Skocz do zawartości

Skarga na Sysie.


Rekomendowane odpowiedzi

Twój Nick: Fanaticc.
Nick Administratora: Sysia Moderator
Powód Skargi: Hahah napisałem ze w dupie mam jej opinie bo dodała bez sensu notatkę z poradnik kiepski
Przywitałem się i Ban na SB 48 h
Mam dość jej , Nie będzie zarozumiała panna robić czego chce XDDD

Dowody: chętnie bym dal ale poleciał ban

Ps#Gdzieś mam ze sb klnę dziś tego nie zrobiłem i ban bez powodu hahahah
       Komiczna sytuacja proszę o szybkie UB i Proszę utemperować  jej zachowanie
xd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Naucz się kultury chamie bo to co napisałeś było totalnie nie na miejscu a potem szukasz dziury w całym. Dla mnie tak skarga jest śmieszna i bezpodstawna. Dałbym Ci jeszcze +1 za tą skargę no ale sorry nie mogę. :/

  • Lubię to! 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Naucz się kultury chamie bo to co napisałeś było totalnie nie na miejscu a potem szukasz dziury w całym. Dla mnie tak skarga jest śmieszna i bezpodstawna. Dałbym Ci jeszcze +1 za tą skargę no ale sorry nie mogę. :/

Skarga słsuzna napisalem swojąopinie tak jak ona swoją weź ty sie zastanow kolego trudno ze zabrzmialo hamsko ona caly czas byla dla mnie hamsa czm ja mam byc mily ?gdzie to jest napsiane bo nie wiem ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze nie mów do mnie kolego bo nimi nie jesteśmy. Po 2 - po chuj takie rzeczy piszesz na SB? Serio aż tak jesteś zdesperowany, że próbujesz na wszelkie sposoby zwrócić na siebie uwagę pisząc dodatkowo skargę? Gratuluje, podejrzewam, że IQ starcza Tobie ledwo na oddychanie ale cóż - dobre i to!

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel Serwera

Następnym razem (o ile będzie) to uważaj co piszesz i gdzie piszesz. Ty już dawno powinieneś stąd wylecieć. 

Powodzenia w odpracowywaniu warnów. ;) 

 

 

//cls.

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.