Skocz do zawartości

#57 Wywiad z MistrzuniOOO.


Nescio

Rekomendowane odpowiedzi

  • Właściciel

Drodzy forumowicze! 

Dziś miałem okazję przeprowadzić krótką rozmowę z pewną osobą będącą od dłuższego czasu członkiem naszej sieci. Zapewne większość z Was ją zna, aczkolwiek jeżeli chcecie poznać ją od nieco innej strony i dowiedzieć się czegoś więcej na jej temat, to zapraszam i zachęcam do przeczytania poniższego wywiadu!

 

Redaktor: Nescio

Gość: MistrzuniOOO.

 

Witam Cię MistrzuniOOO.

M: Witaj!

Dziękuje, że zgodziłeś się wziąć udział w wywiadzie i odpowiedzieć na kilka z moich pytań. Na wstępie naszego wywiady prosiłbym Cię, abyś się pokrótce przedstawił naszym forumowiczom, powiedział jak masz na imię i skąd pochodzisz?

M: No więc generalnie to mam na imię Karol. Mam dwanaście lat, ale pomimo wieku często umiem się normalnie zachować. Mam kilka hobby takich jak Ping Pong, nagrywanie na YouTube i piłka nożna, lecz moim największym hobby jest Boks Tajski. Grałem w klubie piłkarskim Huragan około 4 miesiące, lecz po prostu mi się odechciało. Boks Tajski zacząłem uprawiać około 2 miesiące temu i na chwilę obecną nie mam zamiaru z niego rezygnować. Jestem chłopakiem który lubi dużo marzyć, ale także spełniać swoje marzenia. Jedno z tych wielu właśnie się spełnia, wie o nim kilka osób i jest, że tak to powiem w fazie testów. Lubię rozwijać swoje zainteresowania i dążyć do upragnionego celu. 🙂 Pochodzę ze wsi Rogoźnica. Mała wieś z okolic Międzyrzecza Podlaskiego/Białej Podlaskiej.

 W porządku Karolu! Powiem Ci, że wiek w większości przypadków to tylko liczba, która nie sugeruje o naszej dojrzałości, często o młodych ludziach można powiedzieć, że są bardzo dojrzali jak na swój wiek. Zainteresowałeś mnie jak zapewne czytelników swoim hobby, aczkolwiek zanim do tego przejdziemy, chciałbym na chwilę zatrzymać się przy temacie Twojego miejsca zamieszkania jakim jest Rogoźnica. Powiedz nam jak Ci się tam żyje i jakie ciekawe miejsca mógłbyś polecić w swojej okolicy osobie, która by się w niej znalazła?

M: Jedyne ciekawe miejsce w Rogoźnicy to Sklep osiedlowy, że tak to powiem. Można posiedzieć i się wychillować. Nie ma tu nic do zwiedzania, w końcu to wieś. Aczkolwiek jakby się ktoś znalazł to zapraszam do mnie (:: Żyje mi się tu dobrze. Mimo, że to wieś, zdążyłem się przyzwyczaić i nie narzekam. 😄 Mam tu dużo rzeczy do robienia przez to też nie ma mnie ostatnio tak często na forum jak kiedyś. Chociaż mam 12 lat to mam dużo roboty jak na przykład zwożenie drzewa, rozpalanie w piecu, a ostatnio miałem remont, przez co też woziłem gruz, malowałem drzwi, nosiłem różne ciężkie bądź nie ciężkie rzeczy i różne takie prace związane z remontem, które zabierały mi czas od rana do wieczora...

