Skocz do zawartości

Gry za darmo #1


aRR

Rekomendowane odpowiedzi

  • Srebrny Typer ME

W tym zestawieniu przekaże wam gry w które na prawdę warto zagrać, tym bardziej że są całkowicie za darmo. Będą to nie tylko gry na przeglądarkę ale także te które trzeba pobrać, miłego czytania.
 
1. Jeśli mówimy o darmowych grach wartych polecenia to obowiązkowo musi tu być gra która może nie jest już tak popularna jak choćby rok temu ale nadal zapewnia świetną rozrywkę, jest nią oczywiście League of Legends.
 
Gra typu moba w której wcielamy się w jednego z ponad 100 bohaterów, naszym celem jest wbicie 30 lvla oraz zostanie najlepszym.

https://signup.eune.leagueoflegends.com/pl/signup/index?ref=pl_pl_goos&gclid=CI7E7eerjc4CFUa4Gwods98Bqw&realm_key=eune

 

 

 

 

 

 

 

 

#1 to jest dopiero początek, nie wiem jak to będzie wyglądać w formie którą chce wam tak na prawdę przekazać, jeśli są jakieś spostrzeżenia piszcie śmiało!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2
  • Dodano
  • Ostatnia odpowiedź

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Spoko, że coś takiego powstało ale opis gry jest tak ubogi, że ledwo się zaczyna czytać i następuje koniec. Sam gram w tą grę dopiero pół roku, więc tak na prawdę gucio o niej wiem ale pewny jestem, że można o niej napisać recenzję którą czytałoby się kilka dobrych minut.

uANLo7e.gif                               3f6ec08cf020a.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.