Skocz do zawartości

[ODBANOWANY] Odwolanie od BANA


Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick: xPatrykPlayX
Steam id lub IP91.123.176.33
Data bana:  30.06.2016 o godzine 7-8 rano
Powód bana: Wstaw SS na Cs-maliver.pl
Screeny, lub demko (spakowane w paczkę .rar i wrzucone na hosting): BRAK ZROBIONYCH SS
Opis sytuacji:Zaczne tak dzien przed daniem banem gralem sobie normalnie na DD2 nadeszla burza i wylaczylem router uspilem sie rano gdy wtalem i chce wejsc na serwer pisze: SS: http://imgur.com/D3vIxRl

Ban zostal dany na inny nick na ktorym nigdy nie gralem a bana dostalem pewnie na IP routera ktore mam zmieniie.Jeszcze jedno gdyw chodze w liiste banow napisane jest twoje ip nie jest zbanowane SS:http://imgur.com/JFT6eKE

 

Wiesz ze wystarczy kupic na steam ale kasy nie mam

 

Prosze o unaban zostal on dany bez podstaw !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziwne bo zgadza się sid a dokładnie VALVE_0:4:1148603633.  Jak dal mnie ban powinien zostać. 

Tak ale zrozumcie ja wogole nie gralem wtedy ban na inny nick nie gralem na nim, ale nikt tu nie wierzy wiec chyba pozeganm sie z siecia :/

 

 

Najlepiej zapytac Sanczo bo on banowal goscia o tym nicku :)

 

 

Anty nie dam SSow bo nie mam ich zrobiony :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co ja mogę powiedzieć? Zbanowalem tego gościa bo grał odpalony i to było widać. Jeśli sid się zgadza to nie ma innej opcji żebyś to nie był ty, zrozum to. IP może i masz zmienne ale jeśli sid tego snooka jest taki sam jak Twój to w stu procentach byłeś to Ty. Nie ma innej opcji.. /Steam z 1.6 kosztuje co najwyżej dyche to tyle samo co płaciłeś za admina.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz masz :) nie będę mówił gdzie bo dokładnie je widziałeś. Malina zróbmy układ. Właśnie rozmawiam z malina i ustaliłem z nią że jeśli się przyznasz że to Ty byłeś i obiecasz że nigdy więcej nie będziesz czitował to dostaniesz ub. To jak Patryk? :)

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiec ci powiem ze ja nie mam ss i ci kurde wkleja tu sshttp://i.imgur.com/nD9Lhxh.png a jak chcesz to przez TeamVievera mnie sprawdzaj | Ja nic nie mialem nie gralem na tym nicku i sie nie przyznaje !!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak, jakoś często ci te bany nachodzą + to samo SID, co jest niemożliwe żeby ci się pokrywało, więc jak dla mnie to byłeś ty. Ale skoro twierdzi że nie on, to zróbcie tak, dajcie mu UB i jeżeli jeszcze raz będzie pisał odwołanie, ban będzie na ten sam SID, to od razu zamykajcie temat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

0j dziecko kochane. Co ja mogę poradzić. Nie wiem czy sid może się pokryć.. Czytałem teraz o tym, protokół 48 w Cs nadaje Ci sida ale czy on się może pokryć, tego nie wiem. Tym bardziej IP :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dajcie mu ub może mówi prawdę. Ale pamiętaj że w wychwytywniu czitow jestem mistrzem i przede mną się nie ukryjesz a gram codziennie. Będę miał na Ciebie oko. Jeśli wejdziesz pod innym i dostaniesz bana - nie odwołuj się od niego. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma się co tłumaczyć, sid i IP mówią co innego ale IP może się pokryć a co do sida nie wiem, a już jak IP i sid pokrywa się jednocześnie to już brak słów :P no ale jak się tsk bronisz to co mi tam, i tak Cie dojadę jak będziesz czitował i to bardzo szybko :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wrzuciłem zapytanie na Blacklisted.pl. Sam nie jestem alfą i omegą, mogę się mylić, więc czasami warto zasięgnąć gdzie indziej informacji, Zobaczymy co powiedzą. Chwilowo wstrzymałbym się z dawaniem UB. Lepiej dać później i mieć pewność, niż za wcześnie i banować winnego drugi raz

ddOQGML.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uważasz że informacja z blacklisted to pewność? Ja bym tak nie uważał.

/ dla mnie nie problem zbanowac go drugi trzeci albo czwarty raz :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pisałeś przecież już chyba o tym temat... Jak dla mnie prosta sprawa - brak ub. 

sygna.png.0ebe34fdbb36feb71ea8bb4967022809.png

"Tato ja wyjdę na ludzi, pokaże tylko, że można muzycznie"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie na BL'u sugerują to samo, co ja pisałem. W sensie, prawdopodobieństwo, że komuś z Twoim IP przydzieliło Twój Sid jest praktycznie zerowe i skłaniają się ku temu, że po prostu lecisz w kulki...

ddOQGML.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zacznijmy od tego, że reputacja BL i AC już dawno spadła, więc ja bym się nimi nie sugerował. Macie te swoje cyferki i inne duperele ale postawmy sprawy racjonalnie:
-kolega nie jest żadną gwiazdą ani na forum ani na serwerze
-walczy o tego unbana mimo, że  mógłby przecież 100 razy iść na inną sieć, bo tam mapa DD2 wygląda tak samo jak tutaj

Czasami warto odstawić cyferki na bok i spojrzeć na odruchy czysto ludzkie.

  • Lubię to! 2

uANLo7e.gif                               3f6ec08cf020a.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic wielkiego się nie dzieje, nawet jak czitował to nie wychodziło mu to bo go biłem non stop :P ale róbcie co chcecie, nie jestem z nim blisko związany jakoś :P bez urazy heh ale moje zdanie i tak maleńko się liczy, o ile w ogóle.. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie sądzę żeby coś miał (a jeśli nawet, to i tak jest no... słaby), więc doszedłem do wniosku wraz z @PluszaQ i z adminami, że dostaniesz UB. 

 

 

Temat zamykam żeby nie było już spamu. 

sygna.png.0ebe34fdbb36feb71ea8bb4967022809.png

"Tato ja wyjdę na ludzi, pokaże tylko, że można muzycznie"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.