Skocz do zawartości

Recenzja [Książka] Nefilim ostatnia nadzieja upadłych musi zostać zniszczona


Azgeda

Rekomendowane odpowiedzi

Książkę napisał :  Thomas Sniegowski 

 

Książka ta opisuje życie chłopca, który stracił rodziców i trafia od rodziny do rodziny nie mogąc znaleźć swojego miejsca na ziemi. Wreszcie trafia on do rodziny Lori i Thomasa Stanley, którzy pomogli mu i jako jedyni rozumieli go i jego potrzeby. Państwo Stanley mają jeszcze jedno dziecko Steviego, który jest chory. Aaron, bo tak właśnie miał na imię chłopak, zawsze trzymał się na uboczu.Jego najlepszym przyjacielem był pies Labrador o imieniu Gabriel. Gdy Aaron skończył 18 lat zaczęły się dziać dziwne różne rzeczy. W jego osiemnaste urodziny miał dziwny sen bitwy, krzyki szelest skrzydeł.  Następnie zaczął rozumieć języki obce, których nigdy w życiu nie używał oraz co najważniejsze zaczął rozumieć mowę zwierząt. Bardzo mi się w tej książce podobało gdyż zawsze chciałam rozumieć mowę zwierząt czy umieć posługiwać się językami obcymi. Chciał on rozumieć co się dzieje, pytał się różnych osób, którzy mówili mu o dziwnych rzeczach. Czy to jest prawda? Czy on jest Nefilimem? dzieckiem Anioła i człowieka? Arron dowiadując się o tym nie chce o tym słyszeć, chce być normalnym chłopakiem jak przedtem. On ma być ostatnią nadzieją upadłych. Jego zdaniem jest być pośrednikiem między bogiem a upadłymi aniołami. Autor pokazuje nam w tej książce walkę dobra ze złem gdy Aaron pośrednik, który ma pomóc upadłym aniołom w powrocie do nieba lecz przeszkadzają mu w tym inne anioły, które nie chcą dopuścić do pojednania Boga z upadłymi aniołami. 

 

Myślę, że się wam spodoba 😕 Jest to moja pierwsza recenzja w życiu. Krytykę przyjmuję więc możecie pisać 

Książka jest bardzo wciągająca, która szybko zapada w pamięć 

  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Radek zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.