Skocz do zawartości

#46 Wywiad z Malina


Dabster

Rekomendowane odpowiedzi

Zapraszam na wywiad z Maliną ;) 

@Malina

 

Dabster: Buuu. Chciałbym przeprowadzić z Tobą wywiad, co Ty na to?
Malina: A ja na to jak na lato. Bardzo dawno miałam swój pierwszy wywiad i z chęcią go odświeże!
Dabster: Z latem to teraz ciężko, pogoda średnio dopisuje. Przedstaw nam się.
Malina:  Na imię mi Agata, lat już 23. Mieszkam w małej miejscowości w Zachodniopomorskim, a w
Szczecinie studiuje.

Dabster: Jakieś interesujące miejsca w tej miejscowości są? Jaki kierunek studiów i dlaczego?
Malina: Ciekawe, hm... pewnie dla nowo przybyłej osoby, będzie wszystko interesujące, a ja mogę
powiedzieć, że średnio. Lubie ogólnie swoje miasto, lepiej się w nim czuje jak w Szczecinie.
Większość ludzi się zna, a przynajmniej kojarzy, dlatego można czasem nawet będą w sklepie
pogadać. Ciekawe miejsca to tzwany potocznie Duży Kościół, który powstał w XIV/XV w. czy nawet
Poligon Drawski, gdzie nie raz można udać się tam, aby oglądaj Rajdy np Baja Drawsko czy też,
wystawę maszyn wojskowych. Moje tereny słyną głównie z jezior oraz rzek. Warto wymienić tutaj
Jezioro Dołgie uformowane przez lodowiec, czy też Jezioro Lubie, gdzie można na nim znaleźć aż 5
wysp w tym 1 bezimienna. Osobiście uwielbiam jezdzieć nad jeziora, spędzać czas w parku oraz
odwiedzać budki z przepysznymi lodami. Polecam! Studia w Szczecinie zaczęłam w październiku ale to
nie jest mój pierwszy kierunek, ponieważ już jestem na magisterce. Wcześniej znalazłam się na
Administracji samorządowej, teraz na Bezpieczeństwie Wewnętrznym. Dlaczego? Myślę, że do
posiadanej już Administracji BW mi się przyda. Dzięki temu wszystkie państwowe palcówki myślę, ze
będą dla mnie stały otworem (jeżeli będą miejsca), abym mogła tam pracować. Dodatkowo urzędy będą
zawsze - jeżeli Nas maszyny nie zastąpią - więc pracę będę mieć, a muszę o niej myśleć, bo za rok
koniec "laby" na studiach. :D

Dabster: Za dużo napisałaś by pisać jednym pytaniem. Czy na bezimiennej wyspie mieszka Bezimienny?
Malina: Nie, hahaha. Wyspa nie została nazwana jakoś konkretnie i dlatego takie określenie
Dabster: No to Bezi nie ma domu. Często chodzisz nad jeziorko? Jakie lody wcinasz najczęściej?
Malina: Zawsze jak jest pogoda i mój Tomeczek ma na pierwszą zmianę, czy też wolne to jeździmy.
Chyba, że jest zimno lub aż za gorąco to chowamy się w domu. A lody uwielbiam czekoladowe! A jak
już nie mam ochoty na lody to granit, pycha!

Malina: Niestety nie.. Jakoś mnie do tego nie ciągnie, a na dodatek boję się wody, więc wole
zostawać na lądzie. :D

Dabster: Boże, ale myjesz się prawda? o.O
Malina: Hahah, codziennie!
Dabster: Już myślałem to aż wywiad chciałem kończyć ;|. Jak idzie Ci na studiach?
Malina: Pierwszy semestr oceniam na średni ale było to spowodowane nowym otoczeniem, inni
wykładowcy, każdy ma inny sposób oceniania, czy wymogów. Semestr 2 poszedł już lepiej, obyło się
bez 3.

Dabster: O luju Ty kujonie :P. Jakie plany po studiach, bo chyba nie zostało Ci ich dużo prawda?
Malina:  Tak jak wspomniałam wyżej został mi rok. Planuje po nich od razu pracę i mam nadzieje, że
znajdzie się mieszkanie w rozsądnej cenie do wynajęcia, bo to co teraz sprawdzam to kosmos. :o

Dabster: Kosmos to jest na górze, mogą być kosmiczne ceny o.O. No trzeba coś robić. Mam to samo za
rok :|. Zmienimy ciut kierunek wywiady schodząć na temat forum dobrze?

Malina: Ależ oczywiście, trochę się obawiam pytań ale proszę. :D
Dabster: Skąd pomysł na forum? Czy prowadzisz je od początku?
Malina: Forum wzięło się nie z mojego pomysłu. Odchodząc z poprzedniej sieci, odeszło również paru
moich znajomych, którzy też byli zniesmaczeni tym co się tam działo. Kolega zaczął tzw. wiercić mi
dziurę w brzuchu, aby spróbować coś swojego, ludzie dodatkowo mnie motywowali do tego i tak
jesteśmy już od ponad 2 lat. Właścicielem jestem od poczatku, łącznie z tą rangą siedziały 3
osoby, czyli jeszcze fliver. oraz Tysiek. Myślę, że warto o tym mówić, nie dajemy się sprzedawać,
tak jak bywa to na innych sieciach i przez lata nawet 1 sieć może mieć 10 właścicieli, jak nie
więcej. ;)

Dabster: Rozumiem o co chodzi, przechodziłem przez to często. Skąd pomysł na nazwę?
Malina: Od nicków pierwszych założycieli, czyli: mali - malina ver - fliver - nazwe nam podrzucił
@SplaTT.dziękujemy!

