Skocz do zawartości

#49 Wywiad z 'LorS


Malinaa.

Rekomendowane odpowiedzi

  • Właściciel

5607bd5c27d7f.png

Witam ponownie wszystkich baaaaaardzo serdecznie.

Tutaj ja, Malina oraz @'LorS w roli głównej.

Miłego czytania oraz komentowania. :) 

 

@Malina Cześć! Witam Cię bardzo serdecznie i bardzo mi miło, że zgodziłeś się na wywiad. ;) Zaczynamy oczywiście standardowo, więc proszę przedstaw się Nam - jak masz na imię, ile masz lat, skąd pochodzisz?

@'LorS Rozmowa z Tobą to czysta przyjemność. ;) Nazywam się Fabian, pochodzę ze stolicy województwa opolskiego, czyli krótko mówiąc Opole. Wiosen skończone 21 w Czerwcu, także cały czas się starzeje. Jak już zapytałaś o wiek, to dziękuję serdecznie za życzenia złożone na forum. ;)

@Malina Ależ nie ma za co, przyjemność po mojej stronie. :D Opole to stosunkowe duże miasto, możesz Nam je trochę przybliżyć? Co warto w zobaczyć będąc w nim?

@'LorS Jeżeli chodzi o atrakcje turystyczne, podkreślam turystyczne, to człowiek przyjeżdżając do Opola nie zawiedzie się, jeżeli chce odpocząć. Zacznijmy od tego, że mamy niesamowitą Wieżę Piastowską, która została zbudowana na przełomie XIII wieku. Dodatkowo można na nią wejść na samą górę i pooglądać panoramę Opola. Tak prywatnie powiem Ci, że miałabyś gdzie chodzić z Tomkiem, długie nocne spacery na wyspie bolko w świetle gwiazd na przykład, świetnie wykorzystany czas. Dodatkowo nasze zoo, które cały czas się rozbudowuje. Kolejny aspekt to jest na przykład Fontanna znajdująca się na Stawku Barlickiego, zaraz obok Amfiteatru. Oczywiście trzeba dodać, że nasze miasto jest Stolicą Polskiej Piosenki. ;) Oczywiście, na niektóre sprawy trzeba mieć w sobie coś z romantyka.  :D

@Malina O, jestem w szoku bo bym się nie nudziła. :D A jak tam u Ciebie z hobby oraz zainteresowaniami, posiadasz jakieś? 

@'LorS Zainteresowania to przede wszystkim muzyka, a dokładniej rzecz biorąc rap, na którym się wychowałem. Wywodzę się z blokowisk, także chyba rozumiecie. A hobby oczywiście, że posiadam. Dodałem zdjęcie w naszym nowym konkursie, gdzie widać czym tak na prawdę się zajmuję po pracy. ;) A kto nie widział,  to powiem, że lubię malować, jestem wandalem lecz robię to co kocham. ;) Life is paint.

@Malina O, ja dziś słyszałam happy wife, happy day. Hahah. Troszkę z Ciebie taki romantyk! Może powiedz czy jesteś już zaklepany przez jakąś Panią, czy wolny strzelec? :D

@'LorS To prawda, mam coś z romantyka. Kasia moja kobieta mówi, że mam trudny charakter i jestem skurwi**** ale jestem wymarłym gatunkiem takich ludzi. Jak już wiecie mam kobietę i oby już tak pozostało wszem i wobec. ;) 
@Malina
 Życzę Ci tego. :) Masz może jakieś marzenie, którym możesz się z Nami podzielić oraz przy okazji opowiedzieć, już o jakimś zrealizowanym marzeniu?

@'LorS Hmmm, dobre pytanie Malinko. Takim największym marzeniem prywatnym, jest skoczenie ze spadochronem. Dotychczasowym marzeniem było poskładać życie w całość, jestem na swoim, pracuje i żyje tak jak chciałem. Kobieta jest, praca też, dzieciak w drodze, także prowadzę szczęśliwy tryb życia. Aaaaa, no i oczywiście, zawsze wierzyłem, że będę potrafił malować na murach, aż po dziś dzień i to było również moim marzeniem.

@Malina Bardzo się cieszę, że parę już Ci się udało spełnić! Jak spędzasz okres wakacyjny? Był już urlop? :D 

@'LorS Oczywiście, że był każdy musi sobie czasami pościemniać. Tygodniowy pobyt nad morzem na początku czerwca, co prawda nie było tragicznie z pogodą, ale nie powiem, że mogłem narzekać. nasze morze i góry to najśliczniejszy widok jaki kiedykolwiek widziałem. :D 

@Malina Ja mam morze ze 100 km od siebie i ciężko mi się wybrać coś. Jest jakieś miejsce na ziemi, które chcesz koniecznie odwiedzić? Jeżeli tak to dlaczego, akurat to? 

@'LorS Chciałbym polecieć na Marsa, całkowicie inna galaktyka, na pewno można się dużo nauczyć, przy takiej wycieczce. Polecam Tobie i czytelnikom też. :D

@Malina Jak będziesz organizować wycieczkę to napisz! :brainlet: Wiemy, że jesteś fanem rapu, podasz może swój ulubiony kawałek?

