Skocz do zawartości

#52 [Próbny] Wywiad z LoP!


martyn.

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Was serdecznie!

Dziś pokażę Wam wywiad który przeprowadziłem z Opiekunem MultiAreny- @LoP!

Zapraszam do czytania!

L- @LoP

M- @MistrzuniOOO.

 

M-Witaj serdecznie! Dziękuję ci za zgodę na udzielenie próbnego wywiadu. Na początek standardowo, opowiedz Nam coś o sobie, na przykład skąd jesteś?

L-No to tak nazywam się Andrzej mam 18 lat mieszkam na Śląsku w okolicach Bielska Białej. Interesuje się piłką nożna.

M-Może opowiesz Nam więcej o swojej miejscowości? Jest tam coś ciekawego do obejrzenia?

L-Miejscowość a bardziej wieś, jest tu dużo ciekawych rzeczy takich jak zapora uzdrowiskowa, park i tak dalej. Ale ogólnie wieś jak każda inna tyle, że jest tu dużo jezior.

M-Napiszesz Nam coś o swoim hobby? Jest jakieś oprócz piłki nożnej?

L-Uwielbiam urbex i zjawiska paranormalne z tym związane.

M-Zjawiska paranormalne? Jak dla mnie ciekawe! Może byłeś świadkiem jakiegoś?

L-Babcia nie dawno opowiadała że pewnej nocy jak byłem jeszcze dość mały wieczorem zacząłem się na coś patrzyc po czym powiedziałem, że ktoś tam stoi a nikogo tam nie było. Następnego dnia okazało się że moja prababcia umarła i prawdopodobnie przyszła się pożegnać.

M-Może znów wróćmy do hobby. Wspomniałeś o urbex? Może opowiesz o tym trochę więcej dla ludzi którzy nie wiedzą o co w tym chodzi?

L-Urbex czyli zwiedzanie opuszczonych miejsc typu, stare budynki, schrony, bunkry wojskowe, i tym podobne.

M-Robiłeś kiedyś jakiś urbex? Może masz jakieś miejsce gdzie najbardziej się bałeś?

L-Tak, już wiele razy, na przykład byłem w Bielsku na stalowniku (opuszczony szpital majacy 11 pięter), a póki co to najbardziej. Może nie ze się boję ale jestem podekscytowany wizytą która planuje w opuszczonym szpitalu psychiatryczny w Racibórz.

M-Odejdzmy trochę od tematu i zapytam się, czy lubisz słuchać muzyki? Może masz jakaś ulubioną?

L-Muzyka u mnie leci 24/7.
Słucham rapu i tego co wpadnie w ucho, ale głównie jedna z odmian rapu tak zwany horror core.

M-Opowiesz Nam, jak trafiłeś na naszą wspaniałą sieć? (*lizus*)

L-Na te wspaniała sieć trafiłem dzięki @BoteQ casedrop.eu, który postanowił zmienić sieć, a jako iż jestem opiekunem jego serwera (multiarena) to nie pozostawało mi nic innego tylko również do Was dołączyć!

M-Grasz w jakieś inne gry niż cs? Jak tak to wymień kilka z nich.

L-Gram jedynie w ligę legend i czasami w Cs go.

M-To byłoby na tyle! Dziękuję Ci za udzielenie wywiadu. Chcesz kogoś pozdrowić?

L-Dziękuję za wywiad. Chciałbym pozdrowić @BoteQ casedrop.eu@Azgeda, oraz @Pyskata, bo za dużo pyskuje!

  • Lubię to! 2
  • Super! 5

ciapaniegif.gif.cddc6232c47376f70999d040bd2b1c3f.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wywiad okej 😄

dużo dało się dowiedzieć ^^

ponadto przyjemnie się czytało ^^ 

 

Prosto ułożone bez jakis zbędnych pierdołek 

Ale mogłoby być dłuższe! 😇

 

mamy teraz już 4 osoby do picia 😂 jak jesteś z Bielska ^^ 

@Tysiek @Primo 

Ciekawe kto jeszcze mieszka w okolicach 🤔 myślę że w następnych wywiadach może się dowiem 😄

 

łap serduszko za pracę I czas włożony w to 😉

  • Lubię to! 2
  • Super! 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Nescio zmienił(a) tytuł na #52 [Próbny] Wywiad z LoP!
  • Malinaa. zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.