Skocz do zawartości

Wywiad #7 | Dizzy


Creating.

Rekomendowane odpowiedzi


Witam, wracam do was z kolejnym wywiadem. Zaszczycił nas Dizzy który ma 15 lat i mieszka w małej miejscowości w woj. Lubelskim. Nazywa się Krzystof i ma wiele do powiedzenia niżej, warto przeczytać i poznać go lepiej! Zapraszam, miłej lektury. :)

 

 

Redaktor: Creating.                                                                                         Bohater: Dizzy

     bc90b0d4bb259.png                                                                               71ef76c341a25.jpg

 

 

Creating. :  Witam Cię i dziękuje, że zdecydowałeś się poświęcić trochę swojego czasu na wywiad. Zacznijmy od pytania, które każdy dobrze zna. Powiedz nam jak masz na imie, ile masz lat i skąd pochodzisz?

 
Dizzy : Witam, nie ma problemu. No więc tak jestem Krzysztof, mam 15 lat, pochodzę z małej miejscowości w woj. Lubelskim.
 
Creating. : Czy mógłbyś opowiedzieć coś o swojej miejscowości? Jak się nazywa, czy masz tam jakieś obiekty sportowe typu orlik bądź hala sportowa? A może coś co można zwiedzić?
 
Dizzy : Mieszkam w miejscowość która nazywa się Charlejów, fajną atrakcją w mojej miejscowości, jest to że co rok jest zjazd "Charlejowców" Kilka set osób przyjeżdza swoimi maszynami, jest dobra zabawa można pooglądać, hala oraz orlik są oddalone od mojej miejscowości około 5-6 km. 
 
Creating. : Krzysztofie czy twoja miejscowość zaraziła Cię sympatią do motorów? Czy może jednak masz inne zainteresowania, jeśli tak to jakie? 
 
Dizzy : Powiem szczerze, motory to nie moja bajka, jednak fajnie pooglądać jakieś maszyny których nie widuje się na codzień, interesuje się piłką nożną, lubię w nią grać i oglądać, inne zainteresowania to informatyka, gry komputerowe, oraz muzyka. 
 
Creating. : Opowiedz nam coś o swojej pasji do piłki nożnej, próbujesz rozwinąć swój talent w jakimś klubie poprzez grę i treningi? 
 
Dizzy : Tą dyscypline zacząłem trenować od małego, jeśli dobrze pamiętam ciocia przywiozła mi super piłkę, nie mogłem przestać grać, grać i grać, bardzo mi się spodobał ten sport, potem jak troszkę dorosnąłem oglądałem piłkę nożną, aktualnie nie ma dnia bez którego nie wyjdę na dwór i chodż raz nie kopne piłki. W Klubie żadnym nie gram bo przecież nie trzeba rozwijać swoich umiejętości i pasji poprzez granie w jakim kolwiek klubie.  
 
Creating. : Słuchaj warto spróbować się w jakimś klubie, rywalizacja z innymi dodaje nam motywacji ogromnej, wtedy chcemy być lepsi i trenujemy wydajnej, a efekty są nie wcale gorsze. Wróćmy jeszcze do twojej innej pasji jaką jest słuchanie piosenek, jaki jest twój ulubiony rodzaj muzyki?
 
Dizzy : No w sumie tak, ale jednak myślę że jestem troszkę za słaby na jaki kolwiek klub ale zobaczymy jak to będzie kiedyś, moim ulubionym rodzajem muzyki jest rap/hip, dupstep jednak słucham też popu. 
 
Creating. : Oczywiście ja i na pewno całe forum życzymy Ci wielu sukcesów. Masz ulubionego wykonawcę i jakiś swój kawałek bez którego nie możesz rozpocząć dobrego dnia?
 
Dizzy : Dziękuję <3 Moim ulubionym wykonawcą jest człowiek znany jako PIH. Kocham jego nutyy a moim ulubionem kawałkiem jest: 


Creating. : Zdradź nam, masz jakąś wybrankę na oku?

Dizzy : A jest taka jedna, Julcia się nazywa.

Creating. :  Jak długo jesteście już razem?

Dizzy : 9 miesięcy i 6 dni.

Creating. :  To już trochę jest, mam nadzieję, że jesteście szczęśliwi i oby tak już wam zostało. Przejdźmy na inny temat, który dzień tygodnia jest twoim ulubuionym i dlaczego?

Dizzy:  Dziękujemy <3 Moim ulubionemy dniem tygodnia jest "6 dzień tygodnia" czyli sobota. Dlatego że weekend i wgl. dużo wolnego czasu spotkania z dziewczyną i znajomymi. 

Creating. :  Pewnie wielu jeszcze lubi ten dzień, masz jakąś ulubioną potrawę? Powiedz jaka była najsmaczniejsza w twoim życiu. 

Dizzy : Moim ulubionym przysmakiem jest tradycyjnie kotlet schabowy . A najsmaczniejszą potrawą którą jadłem w moim życiu jest zapiekanka z gyrosaa. Polecam ! 

Creating. :  Ja z pewnością spróbuję, inni być może też. Nie ma to jak tradycyjne polskie dania.  Masz jakieś zwierzątko domowe?

Dizzy : Tak mam, mam królika miniaturke kóry wabi się tuptuś, rasa baranek, jest taki słodki.

Creating. : Skąd pomysł na takie imię dla niego?

Dizzy : 
Pewnego razu, oglądaliśmy bajką która nazywała się "bambi" czy jakoś tak i z tego co pamiętam był tam królik który wabił się tuptuś. I tak nazwaliśmy naszego pupilka. 
 
Creating. : Zdradź nam, masz jakieś rodzeństwo?
 
