Skocz do zawartości

[CS 1.6] Poradnik Do cs 1.6 /przydatne komendy :)


Rekomendowane odpowiedzi

                                              Witajcie dzisiaj chciałbym wam przedstawić poradnik
                                  Dotyczących przydatnych komend do cs 1.6


A więc Najpierw Przedstawie wam Kilka podstawowych komend i napisze na co one są przydatne

hud_fastswitch 1 -     Polega Ona na szybkim zmienieniu broni naciskając klawisze
                                     Np chcemy wyciągnąć Kose naciskamy 3 i nie musimy potwierdzać myszką tego
                                     Naprawdę przydatna komenda :)



cl_crosshair_color -      Można Zmienić Kolor własnego celownika na jaśniejszy Lub ciemniejszy kolor
                                     Zależy kto co lubi ;)


cl_dynamiccrosshair 0  - polecam tą komendę Dlaczego , Dlatego gdy skaczemy , biegamy , chodzimy celownik nam się
                                      Nie powiększa i jest to przyjemniejsze dla gry :)



crosshair 1 -                komenda dla snajpera , gdy ktoś lubi strzelać z awp z tą kropką ma komendę włączoną , a jeśli nie
                                   za miaz 1 wpisuje 0


_cl_autowepswitch 0     - Gdy podnosimy broń a w tym samym momencie mamy przeciwnika przed   sobą broń nam się nie zmieni
                                      Np : chcemy podnieść Awp a przeciwnik ejst wcelowany a my mamy tylko Pistolet nie zmienia    nam się                                         broń tylko zostaje pistolet     
                                      większą szanse na zabicie przeciwnika bo broń automatycznie się nie zmieni ;)



Polecam Komendy też te (nie które nie są dozwalane na Mix'y lub Jakies turnieje)

cl_lw 0 ;  Zmienia nam kose na lewą rękę a wszystkie inne bronie zostają na prawej

cl_boob 0.00 -   gdy chodzimy Broń nam się nie porusza do przodu i do tyłu

cl_lc -  zmniejsza nam rozrzut broni 

                                                                    teraz podam kilka komend na powiększenie
                        FPS dla Non steam I steam :)


Developer 1

Fps_max 100

Fps_modem 100 ( Dla non steam )

Fps_override 1 (dla Steam )

cl_showfps 1

Hud_draw 0 lub 1 jak mamy 0 to nie widzimy nci oprocz broni , czat
                  i celownik nam znikają ale to pomaga do osiągniecia
                  Wymaganej przez nas ilosci fps

                                                                                                Dziękuje za uwagę jeśli poradnik
                                                         się podobał proszę zostaw +
                                                         To mnie z motywuje to następnych
                                                         Dziękuje Pozdrawiam Fanaticc.

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurwa chłopie zmien te czcionki i kolory...

Ortografia kuleje...

Co do poradnika to połowę nie mogłem przeczytać, ale co przeczytałem to wiedziałem ;)

//

*DEAD* Hrabia Monte Christo :  fryta odjebany  ...
*DEAD* Hrabia Monte Christo :  fryta  odpalona  kurwa  na  1000 procent

//

[VIP] yoroshi ~~ : ten fryta to pojebany co wejdzie to opor.

//

[Gold Nova I] Turrok: fajnie odpalony jestes 😄 przez sciane nie widzac mnie dajesz mi glowe

[Gold Nova I] Turrok: niezle ci celownik lata xd
'Turrok' dostal bana na '4 tygodni i 2 dni'. Powod: 'Aim'

//

rsXMaby.jpg.e690845cf68d626f32c344e35b0c0148.jpg  FB_IMG_1567514810098-01_Easy-Resize.com-min.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • ponczuuu zmienił(a) tytuł na [CS 1.6] Poradnik Do cs 1.6 /przydatne komendy :)
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.