Skocz do zawartości

Jakies dwa misiaczki z dd2


Cr34T1v3

Rekomendowane odpowiedzi

Nick oskarżyciela:|ODS| Cr34T1v3
Nick oskarżonego:3M3S,  GoLdi
Powód skargi: Brak reakcji na zgloszenie
Dowody (Screeny/Demko z HLTV):http://f1.hltv.org.pl/srv37006/HLTV-1806052209-de_dust2.dem.zip 
Proponowana kara: Najlepiej takie cos to wyje*ac
Wyjaśnienia:

Gosciu lata na 200 pingu klatkuje pisze zgloszenie: "
[GRACZ] |ODS| Cr34T1v3 :  habik kurwa lagi ma"
Otrzymuj odpowiedz: "

3M3S :   ogarniamy ping/klatki"

Oraz brak znajomosci komend w przypadku goldiego: 
"[VIP] GoLdi :  2@ slowa" 

Nie powiem wku*wiony pisze dalej: 
"[GRACZ] |ODS| Cr34T1v3 :  wyjebane kurwa jak ma takie klatki a wy tylko jakies pedalskie"

Niestety admini uznali ze osoba ktora pisze zgloszenie na u@ przeszkadza bardziej niz osoba z pingiem 200 ms albo brakiem pingu i dostalem kicka pozniej sytuacja sie ciagnie dostalem bana za pyskowanie do adminow. 
Wiec sie kur*a pytam czy to jest jakis zart? Dostaje bana za napisanie zgloszenia na u@? Bo na to wyglada chyba ze ktos chce mi to wyjasnic ew. wejsc w dyskusje na ten temat.

  • Lubię to! 1
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na serwerze było/jest 3 adminów ... można było w inny sposób powiadomić ich o kimś kto ma większy ping niż zwykle? ale Ty użyłeś wulgaryzmów, więc co się dziwisz? grasz 47 min u Nas a chcesz dyskutować .... najpierw sam przestrzegaj regulaminu a potem pisz skargi ok?  

  • Lubię to! 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze, wulgarny język, jak miałeś nie dostać bana na 5 min. za kulturę osobistą jak cytując Ciebie : " habik kurwa lagi ma  ,  wyjebane kurwa jak ma takie klatki a wy tylko jakies pedalskie " .  

Następnie jak widać na demku napisałem Ostrzeżenie, aby " ogarniamy ping/klatki" , dalej czekam bo raczej w sec. tego nie ogarną, po czym dostajemy kolejną wiadomość na U@ od ciebie, oczywiście wypełnioną przekleństwami. 

Kiedy ty już dostałeś swojego bana na 5 minut, reszta którzy mieli pingi także je otrzymali ! 

Nie rozumiem twojej skargi ...

 

 

  • Lubię to! 1

OgbSCfN.png giphy.gif.ed6fbe70db570a3cef3523fbca79e4d8.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

36 minut temu, GoLdi napisał:

na serwerze było/jest 3 adminów ... można było w inny sposób powiadomić ich o kimś kto ma większy ping niż zwykle? ale Ty użyłeś wulgaryzmów, więc co się dziwisz? grasz 47 min u Nas a chcesz dyskutować .... najpierw sam przestrzegaj regulaminu a potem pisz skargi ok?  

świetnie ... pisząc prawdę dostaje sie bana na chat boxie od "piesków maliny" .??? bez jaj ... znów 3 lata oddania jest mniej ważne niz prawda? BL esl ... itp jutro będzie info o całej sieci ...

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaczynamy zabawę.

Punkt o które mnie oskarżasz:

12. Zabrania się nadmiernego przeklinania.

 Gdzie w moim pierwszym zgłoszeniu masz nadmierne, nadmienie ci jeszcze raz bo chyba czytać nie umiesz !!NADMIERNE!!, przeklinanie?

Dostałeś zgłoszenie powinniście zbanować, a jak chciałeś się ze mną kłócić było zaprosić na tsa, a nie cyrk przy ludziach na servie odwalasz. Lecimy dalej.

A to jakieś wyścigi są kto gra tu dłużej? Nie wiem chwalisz się czy zalisz?

Dla twojej informacji gram tu o 4 dni krócej niż ty, a, że macie tu ubt jakie macie to już nie moja wina. Z regulaminem jak już ci udowodniłem to Ty go nie znasz. :D

Misiaczek numer 2. 

Ty umiesz pisać zdania po polsku czy tylko tak lecisz po klawiaturze i prandomowe wyrazy i z tego ci powstaja zdania?  A już wiem czepiasz się za kulturę tak? To samo co do misiaczka numer 2 regulaminu przy pierwszej wypowiedzi na u@ nie złamałem więc waszą reakcją powinno być usunięcie z servera osoby która miała niestabilny ping. Trudne? Jak widać tak.

