Skocz do zawartości

#55 [PRÓBNY] Wywiad z Azgeda!


martyn.

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie! Dziś przeprowadziłem próbny wywiad z Opiekun serwera MultiArena - @Azgeda!

Zapraszam do przeczytania!

Ja już jestem po upiększeniu wywiadu i wgl i chcę tylko dodać, że miałem tu naprawdę dużo do poprawiania. Nie chcę nikogo urazić jak coś azgeda. Wiadomo, że jak się staram o redaktora to muszę trochę popracować a nie wszystkim chcę się uzupełniać znaki 😜. Przepraszam za wszystkie błędy które wystąpiły ale jestem zmęczony, bo trochę to już robię.

Myślę, że to lekko docenicie. Mam 12 lat i mój styl pisania ogólnie nie jest raczej za dobry, więc z góry przepraszam i myślę, że się spodoba 🙂

@MistrzuniOOO.-Kolor

@Azgeda-Kolor

@MistrzuniOOO.-Witam Cię w próbnym wywiadzie dla Maliversów.

@Azgeda-Dzień dobry.

@MistrzuniOOO.-Na początek standardowo. Może opowiesz nam coś o sobie?

@Azgeda-No to tak. Mam na imię Adrian, niedługo kończę 18lat. Uczę się w 3 Klasie technikum kierunku Handlowego. Interesuję się piłką nożną a dokładniej futsall na pozycji bramkarza. Od roku jestem zajęty przez najcudowniejsza kobiete na świecie o imieniu Kinga. Mieszkam w Żurominie (niewielkie miasteczko) w woj. Mazowieckim.

@MistrzuniOOO.-Może opowiesz Nam więcej o tym sporcie? To twoje hobby?

@Azgeda-Tak to jest moje hobby. Kiedyś grałem w klubie Wkra Żuromin (teraz juz IV liga) no i skończyłem kariere. Pozniej z przyjaciółmi zdecydowaliśmy zagrać na Powiatowej Lidze Halowej no i zajęliśmy 8 miejsce. Po czym no zacząłem sie tym interesować i szkolić ale nie idzie mi, bo mam na to mało czasu. Futsall to bardzo strategiczna gra nawet bramkarz jest wykorzystywany jak obrońca, więc trzeba biegać cały mecz.

@MistrzuniOOO.-Opowiesz Nam więcej o swojej miejscowości?

@Azgeda-Hmm. Nie ma co o niej dużo opowiadać. Można troszkę kojarzyć ją dzięki Łukaszowi Teodorczykowi, a tak to nic ciekawego. Są fajne 2 parki do których można iść i sobie posiedzieć. Moją miejscowosc zamieszuje okolo 10 tysięcy ludzi.

@MistrzuniOOO.-Możesz powiedzieć Nam czy masz jakieś inne hobby niż futsall?

@Azgeda-Moim głównym hobby jest pilka nożna, futsall, plażówka i tez trawiasta. A innym hobby jest granie w cs,a. A to 1.6, a to cs go, jeżeli można nazwać to hobby. Innym takim hobby jest odpoczywanie, robię to perfekcyjnie.

@MistrzuniOOO.-Rzeczywiście, moje też. Skąd wziął się twój nick?

@Azgeda-Oj kocham to pytanie! Mój nick wziął sie od serialu THE 100 ❤ były tam takie klany różne no i najbardziej podobał mi Azgeda no i doszło do tego TheIceCrew ❤ no i tak wyszło, ale miałem do wyboru Azgeda albo TriKru.

@MistrzuniOOO.-Miałeś jakieś inne nicki przed powstaniem Azgedy?

@Azgeda-Tak miałem, jeżeli mam wymienić to podam Ci ostatnie dwa DinO oraz Akola.

@MistrzuniOOO.-Dlaczego akurat Din0 i Akola?