 Nie da się ukryć, że jesteś młodym, ale pracowitym chłopakiem, który pomaga jak może, a to się ceni. Z pewnością jeżeli ktoś kiedykolwiek odwiedzi Twoje okolice to nie zazna tam nudy. Porozmawiajmy teraz na temat Twoich zainteresowań, ponieważ jak wspomniałeś masz ich dużo, a jedno z Twoich największych jest Tajski Boks, więc zacznijmy od tego, a do reszty będziemy przechodzić stopniowo. Napisałeś, że trenujesz od ok. 2 miesięcy, więc pytanie moje brzmi czy miałeś okazję już wystąpić w jakiejś walce czy to dla Ciebie jeszcze za wcześnie, a może trenujesz tylko czysto hobbystycznie bez potrzeby stawania w ringu.

M: Na oficjalne walki jeszcze za wcześnie. Za to raz pobiłem się z kolegą w szkolę. Mój trener miał walkę ok. dwóch tygodni temu i ma złamaną jedną nogę, ale powoli wraca do zdrowia. Walka oczywiście wygrana pod względem Wai Khru i pod względem walki. Trenuję, by nauczyć się samoobrony. Nigdy nie zaczynam pierwszy kłótni, gdy ktoś zacznie i będzie widać, że chcę wyrwać strzała to dopiero wkraczam ja.

 Rozumiem! Wiem z własnego doświadczenia, że sztuki walki to wymagający sport z racji tego życzę Ci wytrwałości oraz jak najwięcej przyszłych, wygranych walk jeśli takowe by miały miejsce. Życzę również Twojemu trenerowi powrotu do pełni zdrowia, by mógł dalej Ci przekazywać niezbędną wiedzę w zakresie sztuk walki. Wspomniałeś w rozmowie również o tym, iż miałeś okazję trenować w piłkarskim klubie "Huragan". Powiedz nam czy przez ten okres Twojego pobyty w nim mieliście okazję wraz ze swoją drużyną zdobyć jakieś osiągnięcia, którymi mógłbyś się pochwalić? 

M: Akurat jak zapisuję się ktoś nowy to musi chodzić przynajmniej rok aby zagrać jakiś turniej, więc nie mam żadnych osiągnięć w tej dziedzinie.

 Jasna sprawa! Nie przedłużając danego tematu wspomnijmy jeszcze tyko o Twojej zajawce do tworzenia materiałów na Youtube. Co Cię skłoniło do nagrywania i jakiego content'u możemy się spodziewać po Twojej osobie i czy jesteś zaprawionym Twórcą czy dopiero zaczynasz swoją przygodę?

M: Nagrywam może z rok/pół roku. Zacząłem nagrywać, ponieważ zawsze chciałem to robić. Nie jestem jakimś profesjonalnym youtube'rem, a mam dwa content'y. 

1. Gry - Zawsze chciałem je nagrywać. 😂

2. Ciekawostki/Fakty - To bardzo przychodowa seria. Na moim kanale od powrócenia do nagrywania z 40 subów po wielu live'ach i odcinkach w ciągu jednego/dwóch miesięcy mam już 67 subów. Ostatnio trochę zaniedbałem swój główny kanał i na drugim kanale mam zamiar tworzyć muzykę. Już kiedyś też to robiłem.

 To bardzo ciekawe co mówisz, jak niektórzy pewnie się orientują na Polskiej scenie Youtube'a jest wielu twórców z różnego rodzaju materiałami, które tworzą, aczkolwiek przyda się młoda krew. Życzę Ci tego abyś rozwijał się w tym aktualnie robisz, ponieważ większość rzeczy wymaga czasu by do czegoś dość, także się nie poddawaj i kontynuuj swoją przygodę. Jeżeli masz taką ochotę to możesz podzielić się z czytelnikami swoim kanałem, a być może ktoś go odwiedzi i zostanie z Tobą na dłużej. Chciałbym teraz przejść do kolejnego etapu naszego wywiadu i zapytać Cię o Twoje inne pasje, jeżeli takowe posiadasz. Prócz treningów i pracy przy gospodarstwie jest coś co lubisz robić na co dzień? 

