Skocz do zawartości

- PRZYJĘTE - Podanie na redaktora/ Dabster


Dabster

Rekomendowane odpowiedzi

Imię: Zbyszek się zwę od prawie 19-stu lat.

Wiek:  W sierpniu ostatnie -naście mam.

Staż na forum:   Od ubiegłego roku (wakacje)

Co przemawia za tym, żeby Cię przyjąć (prosimy  o dłuższą wypowiedź):  No co przemawia? Brak redaktorów. Nie widzę nikogo z rangą redaktora na tym forum. @Malina WOLNE ciągle siedzi w tej redakcji, a ma też inne zajęcia. Jest właścicielką, a ja chcę ją odciążyć z obowiązku redakcji i wziąć to na siebie.  Jestem już w sumie dorosła osobą, ale nie mogę powiedzieć, że jesteśmy dorosły wiek to tylko liczba.  Z opisu pomocy to w sumie tyle by było. Dlaczego ja? Umiem pisać. Zawsze lubiłem dział "Redakcji" na forach. Mam miesiąc czasu wolnego, w trakcie będę coś tam sobie powtarzał do kwalifikacji, więc czas na forum będzie. Jestem komunikatywny, wiem co mam robić w redakcji, umiem poradzić sobie z obowiązkami "Redaktora". Stylistyka/ortografia/gramatyka jest na poziomie. Nie popełniam błędów. Staram się by prace były przejrzyste/estetyczne. Mam ciekawy dobór słów (czytam książki, fantastyka i przygody ale czytam). 

Wywiady:

  • w każdym wywiadzie staram się nie powtarzać pytań, których użyłem w ostatnim;
  • dodaje różne gry pisane dla urozmaicenia;
  • zabawne pytanie;
  • bardzo humorystyczne podejście do sprawy, wywiady mają być luźne = 0 spiny.

Gazetki:

  • staram się jak najbardziej robić przejrzyste i  estetyczne pracę;
  • spis treści w każdej gazetce;
  • staram się mieć grafiki do swojej pracy;
  • wszystko jest zwięźle i na temat;
  • każda gazetka posiada nowy i nie powtarzalny wcześniej kącik śmiechu; 

Inne prace:

  • Prac  na pomysł jest wiele --> posiadam wiele pomysłów w swojej małej główce;
  • Pomysłowy;
  • Wiele dobrych i złych pomysłów;
  • Niepowtarzalność <-- najważniejsza cecha.

 

Dopiszę jeszcze swoje zainteresowania: 

  

  • MMA;
  • K1 (Kickboxing);
  • Lekkoatletyka;
  • Spacery;
  • Czarny humor;
  • Dziewczyny;
  • Komputery;
  • Tiltowanie i bycie retardem w Lol'u;
  • Czytanie nowości w necie i robienie serii "Zrób to sam" 

Posiadasz jakieś doświadczenie ? (gazetka  szkolna, blog itp.):  Posiadam. W gazetce szkolnej nie byłej,  nigdy w szkole o tym nie słyszałem, przynajmniej w mojej. Ciągłe pchanie się w dział redakcji. Posiadam swój FanPage na facebook'u, za czasów gdy miałem mniej lat, to na nim przesiadywałem. 

Próbny wywiad / news: Gazetka jest.

 

 

Wymagania:

1. sporo wolnego czasu, +

2. umiejętność współpracy z ludźmi, cierpliwość i systematyczność,  +

3. biegłe posługiwanie się ortografią, stylistyką, gramatyką j. polskiego, +

4. minimum 15 - 16 lat, +

5. brak warnów, Odrobiłem dlatego = +

6. minimum 50 postów, +

7. minimum, ukończony miesiąc z działalnością na sieci. +

 

Mam nadzieję, że dostanę szansę. Dzięki za poświęcenie czasu na przeczytanie podania.

  • Lubię to! 2
  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem na tak, spełniasz wymagania, starałeś się przy pisaniu podania, ale widzę błędy w pisowni. Nie są to błędy ortograficzne, tylko takie jakbyś zapomniał dopisać słowa i zaczął nowe zdanie. Co nie zmienia faktu, że mój głos jest pozytywny!

  • Lubię to! 1

-

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Również tak!

Wymagania spełniasz i piszesz bardzo ładne prace! Będziesz się dobrze sprawował na tym stanowisku.

Plus brak redaktorów

  • Lubię to! 1

ciapaniegif.gif.cddc6232c47376f70999d040bd2b1c3f.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niektóre zdania w ogóle po polskowemu nie brzmią. 

10 godzin temu, Dabster napisał:

Jestem już w sumie dorosła osobą, ale nie mogę powiedzieć, że jesteśmy dorosły wiek to tylko liczba.

 

10 godzin temu, Dabster napisał:

Posiadam. W gazetce szkolnej nie byłej,  nigdy w szkole o tym nie słyszałem, przynajmniej w mojej. Ciągłe pchanie się w dział redakcji. Posiadam swój FanPage na facebook'u, za czasów gdy miałem mniej lat, to na nim przesiadywałem. 

 

To też jakoś tak nie pasuje do siebie. Coś w podobie, jakby w Twojej głowie było 5 osób i każda chciała dodać coś innego, nie będąc w temacie. 

Dobra, Paula kończy narzekanie i czas na plusy... joke. Po prostu chciałam zrobić atmosferę pełną nadziei. :D 

Trochę o gazetce. Estetycznie robisz wszystko na bardzo wysokim poziomie, jedyny minus to tekst. Przecinki i widoczny natłok myśli powodują, że oczy się cieszą, ale moja dusza cierpi. Poza tym nie mam nic przeciwko.

 

Moim zdaniem nieistotny jest fakt, że nie ma redaktorów/moderatorów/grafików czy innych posad. Nigdy nie uważałam tego za powód, aby brać pierwszego lepszego, który postanowił cokolwiek zrobić. Jednakże @Dabster ma chęci, a to już 90% sukcesu.

 

Reasumując, ja być na tak, because yes i dziękuję. Pozdrawiam cieplutko!

See you soon!

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Premium+

Nie jestem długo na forum, ale Zbyszka znam z poprzedniego forum i tam odwalał kawał dobrej roboty. Myślę, że można mu zaufać. Jestem na Tak.

  • Lubię to! 1

Kiedy

Upada

Rozum

Wchodzi

Agresja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja również jestem na tak. Widać że starasz się o tą posadę.  Chcesz pomóc sieci w dziale redakcji. 

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dabster, znam go z innego forum gdzie pełnił tą funkcje i spisywał się wzorowo.

Myślę, że teraz tutaj też tak będzie, bo widząc jego gazetkę na maj zrobił bardzo dobrą robotę .

Więc jestem na TAK

  • Lubię to! 1

OgbSCfN.png giphy.gif.ed6fbe70db570a3cef3523fbca79e4d8.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Troszkę martwi mnie fakt, że napisałeś o pomocy na 1 miesiąc.

Mało ale może zmienisz decyzję, jak troszkę pobędziesz w Redakcji i znajdziesz między pracą czas dla Nas. ;)

 

1Luh5oV.png

Po odbiór rangi zapraszamy do działu: KLIK!

sygna-malina.png

qlU3lUK.gif

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.