Skocz do zawartości

Propozycja


Sanczo

Rekomendowane odpowiedzi

Zauważyłem że zostal niby wgrany plugin zapobieganiu rekonekta lecz nie działa a wiec proszę o ponowne wgranie.

A moja propozycja to umożliwienie komunikowania się wszystkich graczy po śmierci czyli Tt i CT, w końcu to jest jedna wielka zabawa a nudno się gra kiedy tak mało osób się odzywa w dodatku gdy zostaną podzieleni między teamy. Było by super gdybyście to wgrali bo naprawde tego brakuje. Jeśli jednak odrzucicie moja propozycje to chociaż umożliwcie widzenie osób z drużyny przeciwnej. Nie mówcie że to jakiś problem przecież to tylko gra, to ma być zabawa, przecież to nie serwer TP. Bardzo proszę o wgranie choć jednej z mojej propozycji a bardziej sugerowałbym to by wszyscy się słyszeli po śmierci. Fajnie powiedzieć że idę po was galą, fajnie powiedzieć że Teraz was rozwala czy coś w tym stylu. Przecież to tylko gra i jedna wielka zabawa jak już wspomniałem wyżej :)

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Również jestem na tak. Gdy grałem na DD2 nie miałem z kim porozmawiać, bo gracze z którymi gadać było można, byli w przeciwnym team'ie. Zresztą, to jest tylko gra, więc nawet jak sobie podpowiadają, to co? Tu chodzi tylko o to, aby była zabawa i można się pośmiać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie, pośmiać się pogadać, a nawet umówić że wszyscy idziemy na długą. To tylko zabawa jakby nie było a nie jakiś serwer TP i jestem pewny że wszyscy będą z tego powodu zadowoleni. Powiedzieć komuś ale Cie rozpaliłem, pośmiać się z kogoś czy coś.. :D mówię wam ludzie chętniej grają na takich serwerach niż na takich co atmosfera jest jakaś spięta albo jak nikt się nie odzywa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem na TAK, ale tylko po śmierci ;)

//

*DEAD* Hrabia Monte Christo :  fryta odjebany  ...
*DEAD* Hrabia Monte Christo :  fryta  odpalona  kurwa  na  1000 procent

//

[VIP] yoroshi ~~ : ten fryta to pojebany co wejdzie to opor.

//

[Gold Nova I] Turrok: fajnie odpalony jestes 😄 przez sciane nie widzac mnie dajesz mi glowe

[Gold Nova I] Turrok: niezle ci celownik lata xd
'Turrok' dostal bana na '4 tygodni i 2 dni'. Powod: 'Aim'

//

rsXMaby.jpg.e690845cf68d626f32c344e35b0c0148.jpg  FB_IMG_1567514810098-01_Easy-Resize.com-min.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel Serwera

Zrobione. ;) 

 

 

//cls.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.