Skocz do zawartości

wakacyjna promocja


GoLdi

Rekomendowane odpowiedzi

siema,

słuchajcie, jestem za tym aby - albo całodobowo zrobić VIP dla wszystkich na okres Wakacji na dd2 albo od jakiś godizn gdzie jest mało osób... myślę, że to zachęci innych żeby o 10-15 wpadać na serwery... na innych only dd2 ciągle po 20 osób a u nas pustki do południa ... nie zbiedniejemy a ludzie będą wg mnie chętniej wpadać... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Premium+

Jak dla mnie pomysł taki sobie, ale czemu nie może zawsze będzie więcej ludzi do gry.

 

Spoiler

Pamiętajcie VIPy są dla słabych!

 

  • Lubię to! 1

Kiedy

Upada

Rozum

Wchodzi

Agresja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

42 minuty temu, FanatyKKK napisał:

Mam mieszane uczucia co do tej propozycji z jednej strony fajny pomysł, lecz z drugiej strony vip m.in. utrzymuje serwer. Jestem na Nie

ile osob ma VIPA i teraz gra? nie licząc adminów co i tak opłacają? 5????  nie zachęcimy czymś ludzi nic z tego nie będzie ... myślałem tez o dodaniu 2 mapy ! 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Darmowy vip cały czas odpada.

Vip darmowy w dzień w godzinach popołudniowych 15-16 jeszcze jeszcze, wtedy zdejmie się nocnego.

Ceny w sklepiku są niskie, więc myślę, że każdego stać wydać sms 5 zł czy 6 zł, bo to nie majątek, a serwer zawsze ma jakąś płynność.

 

Co do reklam są, ale nic nie poradzę, na to, że inne sieci mają sponsorów, czy ludzi, którzy płacą im w tysiącach na reklamy. Dzięki czemu, oni napędzają cały biznes i stawki np na setti dzienne wynoszą nawet 70 zł...

sygna-malina.png

qlU3lUK.gif

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dobrze pamiętam , Darmowy VIP jest  od godziny 22:00 do  6:00 Rano (jak dobrze pamiętam) , nie wystarcza to wam ?? :D 

 

Pozdrawiam : Queens 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wejdź na serwer i zobacz ile osób gra od 22.-6.00 rano ! Serwer umiera po woli i trzeba coś podziałać żeby ludzie wchodzili i przyprowadzali innych ... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że dodanie vipa dla graczy steam- @James byłoby trochę nie fair dla młodszych graczy. Którzy nawet nie umią założyć steam. A jak założą to jak kupią grę?

 

Mam steama z wieloma grami i byłoby to fajne ale moim zdaniem nie fair dla graczy ns.

 

Co do propozycji można by dodać taką promocję---Co mapę jest losowany 1 vip.

Można zrobić taką promocję, żeby były losowane 2 lub 3 vipy.

Vip przez całe wakacje to trochę przesada moim zdaniem ;)

ciapaniegif.gif.cddc6232c47376f70999d040bd2b1c3f.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Chwilowo z @Tysiek postanowiliśmy wprowadzić VIP'a od godziny 11 do godziny 14. 

Jest to już ruchliwa godzina ale może przyrost graczy zaobserwujemy większy. :)

Co do reszty muszę pomyśleć, bo jest już sporo możliwości otrzymania vipa za free. :)

 

Propozycja przyjęta, za jakiś czas wejdzie ta zmiana!

  • Lubię to! 2

sygna-malina.png

qlU3lUK.gif

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.