M: Może jak będę miał więcej subów to się podzielę. 😂 Na co dzień raczej chodzę do szkoły, ale nie licząc tego to lubię siąść, wypić kakao bądź herbatę i pograć w jakąś gierkę, czy też pooglądać YouTube, lub spotkać się/popisać z przyjaciółmi. 😉

 Dobrze, gdy tylko Twój kanał nabierze rozpędu to na pewno jeszcze o Tobie usłyszymy. A więc właśnie! Jesteś młodą osobą, która jeszcze uczęszcza do szkoły. Powiedz mi czy taki chłopak jak Ty myśli o tym co by chciał robić i do jakiej szkoły chciałby się wybrać po skończeniu obecnej, czy raczej nie wybiegasz w tak daleką przyszłość i skupiasz się na teraźniejszości? 

M: Na razie skupiam się na teraźniejszości. Do wyboru mam jeszcze dwa i pół roku więc na spokojnie będę miał czas do wyboru, lecz na chwilę obecną stawiałbym na informatykę.

 Rzeczywiście, skoro 2,5 roku zostało Tobie w obecnej szkole to lepiej skupić się na nauce, a na wybór kolejnej szkoły jeszcze przyjdzie pora. Powodzenia i abyś bez problemu dostał się do ostatniej klasy! Wiemy już czym się na co dzień zajmujesz i pasjonujesz. Warto byłoby teraz porozmawiać na temat Twojej przygody w grze zwanej counter strike. Powiedz jak wyglądały Twoje początki i jak długo już czasu spędzasz przy danej rozrywce?

M: Początki były dość trudne, wiadomo jak u każdego, gdy grałem na publicznych serwerach prawie ciągle ginąłem. Pamiętam moje pierwsze czasy z cs'a, gdy patrzyłem na brata jak gra. Moje pierwsze tryby to JB i PB. Zacząłem grać w cs 1.6 gdy miałem ok 4/5/6 lat. Zawsze chciałem zacząć grać. Teraz po tylu latach, jak na mój wiek widać duży progres i gram lepiej od niektórych na forum. 😂

Na innej sieci grałem dużo w PB, gdzie też pierwszy raz poznałem Malinę ze swoim serwerem PB Dust 2x2 i Dust Long. Grałem tam jak i na drugim zwykłym PB bardzo dużo. W jednym dniu mogłem przesiedzieć nawet 3 godziny na jednym serwie. 😂

Potem już stopniowo patrzyłem jak brat gra w cs go. Ja zaczynałem powoli, a skill w go jak i w 1.6 rósł razem ze mną. Kiedyś na poprzedniej sieci jeszcze nie rozumiałem wielu rzeczy. Ludzie mi nie tłumaczyli jakoś też dużo. Starałem się tam o admina PB, bo grałem kilka lat na tamtym serwie i miałem grubo ponad 100h+ w gt, Lecz bez skutków... Gdy znalazłem się tutaj przez wasze awp, przyjęliście mnie bez patrzenia na wiek za co dziękuję @Malina ❤. Rozwinąłem się w byciu adminem. Nauczyłem się komend i różnych podstaw, urósł mój skill i zostałem z Wami na stałe. Pamiętam ten dzień kiedy przyszedłem tu na sieć i zobaczyłem Malinę na czatboxie. 😂 Nie mogłem uwierzyć, że to ona, ponieważ myślałem, że nie ma jej już w świecie CS'A, że tak to powiem, bo odeszła od tamtej sieci zanim się na niej zarejestrowałem, znałem ją tylko z serwera. Cieszę się, że mnie przyjęliście pod swoje skrzydła, bo dzięki Wam w dużym stopniu rozwinąłem się w cs'ie!

 Wyprzedziłeś swoją odpowiedzią moje kolejne pytanie odnoszące się do obecnej sieci, ale jeszcze do tego wrócimy.

Jak wiadomo fajnie jest gdy jesteś nowy w danym miejscu, a inni Cię wprowadzą i wytłumaczą co z czym się je, aczkolwiek gdy sam nie spróbujesz to się za wiele nie dowiesz! Trzeba próbować i uczyć się na błędach, aby ich w przyszłości popełniać jak najmniej. Dobrze, że dostałeś swoją szansę i mogłeś się sprawdzić w danej roli. 

