Skocz do zawartości

Szybka rekrutacja na Redaktora 1/2018


Radek

Rekomendowane odpowiedzi

Wymagania na redaktora:

◈ Sporo wolnego czasu

◈ Umiejętność współpracy z ludźmi, cierpliwość i systematyczność, 

◈  Biegłe posługiwanie się ortografią, stylistyką, gramatyką j. polskiego,

◈  Minimum 15 - 16 lat,

◈  Brak warnów na swoim koncie,

◈  Minimum 30 postów,

◈  Minimum, ukończony miesiąc z działalnością na sieci.

 

Wzór:

Imię:

Wiek:

Staż na forum:

Co przemawia za tym, aby przyjąć Cię na to stanowisko (prosimy o dłuższą wypowiedź):

Posiadasz jakieś doświadczenie? (gazetka szkolna, blog itp.)

 

Do 2.11.2018 macie czas aby wrzucić swoją pracę (próbna gazetka/wywiad itp.) aby sprawdzić wasze umiejętności 🙂 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wymagania na redaktora:

◈ Sporo wolnego czasu - Ostatnio zwolniło mi się miejsce więc 👍

◈ Umiejętność współpracy z ludźmi, cierpliwość i systematyczność, - 👍

◈  Biegłe posługiwanie się ortografią, stylistyką, gramatyką j. polskiego,- Staram się jak mogę. 👍

◈  Minimum 15 - 16 lat, - 👎

◈  Brak warnów na swoim koncie, - 👎

◈  Minimum 30 postów, - 👍

◈  Minimum, ukończony miesiąc z działalnością na sieci. - 👍

 

Wzór:

Imię: Karol

Wiek: 12

Staż na forum: 

REJESTRACJA

Grudzień 16, 2017

Co przemawia za tym, aby przyjąć Cię na to stanowisko (prosimy o dłuższą wypowiedź): Głównie to brak redaktorów. W moim życiu mam już więcej miejsca na forum. Myślę, że pomoc dla Maliny w rozruszaniu w końcu redakcji się przyda!

Chętnie zawsze pomogę i często jestem dostępny. Nawet, gdy nic nie piszę na czacie. Jest ze mną bardzo łatwy kontakt. FB, GG, Forum.

Bonus jest taki, że bardzo lubię pisać jakieś pracę na komputerze/telefonie.

Posiadasz jakieś doświadczenie? (gazetka szkolna, blog itp.) https://cs-maliver.pl/topic/15232-54-próbny-wywiad-z-azgeda/

 

 

 

@Sysia. done.

Edytowane przez MistrzuniOOO.
  • Super! 1

ciapaniegif.gif.cddc6232c47376f70999d040bd2b1c3f.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • Właściciel

Imię: Daniel

Wiek: 22

Staż na forum: Od 21 października.

Co przemawia za tym, aby przyjąć Cię na to stanowisko (prosimy o dłuższą wypowiedź): Na wstępie chciałbym zaznaczyć, że zdaje sobie sprawę z mojego obecnego stażu, który może nie być satysfakcjonujący dla niektórych forumowiczów. Aczkolwiek odkąd pojawiłem się na waszej sieci staram się w miarę swoich możliwości być aktywnym i pomocnym dla osób, które tego oczekują, więc chciałbym spróbować swoich sił tym samym pomagając w rozwoju danej redakcji. Na co dzień jestem raczej spokojną i miłą osobą, lecz konsekwentną w tym co robię i wymagającą, przede wszystkim od samego siebie. Lubię tworzyć pracę, które mogłyby cieszyć oko moich czytelników i dążę do tego, aby w danej pracy pojawiało się jak najmniej błędów i zbędnych powtórzeń, lecz jestem również tylko człowiekiem i pomimo tego, że staram się zwracać uwagę na najmniejsze detale to owe błędy mogą być nieuniknione. Jednakże z każdą kolejną pracą nabieram doświadczenia by sprostać swoim oczekiwaniom, a przede wszystkim osób trzecich oraz wyciągam wnioski co może zaowocować w dalszej działalności. Myślę, że jeszcze jedna para rąk do pomocy się przyda uwzględniając fakt, iż na chwilę obecną nie ma żadnego redaktora.

Posiadasz jakieś doświadczenie? (gazetka szkolna, blog itp.): Owszem. Mogłem się tego i owego nauczyć będąc redaktorem na poprzednich sieciach oraz przy funkcji opiekuna redakcji, którą miałem okazję pełnić na jednej z nich. Mniej ważniejszą informacją jest to, iż za młodu będąc jeszcze w szkole podstawowej bądź gimnazjalnej zdarzało się pomagać przy tworzeniu gazetek, w których nie brakowało wywiadów przeprowadzanych z wybranymi osobami oraz ciekawych wpisów na temat wydarzeń sportowych. Również można było ujrzeć codzienne zmagania uczniów danej szkoły oraz osiągnięcia, które były wynikiem ciężkiej pracy i poświecenia podczas udziałów w konkursach organizowanych w naszej szkole i poza nią, a także gościł dobry humor w postaci krótkich dowcipów bądź opowiadań jak i galerie ze wspomnianych wcześniej imprez sportowych oraz z różnego rodzaju występów scenicznych. 

Próbna praca:

 

 

 

 

Do rozpatrzenia.

 

  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.