Skocz do zawartości

#337 Pytanie na Dziś


Malinaa.

Rekomendowane odpowiedzi

@.::Ania:3::. @_SpirytusiK_ @Sebixx69 @piotrekpl122 to są priorytety, a jak by ktoś jeszcze chciał do nas dołączyć, no to Pjoter bierze was na drugi samochód xddd i jedziemy nad morze kuuurła

  • Super! 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym zabrała najlepszą ekipę ze sobą do Hiszpanii, wiadomo drinki i te sprawy! :love: @Malina @Vegeta @Dawid. @trzecia @Tysiek 

  • Lubię to! 1
  • Super! 1

cooltext344241087138805.thumb.png.9fca7f5e844fa0596f8b2f5557744960.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Premium+

Ja to bym brał @Smilee znamy się kupę czasu, a gdzie? tam gdzie jest ciepło i tani alkohol :P

Kiedy

Upada

Rozum

Wchodzi

Agresja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Malina do Paryża no bo wiadomo, że to miasto zakochanych :zeenerd:

@Tysiek my pojedziemy sobie do Kolumbii, zaczniemy handlować cocaine, zbierzemy ludzi do Gangu ulanych i będziemy prawdziwymi bandziorami. :devil:

@Preacher jedziemy w góry i całymi dniami jaramy gibony przy wschodzie i zachodzie słońca. B)

@Pyskata hmmm gdyby chciała to bym postawił bilet do Rio De Ja Neiro na Tommorowlanda :cheese:

@GoLdi my jedziemy na spodek do Katowic jak będzie impreza i walimy te gwiazdeczki w cs'ie na one shot'a :D

  • Lubię to! 1
  • Super! 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zależy czy miałby to być romantyczny wypad czy 4fun. Jeśli pierwsza opcja to @Pyskata , jeśli druga to również Ona plus @Hunuś^^ , @Malina z Tomkiem, @HIFI , @trzecia , @Tysiek no i jakby @GoLdi obiecałby być grzeczny to zabiera się z nami. Miejsce to raczej byłoby do dogadania, ale gdzieś gdzie jest ciepło, może Ibiza? : )

  • Lubię to! 2
  • WOW! 1
  • Super! 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.