Kontynuując temat cs'a, jak powiedziałeś grasz niemal pół swojego życia, więc moje pytanie brzmi czy grywasz dla czystej przyjemności czy może myślałeś kiedykolwiek o tym by być częścią jakiegoś team'u i prócz doświadczenia zdobywać również profity grając bardziej zawodowo?

M: Myślę, że kiedyś coś przeszło przez głowę, aby kiedyś zacząć robić to zawodowo. Ale wiadomo każdy ma marzenia, w chwili obecnej gram z czystej przyjemności, rozwijam się w tej grze. A kiedyś... kto wie, może zobaczycie mnie na jakiejś scenie e-sportowej. 😆

 Myślę, że fajnie byłoby spróbować czegoś nowego i poznać wieloletnią grę w której bierzesz czynny udział od trochę innej strony. Kto wie, czasem marzenia się spełniają! Odnosząc się jeszcze do owego tematu wspomniałeś, że miałeś okazję grać w obie odsłony counter strike zarówno 1.6 jak i go. Powiedz która z tych części jest Tobie bliższa i dlaczego?

M: Oczywiście bliższe jest mi cs 1.6.

Cs go wyszło później, więc później zacząłem w niego grać.

Cs 1.6 to ulubiona gra mojego dzieciństwa, którą wspaniale wspominam! Zawsze będzie w moim sercu ❤.

 Rozumiem! Jednak klasyk to klasyk. 🙂 Dobrze! Myślę, że śmiało możemy cofnąć się myślami do pytania, które chciałem Ci zadać, a mianowicie chodzi tu o sieć, którą jest Cs-Maliver. Jeśli możesz przypomnij naszym użytkownikom od jak dawna możemy Cię gościć na sieci i co najbardziej przykuło Twoją uwagę podczas pierwszych dni pobytu na niej?

M: Pierwszy raz mogliście mnie gościć w grudniu 2017 roku. 

Pierwsze co przykuło uwagę to to co już pisałem, a mianowicie Malina na czacie. Od razu wiedziałem, że trafiłem w dobre miejsce i że tak to powiem "do swoich". Gdy zapoznałem się z forum moją uwagę przykuł też fliver, fryta i inni z poprzedniej sieci. Myślałem, że odeszli i już ich nie spotkam, a tu taka niespodzianka. Wiedziałem już, że znalazłem swój kącik i obym był w nim jak najdłużej. 🙂 

 Miło, że przybyłeś i zostałeś na dłużej i oby jak najdłużej! Patrząc z perspektywy czasu, jak oceniasz to co było kiedyś, a jest teraz u Maliversiaków i czy jest jakaś funkcja, którą chciałbyś w przyszłości pełnić, aby rozwinąć swoje skrzydła oraz tym samym pomóc właścicielom w rozrastaniu się na tle innych sieci?

M: Maliver od mojej pierwszej wizyty bardzo się rozwinęło. Hostingi zdjęć, serwery, administracja. Oby tak dalej! Myślę, że moderator to byłaby dobra ranga. 😃 Może trudno Wam w to uwierzyć ale znam się na rzeczy. Potem tak czy siak stopniowo były by może awanse. 😉 

 Twoja odpowiedź dla wielu nowych ludzi może być trudna do pojęcia, ponieważ zapewne nie widzieli tego co było zanim tu przyszli, aczkolwiek mogą uwierzyć na słowo, że sporo się zmieniło. Tak jak napisałeś, oby tak dalej!

Nie tak dawno odbyła się na forum rekrutacja na Moderatora w której wzięło udział kilka osób, ale mogło wziąć również dużo więcej, więc szkoda, że nie skorzystałeś. Może to właśnie Ty mógłbyś poszerzyć grono administracji.