@'LorS Jest ich w moim repertuarze na prawdę wiele, ale jednogłośnie mogę powiedzieć, że słynny Eros z ekipy JWP w tytule Uwierz Siebie (solowa płyta w grudniu)! Oczywiście predorder do kolekcji będzie zamówiony. ;)
@Malina
 Oglądasz może jakieś filmy lub seriale? Może polecisz coś użytkownikom co warto zobaczyć? :D

@'LorS Ooooo tak jeżeli ktoś lubi hardkorowe bajki, to polecam Ricky and Morty, na prawdę świetna kreskówka. A co do filmu podałem go w nominacji, którą prowadzisz. Film nazywał się Kontrabanda. ;)
@Malina 
Muszę ten film zobaczyć. Przejdźmy teraz do cs. Na wstępie przypomnę, że dla niektórych nie jesteś nowym użytkownikiem. Co się stało, że Nasze drogi się rozeszły, a potem znowu zeszły?

@'LorS Łoooo, jeżeli dobrze pamiętam odjebało mi trochę, nawrzucałem Ci zachowując się jak taki letni gówniarz, ale mam nadzieje, że mi wybaczysz bo trochę się zmieniło. A dlaczego wróciłem? No cóż, minęło trochę czasu i na wstępie przecież wiadomość dostałaś, czy masz coś przeciwko. Powiedziałaś, że nie to sobie pomyślałem, że wrócę w innym wydaniu. ^^
@Malina
 Nono, byłeś na mojej czarnej liście, a nie łatwo tam trafić! To teraz powiedz, jak w ogóle zaczęła się Twoja przygoda z cs?
@'LorS Pierwsze podrygi miałem już w klasie podstawowej, kiedy chodziłem do takiego klubu w naszym kościele "Arka Noego". Mieliśmy bilarda, ping ponga, piłkarzyki, ciepłą herbatę i oczywiście komputery, gdzie graliśmy lany ^^ i stąd mój długoletni staż, bo lat już 9. ;)
@Malina 
Kupa czasu. :o Masz jakieś szczególne osiągnięcia w "tych pistoletach"? :D 

 

@'LorS Oczywiście, że tak 2000h na Steamie przegranych w te karabiny, to Ty nie wiesz? :DA tak poważnie, to raczej nic szczególnego. :D
@Malina 
Dla mnie i tak jesteś zwycięzcą! Wchodząc pierwszy raz na forum, co od razu Cię przyciągnęło do Nas?

@'LorS Jeżeli sobie dobrze przypominam, to grywałem na naszym serwerze, który jak widać jest do teraz. ;) Oczywiście mowa o DD2, pamiętam nawet, że chyba miałem admina lub nie. :D
@Malina 
Chyba miałeś. :D Jest coś czego Ci brakuje na forum?

@'LorS Po krótszych przemyśleniach, chyba nie, dobrze się tu czuje. Pod względem wizualnym, też mi się podoba, jak w domu. :D

@Malina Bardzo mnie to cieszy. Mimo, że jest późno (Już ładnie po 1 w nocy) proszę wybierz 2 osoby z forum i je opisz.
@'LorS Wybiorę Ciebie i @Tysiek, ze względu na to, że Was chyba znam najdłużej, bo @Różyk niestety nie ma. Malina - Hmmm, sympatyczna pracowita i kumata osoba, która przypuszczam ma bardzo miękkie serce względem pewnych osób. Przypuszczam, że masz poukładane życie patrząc przez pryzmat forum, kiedy wykonujesz prace na forum. Lubie Cię, jesteś kobietą w moim typie i chętnie porozmawiałbym z Tobą w kontakcie bezpośrednim mowy werbalnej czy jakoś tak. A @Tysiek wydaje mi się, że jest to facet mojego pokroju, zwariowany o stabilnym zachowaniu można powiedzieć.

@Malina @Różyk jest tylko puścił konkretnego foszka śmierdzioszka. :D Na jakich serwerach lubisz grać?

@'LorS Ooooo, super pytanie. Jeżeli mówimy o Cs 1.6 to oczywiście, że surfy, hns i wszystko co z freestylem związane. ;) Jeżeli chodzi o cs:go to Awp only of course minimum Top 5.

@Malina Szalony! Powoli przechodzimy do końca wywiadu. Może chcesz kogoś pozdrowić lub coś jeszcze od siebie przekazać? :D

@'LorS Tak, że nie wybaczę Ci, bo wywiad trwa jakieś dwie godziny, a tak na poważnie jeszcze raz serdeczne dzięki wszystkim za życzenia. @Tysiek to mój ULANY_CREW!!! Zapraszam oczywiście to najlepszego gangu na forum GANG ULANYCH!

@Malina Nie no jeszcze antyreklame mi walnąłeś, bo najlepszy jest mój klub ale ŁOTEVA! Dzięki wielkie również. :feelsmetalman:

 

Miłego dnia! :)

  • Lubię to! 5
  • Super! 4

sygna-malina.png

qlU3lUK.gif

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Premium+

Dam okejke 

Kiedy

Upada

Rozum

Wchodzi

Agresja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak zwykle wszystko pięknie.
No znów mam ochotę odwiedzic zoo w Opolu, a Bolko kojarzy mi sie tylko z nocnymi posiadowkami przy piwie ; )

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.