Skocz do zawartości

#360 Pytanie na Dziś


Malinaa.

Rekomendowane odpowiedzi

Bo to moja jedna wielka rodzinka, nigdzie indziej nie czuję się NAJLEPIEJ jak tutaj ♥

  • Lubię to! 1

cooltext344241087138805.thumb.png.9fca7f5e844fa0596f8b2f5557744960.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Premium+

Gram w komputer, czyli w cs i jestem 🤡

  • Haha 1

Kiedy

Upada

Rozum

Wchodzi

Agresja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Ciężko powiedzieć, bo to nie wynika z jednego czynnika.

Sieć traktuję bardzo osobiście, przez co jestem do niej strasznie przywiązana.

Nie wyobrażam sobie wstać rano i nie zajrzeć co się dzieje, obudzić się w nocy i znowu nie sprawdzić, czy przypadkiem coś się nie stało.

Jeszcze przed powstaniem sieci poznała wiele dobrych ludzi, którzy są ze mną do dziś. Niektórzy bardziej widoczni, inni pozostają już w cieniu.

Niektórych widziałam już na żywo i było mi z tego powodu bardzo miło, lubię to wspominać!

Z biegiem czasu poznaje Was coraz więcej - niektórzy zasługują na zapamiętanie, inni niekoniecznie.

Wszystko mnie czegoś uczy, dzięki temu przez ponad 2 lata prowadzenia tego 'interesu' również się zmieniłam. 

Niektórzy mają niektóre rzeczy mi za złe, najczęściej coś czego nie powinni mieć np BAN - każdy pracuje na siebie sam. 🙂

ALE i daje 2/3/4 szanse - dlatego PAMIĘTAJCIE LUDZIE RZADKO SIĘ ZMIENIAJĄ I MAŁO KTO MÓWI PRAWDĘ - ZAZDROŚĆ C'NIE?!

Zawsze wiem, że jak wbije na ts będę mieć z kim pogadać, czy też ktoś mnie zaczepi, aby w czymś pomóc co przyznam lubię, dzięki czemu czuję się potrzebna - jak każdy człowiek, czy to w życiu realny czy poza.

Wiem, że znajdę tutaj ludzi którzy zawsze mi pomogą i będą dla mnie życzliwi, nawet poratują samym słowem ale nie zostawią mnie z problemem.

Wiem, że są tutaj ludzie, którzy wiedzą, ze ja jestem też tylko człowiekiem i popełniam błędy. 🙂

Czuje się tutaj swobodnie i wiem, że to co tworzymy razem jest fajnym miejscem odpoczynku dla każdego. 

Bym mogła jeszcze dużo wymieniać ale chyba wystarczy tyle. 😄

  • Super! 2

sygna-malina.png

qlU3lUK.gif

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żeby prowokować innych dla robienia dramy, obrażać Tyśka z Huną, sprawdzać co się dzieje na czacie, obczajać nowe posty itd. XD

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.