowością jest to, że członek BL posiada admina na każdym serwerze jaki jest. Dodatkowym Waszym obowiązkiem jest pilnowanie na nim porządku, wiadomo nie cały czas bo każdy ma swoje życie ale w miarę rozsądku a tym bardziej jak zgłaszany jest czit na sb.", więc zasłanianie się tym, że jest tutaj masa ludzi którzy mogą odbanowywać ludzi i mała ilość demek jest zupełnie bezsensowna.

 

uANLo7e.gif                               3f6ec08cf020a.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam płakał za tobą nie będę. Dorobiłeś się swoim lenistwem i prostactwem. Jeśli dla ciebie zwrócenie uwagi na twoje opierdalanie się, jest jawną zbrodnią, to poszukaj sobie takiej sieci, na której wszyscy będą czcili wielkiego Dzejdiego - lenia i buraka. Mimo, że to jest internet, to minimum taktu wypadałoby zachować. Do ciebie to jednak jak grochem o ścianę. Wyjebongo na wszystko i rżniemy kozaka. To rżnij go gdzie indziej. Nara

  • Lubię to! 1

ddOQGML.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj Dzejdi Dzejdi... :v

 

Siemanko :)

//

*DEAD* Hrabia Monte Christo :  fryta odjebany  ...
*DEAD* Hrabia Monte Christo :  fryta  odpalona  kurwa  na  1000 procent

//

[VIP] yoroshi ~~ : ten fryta to pojebany co wejdzie to opor.

//

[Gold Nova I] Turrok: fajnie odpalony jestes 😄 przez sciane nie widzac mnie dajesz mi glowe

[Gold Nova I] Turrok: niezle ci celownik lata xd
'Turrok' dostal bana na '4 tygodni i 2 dni'. Powod: 'Aim'

//

rsXMaby.jpg.e690845cf68d626f32c344e35b0c0148.jpg  FB_IMG_1567514810098-01_Easy-Resize.com-min.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.