Skocz do zawartości

Galeria 71


71a

Rekomendowane odpowiedzi

W!tajcie, zawsze  wrzucam na nowe fora swoje grafiki, jednak uznałem, że nie ma sensu Was zasypywać milionem starszych grafik,

więc będę aktualizować i wrzucać od jednej do kilku. Pierwsza praca, to coś nad czym bawiłem się popołudniem.
407400074_WYGLADSZABLONU.thumb.png.fc3c4287fdb2f05fdd61346743439663.png
link: https://imgur.com/a/vrpl20i 

  • Lubię to! 3
  • Super! 1

D9mevr0.png.8363cdacb9142a492a3646d9d3ef9cb8.png.fb506ba79d6a7393b64cbf02ef9ee1fa.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Wow, wow, wow! Strasznie mi się podoba. Widać, ze znasz się na rzeczy. ;)

sygna-malina.png

qlU3lUK.gif

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prace trzymają poziom. Ucz się ciągle nowych rzeczy i nie brnij tylko w jeden styl. Postaraj się troszkę urozmaicić swoje portfolio innego typu pracami, może robionymi w inny sposób. Kombinuj, bo mimo, że prace są cholernie ładne i masz do tego dryg to jedna nie wiele różni się od drugiej. Trzymam mocno kciuki. Leci + ;)

--------------------------------------------------------------------------------

Kontaktując się ze mną pamiętaj o tym, że potraktuję Cię tak jak ty mnie.

Nie poganiaj mnie do robienia zleceń - Bądź cierpliwy, a zrobię wszystko, żeby nie wcisnąć Ci kitu.

Spodobało Ci się to co robię? Daj +,żebym wiedział, że idę w dobrym kierunku.

Miej wyj$#%ane, a będzie Ci dane.

--------------------------------------------------------------------------------

hEOF1of.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie jak zaczynam jakiś temat, to bawię się nim i patrzę na ilę mogę z niego coś wyciągnąć. Na górze są np. monokolory, tutaj jest zaś typowy misz-masz.
md1Pjx6.png
render:

 


epNQujB.png

  • Lubię to! 1
  • Super! 1

D9mevr0.png.8363cdacb9142a492a3646d9d3ef9cb8.png.fb506ba79d6a7393b64cbf02ef9ee1fa.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

A wykonasz coś z Lux mistrzyni żywiołów? :D Jestem mega ciekawa jakby Ci ona wyszła.

A tak poza tym, Twoje prace strasznie mi się podobają. Widać, że dopieszczone. ;) 

sygna-malina.png

qlU3lUK.gif

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.