@Azgeda-DinO wzial sie stąd, że mój brat ma na imię Daniel i on sobie wziął nick DinO no i kiedyś grał na serwie i ja nie zmieniłem nicku i wbiłem tak na starą serwerownie (.......) i tak juz zostało. Akola, dlatego ze lubię cole. Miało być Acola a wyszlo Akola i tak zostało. Ten nick nie miał byc na stałe, dlatego zmieniony został na Azgeda.

@MistrzuniOOO.-Jak zaczęła się twoja przygoda z cs'em?

@Azgeda-Gdy miałem 6 lat i brat włączył cs,a i dal mi pograc na botach, gdy miałem niecałe 7 lat grałem już na serwerach i tak grałem, grałem i gralem, że aż do dziś gram ale zmieniłem 1.6 na GO jak na ten moment ale nie mam czasu grać.

@MistrzuniOOO.-Skąd wzięła się u Ciebie chęć do opiekowania się serwerem?

@Azgeda-Zaczęło się to, dlatego że od dawna grałem na arence, potem admin, no i zaprzyjaźniłem się z @BoteQ CS-Maliver.pl i dał mi szansę na opiekuna i tak juz zostalo.

@MistrzuniOOO.-Jak u Ciebie z telewizją? Masz jakiś ulubiony serial?

@Azgeda-Ogladam ją od czasu do czasu.Tak mam dziwne to bedzie ale "M Jak Miłość".

@MistrzuniOOO.-Jak trafiłeś na naszą sieć?

@Azgeda-Dzięki @BoteQ CS-Maliver.pl, bo przeszedł na inną sieć a ja za nim poszedłem, bo jednak Opiekun.

@MistrzuniOOO.-Lubisz słuchać muzyki? Masz jakaś ulubioną?

@Azgeda-Słucham dużo rodzajów muzyki, co wpadnie w ucho to będzie.

@MistrzuniOOO.-Jak oceniasz wkład naszej administracji w forum?

@Azgeda-Jest bardzo wysoki. Każdy robi to co ma wydzielone.

@MistrzuniOOO.-Co przykuło twoją uwagę, gdy poraz pierwszy wszedleś do Nas na forum?

@Azgeda-Piekny styl 😍

@MistrzuniOOO.-Wywiad dobiega końca. Chcesz może kogoś pozdrowić?

@Azgeda-Chciałbym pozdrowic całą administrację, Ciebie, Moją dziewczynę której nie ma tu na sieci (ale będzie) oraz @BoteQ CS-Maliver.pl @DZIEJA  @Cristalica @Kubuniek @Hunuś^^ @Diabełek (*v*) @_SpirytusiK_ Oraz życzę wszystkim miłego tygodnia.

@MistrzuniOOO.-Dziękuję za udzielenie wywiadu!

@Azgeda-Nie ma za co!

Edytowane przez MistrzuniOOO.
  • Lubię to! 2
  • Super! 3

ciapaniegif.gif.cddc6232c47376f70999d040bd2b1c3f.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajny wywiad, szkoda że taki krótki. 😄

  • Lubię to! 1

punisher GIF by Marvel's Daredevil

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za wywiad mordko 😇

 

fajnie to wyszło, no tak pisałem na tel i nie chciało mi się stawiać ó,ż,ł itp no a kropki przecinki to już dla mnie inna bajka xd 

 

Powodzenia !!! A i dodam jak bedzie podanie to jestem na wielkie TAK

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

49 minut temu, MistrzuniOOO. napisał:

Dziś przeprowadziłem próbny wywiwd

Wjeelki buond!!11 zmieniaj tooo! XD

Nie wiem jak patrzy na to reszta osób, ale bardziej niż na polskie znaki, czy interpunkcję zwracam uwagę na odpowiedzi.

Wstęp troszkę długi ale całość jak najbardziej na +, szkoda że mam ogarniczoną ilość reakcji na dzień 😄 

Chętnie zobaczę więcej przeprowadzonych przez Ciebie wywiadów.

 

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • Nescio zmienił(a) tytuł na #55 [PRÓBNY] Wywiad z Azgeda!
  • Malinaa. zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.