Skocz do zawartości

#48 Wywiad z GoLdi


Malinaa.

Rekomendowane odpowiedzi

  • Właściciel

5607bd5c27d7f.png

 

Witam Was wszystkich bardzo serdecznie w ten słoneczny poniedziałek!
Dzisiaj przedstawię Wam bliżej postać @GoLdi'ego Admin DD2.

Zapraszam do czytania.

 

 

@Malina Cześć, hej, witam! Miło, że zgodziłeś się na wywiad. Zaczynając standardowo proszę przedstaw się. Napisz ile masz lat, gdzie mieszkasz, czym aktualnie się zajmujesz? :)

@GoLdi Cześć, mam na imię Denis, mam 34 lata., aktualnie mieszkam we Wrocławiu. Kreuję nowych menadżerów w firmie OVB Allfinanz oraz pomagam ludziom z zakresu finansów osobistych.

@Malina O Wrocław! Chce tam pojechać w końcu kiedyś. Może opowiesz Nam o swoim mieście, gdzie lubisz spędzać wolny czas, co warto tam zobaczyć?

@GoLdi WrocLove - taj piękne miasto, choć moje serce jest z Warszawą, lecz mieszkać wolę we WrocLove... czemu? Małe miasto - o dziwo- wszystko blisko, wszystko pozałatwiasz szybko - choć korki są tragiczne... Odkąd jeżdżę na motocyklu są jednak dla mnie mniej straszne... Co zwiedzać? Boże trzeba z 7 dni... Ostrów tumski, rynek, imprezy, panorama racławicka, ZOO, afrykarium, hala 100lecia, agrykola. Jak ktoś chce wpaść mogę oprowadzić, osobiście wolę polatać na motocyklu albo pograć w golfa. Miasto jest zawalone więc odpoczywam czasami na balkonie albo z Wami grając w csa.

@Malina Idzie się domyślić, że Twoim wielki hobby jest golf. Możesz powiedz co Ciebie tak w nim "kręci"? :D

@GoLdi Hmm ciężko tak jednoznacznie... Chyba kocham rywalizację. Kiedyś trenowałem teakwon-do i boks, trzeba spróbować żeby to zrozumieć. Tak jak się jeździ na mecze od 23 lat, tak w golfa od 5 lat się gra i zdobywa w 2016 roku mistrza świata w RPA świetny sport.

@Malina Ooo, bardzo Ci gratuluję! Jesteś już starszym Panem. Może przedstawisz Nam jeszcze swoją rodzinkę?

@GoLdi Wtf? jakim starszym panem? 34 lata to nie 64! Mam córkę Vicę 9 lat i przyszłą żonę Martę z którą jesteśmy z 17 lat razem już. Vica jest mistrzynią Polski w tańcu hip hop.

@Malina No wiesz, jesteś jedną ze starszych osób u Nas. :D Mega zazdroszczę tylu lat spędzonych razem, choć myślałam, że jesteś mężczyzną do wzięcia! Czy zdążyłeś spełnić już swoje jakieś marzenie? Jeżeli tak opowiedz o Nim.

@GoLdi Wiesz co... do wzięcia jestem zawsze :) ehhee. Marzeniem moim było od zawsze wpisanie się na karty historii. Udało się dzięki grze w golfa i zdobyciu pucharu! Marzenia ciągle się zmieniają - dom, drzewo heh, standard ale ogólnie chcę otaczać się zajebistymi ludźmi wokół siebie. Być szczęśliwy, zdrowy i będzie git. Zrobiłem sobie tatuaż co zawsze chciałem i pewnie nie ostatni prawo jazdy na motocykl, 2 puchary polski w boksie -czuje się spełniony!

@Malina Z tego opisu wydajesz się być bardzo barwną postacią. Powiedz Nam jakiej muzyki słuchasz, możesz podać ulubioną swoją piosenkę. :)

@GoLdi Dziękuję :) słucham rapu, hip hopu, disco polo, jazzu, wszystkiego, zależy to od okoliczności. Wychowany na Kaziku, 2pacu itp, ogólnie gangsta rapu. Nie podam żadnej piosenki, bo musiałbym skleić Wam album changes 2 paca, dobrze wpływa na mnie i na Was też może by wpłynął. :) 

@Malina Również słucham wszystkiego co wpada w ucho. A jak u Ciebie z filmami i serialami, co oglądasz?

@GoLdi Głownie to filmy z al pacino, robert deniro, filmy klasyczne. Seriale to  sons of anarchym gang undercover , house of cards. Lubię dobre wymagające kino, nie płytkie komedie.

@Malina Jesteś już poważnym człowiekiem. Zdradzisz Nam jakieś najbliższe swoje plany na przyszłość?

@GoLdi Wszystkich nie mogę etyka zawodowa. ;) Ogólnie chce kupić dom, otworzyć biuro nad morzem - jak ktoś ma średnie wykształcenie i szuka dodatkowego zajęcia zapraszam na priv! 23-25 08 są znów eliminacje do reprezentacji polski w golfa i wyjazd do Malezji! Walczę o kadrę, to jest mój cel. Dodatkowo chce się rozwijać, zacząć nowe studia. Mogę Wam powiedzie tak, olejcie studia, uczcie się sprzedaży, wystąpień publicznych i kreowania siebie. Studia to papier, nic więcej. Ja chcę je zrobić bo to są studia dla sportowców tylko. Poznać nowe osoby i trochę uzupełnić wiedzę o kierowanie zespołem. A i dokończyć tatuaż, a potem kolejny.

