Skocz do zawartości

Heeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeej!


DoYouLoveMe?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Na początek może coś o mnie.

Hejkaaa! Jestem Karoolajnaa XD

Mam 12 lat lubię pojeździć na rowerze. Spędzać czas z @D0cto4 aKa zUoO aka Karolem. Słuchać muzyki. Jeździć do miasta. Jeść XD XD. Oglądać jakieś ciekawe seriale :)

Jestem miłą, spokojną,i bezkonfliktową osobą. Mam raczej charakter cichej i spokojnej niczym woda. Nawet w szkole na lekcjach zawsze siedzę cicho a kiedyś to nauczycielka z Angielskiego rozmawiała z innymi Dziewczynami nie wiem nawet o czym a ja oparłam głowę o ścianę i się nudziłam. A ona powiedziała "Dobra zaczynajmy lekcję m, bo dla Karoliny już się spać zaczyna chcieć!" XD

Dobra to było coś o mnie! Teraz Wy napiszcie coś o Sobie!

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel Serwera

Witam na pokładzie! ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Tysiek napisał:

Witam na pokładzie! ;)

Rozłożyć maszt!  

 

 

 

Heeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeej :d 

  • Haha 1

3560832.jpg.ff6565bab6627f5a58a77023f9105810.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zacznę od tego, że.

1. Byłem ciężko chory i praktycznie leżałem ciągle w łóżku.

2. Pisałem z moją dziewczyną dopiero z 2 dni temu i namawiałem, żeby się tu zarejestrowała. Ale jej nick był w użyciu. Gdy pisałem z nią, żeby sobie jakiś inny wzięła nie wiem DoYouLoveMe159384 i, że napiszę do Administracji ale mama zabrała mi telefon, bo miałem odpoczywać -,-

Nawet nie zdążyłem napisać "Muszę iść pa".

3. Mam 11 lat. Nie wiem czemu wybrałeś/aś mnie akurat :/.

4. Byłeś/aś tu niedawno online a ja dopiero wróciłem razem z nią do domu. Ja wcześniej ale mam zawody w piątek i trenowałem, więc byłem zmęczony i poszedłem spać. Ona dopiero skończyła lekcję i spotkamy się dziś za szkołą.

5. Nie wiem skąd wiedziałeś/aś, że ma taki nick. Pewnie ze zlecenia ale cóż...

6. Ona nie ma na imię Karolina lel. Bo co mam na imię Karol to Karolina ? XDD.

T O.   JEST.      A N I A!

Nie wiem co zrobicie z tą osobą i mam to gdzieś ale niestety nie znam XDDD i nie mam pojęcia jakim cudem wgl tu dotarł/ła xDDD

 

Ban poproszę....

I czekam aż P R A W D Z I W A wejdzie może jutro jeśli ją namówię -,-.

 

 

  • Haha 1

ciapaniegif.gif.cddc6232c47376f70999d040bd2b1c3f.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@D0cto4 aKa zUoO znowu wkręcasz tak samo jak z dwoma innymi kontami? Nie kłam że ktoś używa twoje ip jak to ty.. Nie wiem co chcesz ukryć, ale widać że na starcie wkręcasz.. Dla mnie jest to bezsens i po prostu udajesz durnia. Sam najpewniej to napisałeś, tylko nie chcesz się przyznać. P.S. tak dla wiadomości podobnie jest napisane to przywitanie  jak piszesz codziennie na Shoutboxie./Temat zamykam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Radek zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.