Skończywszy temat sieci na który sporo mogliśmy się dowiedzieć od Twojej osoby, mam dla Ciebie przygotowane jeszcze jedno pytanie dotyczące poniekąd Twojego dzieciństwa. Zatem jak wiesz bądź nie wiesz spora część osób w młodym wieku, a zwłaszcza chłopcy marzą i rozmyślają nad tym kim by chcieli być w przyszłości, czasem nawet fantazjują. Czy Ty miałeś kiedyś takie marzenia i chęci bycia przykładowo bohaterem bądź strażakiem czy też policjantem?

M: Huhhh. Dość trudne pytanie, bo ja miałem dużo rzeczy do robienia i byłem bardzo żywiołowym dzieckiem. Kilka razy zmieniłem to kim chciałem być. Ale jedyne co pamiętam to to, że od dzieciństwa chciałem być piłkarzem!

 W porządku! Można powiedzieć, że połowicznie Twoje marzenie się spełniło grając we wcześniej wspomnianym klubie. 

Chciałem Cię poinformować, iż powoli będziemy zbliżać się do końca naszego wywiadu, z racji tego przygotowałem dla Ciebie serię szybkich pytań. Czy chciałbyś wziąć udział w tego typu atrakcji?

M: Oczywiście! 🙂 

 Wspaniale! A więc bez zbędnego przedłużania przejdźmy do rzeczy:

* Morze czy Góry?

M: Góry ❤

Jeżdżę tam 2 lata pod rząd w wakacje, teraz będzie 3 i będzie z tego prawdopodobnie relacja na YT.

 Miejmy nadzieję, że podzielisz się swoją relacją, ponieważ z pewnością znajdą się chętni, aby zobaczyć Mistrzunia w akcji.

* Android czy Ios?

M: Android.

 * Ak-47 czy M4?

M: Tutaj akurat gram obiema i obiema lubię grać, więc tak 50/50. 😃 

Zrozumiałe!

* E-book czy Zwykła książka?

M: Raczej czytam streszczenia lub oglądam film, ale jak mam wybierać to wybieram książkę. 🙂 

 * Pc czy Laptop?

M: PC.

 I tak oto dzięki temu miłemu akcentowi dobiliśmy do brzegu! Myślę, że na tym etapie możemy już zakończyć naszą rozmowę za którą Ci serdecznie dziękuje. To był mój pierwszy wywiad na tej sieci i miejmy nadzieję, że nie ostatni! Korzystając z okazji czy chciałbyś coś dodać od siebie bądź kogoś pozdrowić?

M: Pozdrawiam całe forum i administrację w głównej mierze! Oprócz tych co mają bana, fałszywych stfu! 

 Pozdrawiamy, a Tobie życzę powodzenia!

 

 

 

 

 

 

  • Lubię to! 1
  • Super! 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wow. Myślałem, że będzie dziś rano 😂 a tutaj już ;D

Wywiadzik spoko, podobały mi się twoje pytania! Były bardzo dobrze ułożone i fajnie mi się na nie odpowiadało ^^

Wywiad po przerobieniu wygląda super! Aczkolwiek usunąłbym w moim niektórych wypowiedziach "xd", ponieważ psuje to lekko te całe piękno i tą całą harmonię tego wywiadu.

Wszystko należy robić na spokojnie i powoli 🙂

Oby było więcej wykonywanych przez Ciebie wywiadów, łap plusa!

  • Lubię to! 2

ciapaniegif.gif.cddc6232c47376f70999d040bd2b1c3f.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sztos wywiad, ja na twoim miejscu po  skonczeniu wysłał bym go do ewentualnych poprawek, osobie z ktora przeprowadzasz wywiad zeby uzgodnić parę poprawek i ewentualnie dodać parę rzeczy na jakiś temat.

Podoba mi się, lap plusa

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Fundator

Super wywiad leci +

  • Lubię to! 1

3sGOnkv.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.