Skocz do zawartości

Podanie by INTH3RP0


INTH3RP0

Rekomendowane odpowiedzi

Imię: Radek
Nick: INTH3RP0
Wiek: 25
Link do gametrackera:  Nie wiem dokładnie o co chodzi. Glownie gametracker kojarzy mi sie z bannerami do serwerow 🙂
Link do banid-a: STEAM_0:1:151581106
Dlaczego chciałbyś zostać Adminem?: Chciałbym zostać adminem, ponieważ bardzo dobrze obsługuje amxx. Byłem adminem na kilku sieciach. Mój staż w CS to 11 lat. Umiem rozpoznać cheatera. Nie sklejam spiny. Jestem kulturalny i nie oceniam gracza po statach. Na serwerze chce zachować pelna kulture osobista. Byłem sędzią na lanie SGS w Szczecinie. More info(priv)
Mikrofon(TAK/NIE): Tak
Czy miałeś kiedyś Admina?: Tak
Czy umiesz obsługiwać Menu Admina?: Jak najbardziej
Znajomość Komend Amxx?(0-10): 10/10
Akceptujesz regulamin?(TAK/NIE): TAK
Coś o sobie: Jestem Radek, mam 25 lat pochodze z Bornego Sulinowa (zach-pom). Od 10 lat związany z DJ oraz Grafiką komputerową. Swego czasu grałem na róznych lanach oraz byłem sędzią na lanie w Szczecinie (SGS). Od 11 lat gram w CS'a. PS: Wiem, że jeszcze nie spełaniam wymagań, ale może jakoś was skusze. W najblizszym czasie spelnie wszystkie wymagania i pojdzie latwiej z gorki 🙂 
Płatność: Jestem na TAK, ale... aktualnie pracuje za granica i więcej by wynosiła oplata za przelew niz sama darowizna na serwer, ale spokojnie, kiedys mialem duzo kontaktow z hostingowniami i jak rusza serwery bardziej bede sklonny nawiazac z nimi wspolprace tylko musialbym odswiezyc kontakty. 

Edytowane przez INTH3RP0
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tutaj jest twoje gt https://www.gametracker.com/player/INTH3RP0/91.224.117.74:27395/

 

Jestem na małe tak

+Wiek

+Steam

- składka 

-Aktywność , lecz da się nadrobić 

Zapraszam na DD2 IP : 91.224.117.74:27395

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Powody na nie-

Aktywność (grasz 1 dzień i na dodatek 12min i już podanie? 😂😂😂 chyba jakiś żart)

Staż ma forum/serwerze

Nie umiesz nawet gt wkleić. A przecież byłeś już adminem więc musiałeś w poprzednich podaniach też je wklejać.

Powody na tak

Wiek

Skladka

Steam.

 

Ostatecznie jestem na nie. Pograj może chociaż tydzień/dwa na serwerze a nie 12 minut na serwerze i podanie.

Myślę że jak nabijesz godziny na serwerze to Ci się kiedyś uda!

 

Edit: @INTH3RP0 Nie wypowiadaj się w swoim podaniu bo dostaniesz warna :((

Jaka spina? Napisałem tylko. Każdy ma prawo do swojego zdania. A pisząc ten post ty zaczynasz spine o to że ja się spinam gdy się nie spinam tylko normalnie pisze xD.

  • WOW! 1

ciapaniegif.gif.cddc6232c47376f70999d040bd2b1c3f.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Premium+

Na nie

GT bardzo słabe

Konto pod podanie

Nikt cię nie zna na forum jak i na serwerze.

Kiedy

Upada

Rozum

Wchodzi

Agresja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.