Skocz do zawartości

#273 Pytanie na dziś


Dabster

Rekomendowane odpowiedzi

Wybrałem szkołę o profilu informatycznym, ponieważ zawsze mnie ciągnęło jakoś do komputerów i w ogóle.

borowka.png.eaa051a76ab9d8722bfb64ab02824d19.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Hm, Liceum o profilu biologiczno-chemicznym. W planach miałam iść na pielęgniarkę do wojska, ale jak w życiu bywa wyszło troszkę inaczej. Zmieniałam zdanie i masz Ci babo placek. :D 

Licencjat skończyłam na kierunku Administracja o specjalizacji Samorządowej. Urzędy będą zawsze, więc mi się przyda.

Jestem w trakcie Magisterki z Bezpieczeństwa Wewnętrznego, też o specjalizacji Administracyjnej. Dzięki temu policja i inne urzędy są dla mnie otwarte, a nawet podczas składania podania nie do biura, a na służbę czynną mam dodatkowe z tego tytułu pkt. ;)

sygna-malina.png

qlU3lUK.gif

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wybrałam szkołę gastronomiczną iż zawsze pasjonowalo mnie gotowanie do czasu aż zaczęłam chodzić do szkoły wtedy odwidzialo mi się. :joker:

  • Haha 1

cooltext344241087138805.thumb.png.9fca7f5e844fa0596f8b2f5557744960.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel Serwera

Technikum elektryczne, ponieważ zawsze mnie to interesowało i chciałbym dalej w to iść, lecz jak to zawsze bywa - plany mogą się zmienić w każdej chwili.

Czuję, że była to trafna decyzja. :tongue-out:

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Liceum o profilu mundurowym

Bardzo kocham swoją szkółkę

Juz od dziecka nie bałam się upaćkać po uszy, próbować nowych rzeczy i adrenaliny.

Jest to profil policyjny - chcę być fajna, najlepszą policjantką a nie jakimś burkiem, bo sama miałam juz z takowymi chamami do czynienia. XD

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.