Dizzy : Tak mam i nie zamieniłbym ich nigdy. Mam młodszą siostrzyczkę, która nazywa się Julcia i starszego brata Wiktora. 
 
Creating. : Mało kiedy zdarza się by rodzeństwo w jaki kolwiek sposób pławiło do Siebie sympatią. Chociaż prawda jest taka, że jeśli nawet nam się wydaje, że chciałoby się zabić swoje rodzeństwo to i tak wskoczyłoby się za nim w ogień. W jaki sposób zabijasz wolny czas prócz kopania w piłke oraz słuchania muzyki, bawisz się z rodzeństwem czy może jakieś wyjścia ze znajomymi?
 
Dizzy : Dokładnie, jak to z rodzeństewem raz lepiej raz gorzej, jednak mam z nimi dobre relacje, dogadujemy się. W wolnym czasie chodzę ze znajowmymi na pizze, kebaba itp. Jednak ostatnio dużo czasu spędzam przed komputerem i to jest moje "zabijanie czasu". Lubie przebywać na naszym forum, pisać na sb oraz rozmawiać na ts. 
 
Creating. : Skoro jesteśmy już w temacie naszej sieci powiedz czy podoba Ci się stylistyka forum? Chciałbyś coś zmienić czy podoba Ci się tak jak jest?
 
Dizzy : Nie wiem jak uważają inni ale jak dla mnie wszystko jest idealnie, podoba mi się styl forum, a przede wszystkim osoby z którymi mam przyjemność przebywać, rozmawiać itd.
 
Creating. : Jesteś z nami od 3 czerwca, to już chwile minęło. Zdobyłeś parę rang, takie jak opiekun koncika smiechu, donator, vip oraz admin onlydd2 w 1.6 oraz w GO. Gratulujemy Ci oraz dziękujemy, że wspierasz naszą sieć. Powiedz, jak myślisz, dobrze wywiązujesz się np. z adminowania na dwóch naszych serwerach? 
 
 
Dizzy : To prawda od 3 czerwca mineło trochę czasu, ale fajnie mi się z wami współpracuje, Dziekuję i nie ma za co, zoobowiązałem się to trzeba wykonywać swoję obowiązki, jednak powiem szczerze że troszkę zaniedbałem obowiązki na serwerze 1.6 onlydd2. Ale poprawie się obiecuje. Teraz są wakacje dużo wolnego czasu więc widzimy się na serwerach w 1.6 oraz GO.
 
Creating. : Trzymam Cię za słowo i obawiam się, że nie tylko ja. Pamiętaj nasza kochana Malina wszystko widzi i wszystkiego pilnuje trzeba zawsze stać na straży i wykonywać swoje obowiązki należycie. 
W jednym z pytań wyżej o naszej sieci napisałeś, że wszystko jest idealnie ale czy na prawdę tak jest, nie chciałbyś czegoś zmienić nawet najmniejszego usterki, która twoim zdaniem jest bądź nie? 
 
Dizzy : Wiem, wiem pani Mlinka ma oczy do okoła głowy! Wszystko jest idelanie nie zmienie swojego zdania. Według mnie powinno pozostać tak jak jest ale to tylko moje zdanie. Chociaż jakby ktoś coś zmieniał to by się nie obraził, ale wolałbym aby zostało wszystko tak jak jest. 
 
Creating. : Kto wie, zmiany bywają dobre i złe jednak trzeba zaufać osobom, które się na tym znają. Przejdźmy do serii szybkich pytań. Co wolisz, jeździć na rowerze czy pływać na basenie?
 
Dizzy : Pływać na basenie. Nie lubie rowerów jakoś, już wole na piechtaka. 
 
Creating. : Cześciej i chętniej wybierasz owoce czy słodkie?
 
Dizzy :  Mój brzuszek kocha słodycze i jem ich dość sporo, ale jednak owoce. Zdrowe odrzywianie przede wszystkim. 
 
Creating. : Gdybyś miał do wyboru wyjechać w Bieszczady bądź do Francji gdzie byś pojechał?
 
Dizzy : Już byłem w bieszczadach, więc wolał bym do Fracnji bo jeszcze tam nie byłem. Chciał bym zwiedzić różne ciekawe miejsca bo podobno warto. 
 

Creating. : Wyobraź sobie, że masz 100 tysięcy złotych na co byś je wydał?

 

Dizzy : 100 tyś? No to tak, pewnie bym kupił sobie jakiś lepszy komputer, wyremonotował bym sobie pokój a resztę bym oddał na cele charytatywne. 
 
Creating. :  Widzę, że masz dobre serce. Lody czekoladowe czy truskawkowe?

Dizzy: Lody truskawkowe.

Creating. : Dziękuje Ci za poświęcony mi czas, chciałbyś na sam konieć kogoś pozdrowić? 

Dizzy:  Ja również dziekuję, nie spodziewałem się że wypadnie akurat na mnie. Tak chciał bym pozdrowić Naszą h@ Malinkę, moderatorkę Sysię i admina pb Fnatica pozdrawiam. 

 

  • Lubię to! 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo ciekawy wywiad, dużo ciekawych rzeczy można się dowiedzieć o @Dizzy, dziękuję za pozdrowienia, oczywiście "+" leci.

cooltext344241087138805.thumb.png.9fca7f5e844fa0596f8b2f5557744960.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tą piosenkę mogłeś dać w spoiler. Tak to ciekawy nie powiem że nie. Dużo się dowiedziałam o typie co do mnie spinał i pomyśleć, że on ma 15 lat...

Do wywidku nic nie mam. Pięknie! :)++++!

  • Lubię to! 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.