Skocz do zawartości

UŻYTKOWNIK MIESIĄCA - LIPIEC 2018


Malinaa.

Rekomendowane odpowiedzi

  • Właściciel

UŻYTKOWNIK MIESIĄCA

 

W tym miesiącu głosujemy na Użytkownika Miesiąca - Lipiec 2018

Aby zagłosować na daną osobę wystarczy zastosować się do wzoru:

 

Nick osoby nominowanej:

Dlaczego ona (3-4 zdania):

 

Nie można głosować na siebie oraz w uzasadnieniu pisać np: bo jest fajna, ładna, miła. 

Tutaj chodzi o zasługi w danym miesiącu, czym ta osoba się wyróżniła i wyszła przed szereg w stosunku do innych osób.

Mam nadzieje, że będziecie szczerzy w swoich wyborach, oraz co najważniejsze obiektywni! 

Nagrodą będzie unikalna ranga na forum na okres 1 miesiąca!

 

Głosujemy do 01.08

Powodzenia oraz udanej  zabawy!

sygna-malina.png

qlU3lUK.gif

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nick osoby nominowanej: Trzecia

Dlaczego ona (3-4 zdania): Osoba stawiająca na swoim, pewna siebie moderatorka, która nie da sobie w kaszę dmuchać. Pokazała to w pewnym poście dotyczącym JB. Najprawdopodobniej dzięki niej serwer JB skręci teraz w dobrą stronę, bo ostatnio nie było zbyt dobrze. Oby tak dalej! :)

  • WOW! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nick osoby nominowanej: @Malina

Dlaczego ona (3-4 zdania): Sama prowadzi nasze dwa serwery i dokłada do nich ile może! Nie łatwo jest postawić 2 serwery i je utrzymywać. Bardzo pomocna, miła, i pozytywna osoba :)

  • Lubię to! 1

ciapaniegif.gif.cddc6232c47376f70999d040bd2b1c3f.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nick osoby nominowanej: @Tysiek

Dlaczego ona (3-4 zdania): cały czas się stara jak najlepiej dla forum/serwerów. Przez niego powrócił (moim zdaniem) najładniejszy styl na tym forum. Zawsze jest chętny do pomocy, powie mu się co ma zrobić, to to zrobi!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nick osoby nominowanej: @Hunuś^^

 

Dlaczego ona (3-4 zdania): Stara się dzieciok jak może. Nawet na TS'1 wejdzie i porozmawia. Ogarnięty chociaż młody i nieopierzony jak młody orzeł ( czyt: wróbelek). Nawet mnie potrafi do pionu postawić.

 

  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nick osoby nominowanej: @Hunuś^^

Dlaczego ona (3-4 zdania): Ogarnięta osoba z którą złapałem kontakt na tsie zaraz po tym jak zacząłem u was regularnie grać. Służy pomocą, kulturalny człowiek z poczuciem humoru. Zna się na rzeczy jako ubt.

  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.