Skocz do zawartości

#45- Wywiad z D0cto4 aKa zUoO


Dabster

Rekomendowane odpowiedzi

Wywiad z @D0cto4 aKa zUoO.

Zapraszamy.

Legenda:

R-Redaktor

D-D0cto4 aka zUoO

 

 

R: Cześć. Chciałbym z Tobą przeprowadzić wywiad, co Ty na to?

D: No spoczko! To lecimy!

R: Pamiętaj całość później zostanie opublikowana na cs-maliver. No to na start, proszę przedstaw się nam.

D: Cześć! Jestem Karol. Jestem dość młodym graczem cs'a, bo mam tylko 11 lat. Pochodzę z okolic Międzyrzecza Podlaskiego w województwie Lubelskim.

R: No z tym się zgodzę Karol, jesteś dość młodym graczem. Opowiedz nam o swoich zainteresowaniach w tym młodym wieku, mam nadzieję, że to nie tylko komputer.

D: Nie, bardzo lubię piłkę nożną! Ciągle trenuje, żeby być lepszym i lepszym!

R: No jak piłka nożna to świetnie. Takie zainteresowania to lubię. Jakieś plany w tym? Opowiedz nam o swoim mieście i województwie, na domiar dopowiem Ci, że mieszkamy w tym samym województwie.

D: Haha może się spotkamy? Międzyrzec to nie jest duże miasto. Jest tam dużo restauracji, w których można zjeść posiłek na przykład jak gdzieś wyjeżdżasz i po drodze akurat się natrafiasz. Międzyrzec liczy ok. 2,148 miliona mieszkańców, śą tam też liczne żwirownie, na które sam przyjeżdżam w wakacje.

R: Może, odnośnie mieszkańców się pomyliłeś. Twoje miasto listy 17 102 mieszkańców, wynik ten jest dany z 2014 roku. Możliwe, że chodziło Ci o województwo. Jesteś młody to fakt, to od kiedy grasz w cs'a?

D: W cs'a gram od małego. Gdy patrzyłem jak brat grał w cs'a, i był moderatorem na innej sieci to robił własne serwery. Wtedy cs mocno mnie wciągnął. Miałem wtedy ok. 5/6 lat... Mały nolife.

R: No to na prawdę jako mały gnojek. Opowiedz nam skąd się tu wziąłeś? Mam na myśli cs-maliver?

D: Przyszedłem tutaj z waszego AWP, gdzie też miałem admina i zostałem tu na dobre. Mam nadzieję, że nie odejdę prędko.

R: No to cieszymy się. Opowiedz nam o naszej administracji, o ludziach na forum i jak się wszyscy sprawują. Najważniejsze, jakie też masz plany co do naszej sieci?

D: Myślę, że na większe rangi na forum lub serwerach muszę podrosnąć. Teraz admin i ewentualnie jakieś inne prostsze rangi. Administracja naszego forum jest bardzo pracowita i miła. Nie da się powiedzieć o niej złego słowa.

R: Bardzo cieszymy się z tej opinii. Schodząc z tematu forum i cs'a, zagramy w pewną grę okay?

D: Pewnie.

R: Gra będzie polegać na wybieraniu słowa z lewej albo z prawej strony.

Dam Ci przykład. Zupa czy ziemniaki?

X odpowiada zupie, Y odpowiada ziemniakom okay?

D: Dobra! Lecimy!

R: Klocki Lego czy klocki drewniane?

D: X

R: Cs 1.6 czy GO?

D: X

R: @Po prostu Radek czy @Po prostu Radek? Można nie zaznaczyć odpowiedzi.

D: X xdd

R: Nike czy adidas?

D: Y

R: Murawa czy Orlik ?

D: X

R: GO MOD czy DD2?

D: X

R: Laptopy czy komputery?

D: X

R: Zadam Ci teraz 2 jakieś przykładowe zabawne pytanie i będziemy kierować się w stronę końca wywiadu okay?

D: No spoczko.

R: Jakim super bohaterem chciałbyś być lub super złoczyńcą i dlaczego?

D: Hmmm. Spiderman. Latał bym sobie  po mieście i strzelał pajęczynami dududududuu! Fajna zabawa by była.

R: Wychowały Ci żółwie, ale jesteś bez pancerza. Po 2 latach Cię odrzuciły i zostawiły na pastwę losu. Opowiedz nam w jaki sposób na nich byś się zemścił i zabrał żółwiom pancerz.

D: Na pewno byłbym sprytny. Poleciał bym i ukradł komuś jakaś broń, a potem ich za*****. Na koniec jakiś spoko tekst bym rzucił!

R: No i bardzo dobrze, ja bym ich w betoniarkę wrzucił. Opisz wywiad w jednym zdaniu i kogo chciałbyś pozdrowić z forum?

D: Wywiad moim zdaniem ładny, fajne pytania, niektóre mnie zaskoczyły! Pozdrawiam wszystkich z forum!

R: Wywiad wkrótce pojawi się na forum, dziękuję za poświęcony czas i pozdrawiam.

D: Nie ma za co! Również dziękuję!

 

Od siebie chciałbym dodać tyle, że pierwszy raz przeprowadzałem wywiad

z tak młodą osobą. Pytania są przystosowane w miarę do jego wieku.

Dziękuję i pozdrawiam.

  • Lubię to! 5
  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • trzecia zablokował(a) ten temat
  • Malinaa. odblokował(a) ten temat
  • 2 tygodnie później...
  • Właściciel

Osobiście jakoś nie leży mi ten wywiad. Młoda osoba, czy też nie powinna być potraktowana, chyba jak każdy, a dopiero potem można ocenić, czy jednak zadawać mniej  złożone pytania.

Jest pare błędów, oraz gdzieniegdzie bym zadała pytanie troszkę inaczej lub zwyczajnie podzieliła je na 2 osobne, niż tak je łączyć. Tym bardziej, gdy nie mają nic wspólnego ze sobą. Np:

No jak piłka nożna to świetnie. Takie zainteresowania to lubię. Jakieś plany w tym? Opowiedz nam o swoim mieście i województwie, na domiar dopowiem Ci, że mieszkamy w tym samym województwie.

Dodatkowo, nie przemawiają do mnie te krótkie pytania X lub Y. Odbieram to, jak zapchaj dziura i aby szybciej skończyć wywiad.

Zadam Ci teraz 2 jakieś przykładowe zabawne pytanie i będziemy kierować się w stronę końca wywiadu okay?

Tutaj przez chwilkę musiałam pomyśleć o co chodzi i dopiero to ogarnęłam po przeczytaniu kolejnych wypowiedzi. xD 

A na końcu, nie pasują mi skróty typu "okay" w wywiadzie. ;) 

No ale to moje zdanie odnośnie tego wszystkiego, moje odczucia. 

Wypisałam, aby nie było, że pisze na tzw. pałe, bez podania uzasadnienia. 

 

Tak czy siak wywiad ładnie wygląda i mam nadzieje, że w kolejnym błędy zostaną poprawione i będzie pieknie. :)

Zostawiam zasłużonego plusiora!

  • Super! 1

sygna-malina.png

qlU3lUK.gif

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.