Skocz do zawartości

Rezygnacja


aRR

Rekomendowane odpowiedzi

  • Srebrny Typer ME
Data: 21-05-2018
Stanowisko, z którego rezygnuje: Moderator
Powód: 

No nie oszukujmy się nie mam czasu na bycie moderatorem, jak Agata słusznie
zauważyła ostatnia moja akcja moderacyjna była 3 maja, a więc dawno temu, moja praca nie pozwala mi na tak częste siedzenie
na forum jak to było w czasie moje składania podania na te stanowisko :) Powiedziałbym dzięki za wszystko ale ostatnimi czasy nie było między nami za dużo chemii, ciągłe narzekania oraz złe decyzje odebrały mi także
dużą część mojego zaangażowania które BYŁO choć część z was może się z tym nie zgodzić.

Dodatkowo, chciałbym zaznaczyć że jestem Top Donatorem i będę dalej się starał utrzymać na szczycie tej listy :1f617:

 

 

  • Smutny 7
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Dziękuję Ci za wszystko, bo początki były mega obiecujące i myślałam, że będzie tak bardzo długo.

Nie ukrywam, że jest mi przykro bo cały czas wierciłam Ci dziurę o Twoją aktywność, czy zaangażowanie ale tylko dla dobra forum.

Osobiście nie mam nic do Ciebie i mam nadzieje, że nasze relacje teraz na luzie wrócą do normy, bez pytania o zaangażowanie. ;)

  • Lubię to! 1

sygna-malina.png

qlU3lUK.gif

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.