Dabster: No a co z Tyśkiem?
Malina:  @6ix9ine od początku był technikiem serwerów, potem Junior Administratorem z którego
zrezygnował, a po czasiem poprosiłam go o pomoc na randze Właściciela.

Dabster: Ah ten Tysiek o.O. Jakie serwery były na początku?
Malina:  Nasze DD2 co jest obecnie, jest to pierwszy serwer, który powstał i jest do dziś. Był
również FFA, 3MAPS zmieniany na 4MAPS'a, Zmobi Mod, PB Classic i to chyba tyle z samych początków

Dabster: Jakie były początki sieci?
Malina:  Święta 2016 https://imgur.com/tDQ1AVV .  Początki były dynamiczne, w miesiąc było już
około 200 rejestracji. Każdy pomagał jak potrafił i był chętny do pomocy. :)

Dabster: To widzę trafiliście na zgrane osoby ;). No a teraz są plany na rozwój sieci i serwerów
czy poszerzenie liczby serwerów?

Malina: Chwilowo nie planuje, nie czuje też od innych osób siedzących takiej potrzeby, ani chęci
do pomocy przy nowych projektach, a to jest podstawa dobrego serwera - pomoc. Sama niestety dużo
nie zdziałam, a żałuję

Dabster: Bez pomocy osób z forum jest ciężko zadbać samemu + będąc właścicielem sieci. No a co to
za ciekawe powiadomienia z facebooka? :P

Malina: W końcu weszłam na fanpage i coś opublikowałam. :D
Szczerze przyznam się bez bicia, że zapominam o nim okropnie. Czasem coś wrzucę, bo siedzę na nim
sam od dłuższego czasu i tak powolutku coś się rusza czasem. :)

Dabster: Ooo trzeba iść dać like :P. Wiesz, że Twój j@ @Po prostu Radek ja go zaprosiłem kiedyś tam na sieć?
o.O

Malina: O, tak? No nie chwalił mi się!
Dabster: No nie, ale pała z niego -.-. Jak oceniasz ich pracę, mam tu na myśli administracji
całej?

Malina: Oceniam bardzo dobrze. Komunikujemy się bez problemu, jedna osoba ma tylko trochę za długi
język ale to juz zostało wyjaśnione. Każdy robi to co do niego należy ale trochę barkuje mi od
niektórych własnego zaangażowania - czegoś więcej jak dodawanie tematów, które dodają cyklicznie.

Dabster: No, a spróbować rozmowy na temat dodawania tematów poza cyklicznym terminem?
Malina: Temat był wałkowany. ;)
Dabster: Czyli bez skutku jak widać. Brakuje Ci kogoś na forum z dawnych osób?
Malina: Pewnie, że mi brakuje bo niestety były to osoby aktywne na posadach, którym woda sodowa...
ah, rozumiesz. :P

Dabster: Rozumiem :/ Co Ty na to by zejść już z tematu forum?
Malina:  A proszę Cię bardzo. :D
Dabster: Ulubiony film?
Malina: O kurcze, nie mam 1 ulubionego ale ostatnio duże wrażenie zrobił na mnie Wolverin oraz
Ciche Miejsce.

Dabster: Wolverina lubię oglądać, Cichych miejsc nie oglądałem jeszcze ;p. No, a rodzaj muzyki Twój
jaki jest? Masz jakaś ulubioną? Czy prędzej jakiś wykonawca?

Malina:  Ja fanka Marvela. :D Ogólnie z piosenkami podobnie jak filmy, nie mam swojego idola,
ulubieńca. Rodzaj - co wpadnie w ucho i mi się spodoba. Ostatnio jest to piosenka
Bebe Rexha - The Way I Are.

Dabster: A idź pan w ch*j haha :P Nie lubię angielskich piosenek. Fanka marvela? No to w tym
możemy się zgadzać ich filmy są dobre. Dobre wykonanie, jak i efekty. Ile masz wzrostu? o.O

Malina: Em, no ej co za pytanie! Szczerze 153 lub 154, jakoś tak. :D
Dabster: Najlepsze tak jak redaktor B). Jak ocenisz wywiad ze mną?
Malina: Oceniam na 6 z +!
Dabster: A korona i uśmieszek gdzie? Takie w 6-latkach dostawałem :/
Malina: Tutaj nie ma takich bajerow.
Dabster: To ja będę płakać :/. Chciała byś pozdrowić kogoś na koniec wywiadu?
Malina: Pozdrowić pragnę wszystkich Maliversow oraz mojego fana @Vegeta. ;* 
Dabster: Dzięki za poświęcony czas na wywiad :p. Bye
Malina:  Dzieeeeeeeekuje :D
 

  • Lubię to! 1
  • WOW! 1
  • Super! 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Premium+

Zbyszek jak zawsze klasa 

 

  • Lubię to! 1

Kiedy

Upada

Rozum

Wchodzi

Agresja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Dziękuję za mile spędzony czas, który zleciał mi bardzo szybko! :blush:

  • Lubię to! 1

sygna-malina.png

qlU3lUK.gif

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.