Ehem uważaj bo zwykły ns będzie wiedział co zrobić w sytuacji kiedy będzie mial ping. Btw on miał cały czas taki ping więc czemu zostało to pozwolone aby grał tyle czasu? XD

Ej misiek nr 1 ale to jest temat z moim płaczem czemu ty coś dzwinego odpierdzielasz? Ale już skoro to napisałeś. 

Banujecie mnie za przekleństwa które tak naprawdę nie godziły nikogo bo 80% servera ich nie widziała, a ty w temacie na forum Obrażasz ludzi? Ty serio jesteś jakiś psychiczny typie. Ja rozumie, że coś zrobiłeś dla sieci ale nie przesadzasz. Moze w aurze swojej zajebisci zapomniałeś ze to osoba z rangami jest dla graczy, a nie jak to tu w temacie pokazałeś gracze sa dla osob z rangami. 

Liczę na szybkie wyebanie tego przypadka.

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Cr34T1v3 napisał:

Zaczynamy zabawę.

Punkt o które mnie oskarżasz:

12. Zabrania się nadmiernego przeklinania.

 Gdzie w moim pierwszym zgłoszenemes to do ciebie ty z Wercią grasz na TS :) dogaduj sięiu masz nadmierne, nadmienie ci jeszcze raz bo chyba czytać nie umiesz !!NADMIERNE!!, przeklinanie?

Dostałeś zgłoszenie powinniście zbanować, a jak chciałeś się ze mną kłócić było zaprosić na tsa, a nie cyrk przy ludziach na servie odwalasz. Lecimy dalej.

A to jakieś wyścigi są kto gra tu dłużej? Nie wiem chwalisz się czy zalisz?

Dla twojej informacji gram tu o 4 dni krócej niż ty, a, że macie tu ubt jakie macie to już nie moja wina. Z regulaminem jak już ci udowodniłem to Ty go nie znasz. :D

Misiaczek numer 2. de

Ty umiesz pisać zdania po polsku czy tylko tak lecisz po klawiaturze i prandomowe wyrazy i z tego ci powstaja zdania?  A już wiem czepiasz się za kulturę tak? To samo co do misiaczka numer 2 regulaminu przy pierwszej wypowiedzi na u@ nie złamałem więc waszą reakcją powinno być usunięcie z servera osoby która miała niestabilny ping. Trudne? Jak widać tak.

Ehem uważaj bo zwykły ns będzie wiedział co zrobić w sytuacji kiedy będzie mial ping. Btw on miał cały czas taki ping więc czemu zostało to pozwolone aby grał tyle czasu? XD

Ej misiek nr 1 ale to jest temat z moim płaczem czemu ty coś dzwinego odpierdzielasz? Ale już skoro to napisałeś. 

Banujecie mnie za przekleństwa które tak naprawdę nie godziły nikogo bo 80% servera ich nie widziała, a ty w temacie na forum Obrażasz ludzi? Ty serio jesteś jakiś psychiczny typie. Ja rozumie, że coś zrobiłeś dla sieci ale nie przesadzasz. Moze w aurze swojej zajebisci zapomniałeś ze to osoba z rangami jest dla graczy, a nie jak to tu w temacie pokazałeś gracze sa dla osob z rangami. 

Liczę na szybkie wyebanie tego przypadka.

emes .

od kogo dostałeś warna? ode mnie? Emes ci napisał za co 

  •  Premium
  •  Admin Only DD2, Użytkownik
  •  123
  • 149 odpowiedzi
  • Imię: Adrian
  • Czas Online: 2d 3h 42m 42s

Po pierwsze, wulgarny język, jak miałeś nie dostać bana na 5 min. za kulturę osobistą jak cytując Ciebie : " habik kurwa lagi ma  ,  wyjebane kurwa jak ma takie klatki a wy tylko jakies pedalskie " .  

 więc po co drążysz temat ? 

l

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamykam temat bo zaczyna się spam. 

Temat podrzucam @Malina WOLNE bądź @Tysiek oni zdecydują co robić dalej. 

 

#Closed.

  • Super! 1

cooltext344241087138805.thumb.png.9fca7f5e844fa0596f8b2f5557744960.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Nie umiesz poczekać 2 minuty, po upomnieniu adminów odnośnie lagów/klatek, aby zobaczyć czy wyrzucą graczy, jeżeli tego nie ogarną?

Widzę chyba nie wiesz i nie zdajesz sobie sprawy z tego, że na serwerze ma być zachowana kultura. Wszystko jedno czy zgłoszenie czy nie. 

Admini zareagowali, upomnieli a potem wyrzucili, a Tobie się oberwało za nerwy niepotrzebne. A dodatkowo pisać skargę za 5 minut, gdzie w trakcie pisania ban się skończył, a na dodatek ban uzasadniony? 

 

Zostawię to bez komentarza, bo nie mam za co karcić adminów.

A @GoLdi zapraszam na ts dzisiaj/jutro czy też w piątek, ponieważ czuje potrzebę porozmawiania z Tobą.

  • Lubię to! 1

sygna-malina.png

qlU3lUK.gif

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.