Skocz do zawartości

Jonas „Lekr0” Olofsson zawodnikiem Ninjas in Pyjamas


Rekomendowane odpowiedzi

Czas zmian szwedzkich właśnie nadszedł, ale kto za kogo, to jest ciekawe !

Ninjas in Pyjamas ma nowego zawodnika

Od dzisiaj Jonas „Lekr0” Olofsson jest oficjalnym graczem zespołu ze Szwecji

Nie wiem, czy ktoś by się tego spodziewał, ale prawda jest taka, że od dzisiaj w drużynie Ninjas in Pyjamas mamy nowego zawodnika, który wcześniej reprezentował barwy Fnatic. Mowa tutaj o Jonasie „Lekr0” Olofssonie, który właśnie stał się zawodnikiem zespołu Christophera „GeT_RiGhT” Alesunda. Co natomiast z poprzednim graczem, czyli Williamem „Draken” Sundinem? Został rezerwowym.

Czy jednak zmiana przyniesie sukcesy dla zespołu NiP-u? Okaże się wkrótce. Pierwszym testem nowego składu będzie turniej w Azji, a dokładniej CS:GO Asia Championships 2018.

W zasadzie to jestem ciekaw tej zmiany i też tego, jak zaprezentuje się drużyna ze Szwecji na turnieju w Azji. Chociaż z drugiej strony, są to doświadczeni zawodnicy, więc myślę że będzie to naprawdę dobry zespół.

 

Artykuł Jonas „Lekr0” Olofsson zawodnikiem Ninjas in Pyjamas pochodzi z serwisu Gamers24.pl.

Wyświetl pełny artykuł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 0
  • Dodano
  • Ostatnia odpowiedź

Top użytkownicy w tym temacie

Popularne dni

Top użytkownicy w tym temacie

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.