@Malina Może pochwalisz się tatuażami. Co takiego masz wytatuowanego oraz czy coś to dla Ciebie znaczy?

@GoLdi Jeszcze nie, dopiero 1 sesja za mną, a będą 4, a potem jeszcze 6-8. Robię cały rękaw! Przejrzałem 16000 zdjęć ze świat i nikt nie ma takiego projektu - i o to chodzi!!!! Pokaże go Wam jak zrobię. Ogólnie chodzi o Samuraja, poczytajcie sami co oznacza taki tatuaż. Może poznacie moją inna stronę.

@Malina O kurczę, trochę tajemniczo się zrobiło. Stawiam, że jesteś osobą wierzącą w przesądy bądź zabobony. Mylę się czy jednak tak jest?

@GoLdi Wierzącą w zabobony? nie no co ty... Choć moja Marta ostatnio jakieś duchy na chatę pościągała i cholera wie czy nie latają po chacie jak śpimy. Ogólnie każdy ma to na co zasługuje. :)

@Malina Matko, że on się nie boi. :o Przejdźmy teraz do CS'a! Jak zaczęła się Twoja przygoda z CS'em?

@GoLdi Hmm w to co napiszę mogą nie wszyscy uwierzyć. Chyba jakoś 15 lat miałem w Strzegomiu, moim mieście gdzie mieszkałem, dorabiałem w cafejce i tak się zaczęło. Potem na studniach we Wrocławiu poznałem 2 ziomków, którzy nie mieli gdzie spać, bo przyjechali z Lądka Zdroju i wykiwali ich ze stancją. Babeczka miała im wynająć stancję i ich olała, więc przygarnąłem pomogłem myślałem, że na 2 dni. Nie spodziewałem się, że 2 lata później oni mnie przygarną w kieszeni z 38 zł i pomogą przetrwać miesiąc. :) Taka karma... Jeden z nich c1chy grał też właśnie w csa, on grał w klanie "madness". Klan, który lał wszystkich na esl'u... Czuk nas poznał z ekipą Neo i resztą. Mój klan Novissimus Dictum grał w Polsce o finał z Deltą. Dostaliśmy na 1 mapie na drugiej wygraliśmy, coś pięknego. Także uczyłem się od najlepszych można powiedzieć, z ojcem Noe do dziś mam dobry kontakt i resztą chłopaków. A po 10 latach przerwy zahaczyłem się o Was. Admini mieli pojęcie, że nie czituję i mnie nie banowali bez powodu, tak zostałem.

@Malina Kawał historii z tego już jest. Co pierwsze przykuło Twoją uwagę, gdy wbiłeś na forum oraz serwer? 

@GoLdi Na serwerze poziom był niski, ale ja wbiłem najpierw na 4maps, dopiero potem na only dd2 i tak zostałem. Strona była nawet ciekawie zrobiona i widać, że ciągle się rozwijamy. Ukłony dla administracji i wszystkich, którzy się do tego przyczyniają. :)

@Malina A skąd się wziął Twój nick Goldi? Od zawsze taki masz?

@GoLdi Tak, od zawsze GoLdi, a zrodził się on tak jakoś. Cudowny złoty dzieciak GoLdi, tak narcystycznie zabrzmiało. Ogólnie jest to znany nick, kswyka z wyjazdów klubowych na Legii.

@Malina To już wszystko jasne. Brakuje Ci jakiegoś serwera na sieci?

@GoLdi Tak, brakuje 2-3-4 maps oraz serwera only hs. Na nim można skilla trenować i gra jest mega szybka.

@Malina Jak oceniasz wkład Administracji w forum oraz serwery?

@GoLdi Tak jak napisałem wyżej, robicie kawał dobrej roboty. Chętnie bym pomógł, ale brak czasu żeby siedzieć na forum, wolę na serwerze.

@Malina Proszę wybierze dwie osoby z forum i opisz je. ;)

@GoLdi Ooo, to może być ciężkie, bo nie znam nikogo osobiście. @Who Cares? chyba z nim najbliżej się znamy FB, forum itp. Z Tobą mam kontakt ostatnio, ale opiszę @Tysieka, widzę pracowity i bardzo pomocny. Trzeba spotkanie zrobić i się napić z Wszystkimi. :))

@Malina Powoli dochodzimy do końca wywiadu, może chcesz coś sam od siebie dodać? :D

@GoLdi Chciałem Ci podziękować za możliwość przeprowadzenia wywiadu. Bardzo ciekawe pytania, trzyma się kupy. Myślę, że z każdym kolejnym będziesz coraz lepszą dziennikarką. Pozdrawiam wszystkich i 3 mam kciuki za NaS! peace.

@Malina Dziękuję serdecznie i również dołączam się do pozdrowień!

 

 

Wywiad był dla mnie nie lada wyzwaniem, mam nadzieje, że najgorzej nie wyszedł oraz, że poprawiłam większość błędów.

Dziękuję za przeczytanie. :blush:

  • Lubię to! 6
  • Super! 2

sygna-malina.png

qlU3lUK.gif

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odrazu wygooglowałem se mistrzostwa świata 2016 w RPA... Rzeczywiście wpisałeś się w kartach historii, GG :D

 

Wywiad pryma sort, szefowo

  • Lubię to! 1
  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Premium+

Poziom jest jaki jest na serwerach nie ma co narzekać.

Fajnie się czyta +

  • Lubię to! 1

Kiedy

Upada

Rozum

Wchodzi

Agresja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.