Skocz do zawartości

#58 Wywiad z Zamknij Zimno Bo Mi Okno?!


Nescio

Rekomendowane odpowiedzi

  • Właściciel

Drodzy Forumowicze!

Jeden z grafików naszej sieci, osoba pełna pasji oraz uczeń szkoły o profilu Technik informatyk. To właśnie z nim miałem przyjemność przeprowadzić dzisiejszy wywiad w którym możecie dowiedzieć się dużo więcej na jego temat.

Zapraszam do przeczytania!

Redaktor: Nescio

Gość: Zamknij Zimno Bo Mi Okno?!

 

 Witaj @Zamknij Zimno Bo Mi Okno?!. Z tej strony redaktor sieci CS-Maliver i cieszę się z faktu, iż mam przyjemność gościć Cię w moim kolejnym wywiadzie. Dziś padło na Ciebie, z racji tego będę miał możliwość zadania Ci paru pytań. Czy jesteś gotowy?

Z: Tak, możemy zacząć.

 W takim razie do dzieła! Miło byłoby z Twojej strony jakbyś na wstępie naszej rozmowy pokrótce się przedstawił, ponieważ nie da się ukryć, że Twój nick jest dość długi, więc znając Twoje imię będzie nam o wiele prościej! Powiedz jak się nazywasz i skąd pochodzisz?

Z: Nazywam się Adam i już większość z forum to wie. Pochodzę z takiego jak ja to nazywam zadupia, które się nazywa Radom. Moim hobby jest kulturystyka, piłka ręczna i MMA. Obecnie chodzę do szkoły o profilu Technik informatyk. Interesuję się strasznie programowaniem i grafiką komputerową oraz mam obsesje na punkcie budyniu.❤️

 Dobrze Adamie! Bardzo mnie zaciekawiła Twoja obsesja do budyniu i z pewnością nie zawaham się spytać jakie smaki preferujesz.😄 Aczkolwiek zanim przejdziemy do tego jak i do tematu Twoich pasji o których nie omieszkałeś wspomnieć, chciałbym się na chwilę zatrzymać przy mieście, które zamieszkujesz! Czy jesteś w stanie opowiedzieć nam trochę o Radomiu i o tym co warto byłoby zobaczyć, gdyby ktoś znalazł się w danym mieście? 

Z: Moje ulubione smaki to Czekoladowy i Waniliowy.❤️ Powiem tak. W Radomiu moim zdaniem nie ma nic ciekawego. Jak się komuś nudzi to idzie do kina albo zwiedza sobie miasto. Mimo wszystko jakby ktoś się tu znalazł to polecam w nocy pójść sobie na fontanny, pięknie dla mnie to wygląda i mógłbym siedzieć tam cały czas, ale mama się drze jak wracam za późno haha. Ogólnie jak tu się siedzi już strasznie długo to wszystko się nudzi z czasem, więc jak ktoś przyjedzie to polecam fontanny, kino oraz zobaczyć stare budynki w Radomiu, ponieważ są piękne. 

 Jak to mama, zapewne martwi się o Ciebie. Dzięki tej wiadomości uprzedziłeś moje pytanie dotyczące budyniu, aczkolwiek spodziewałem się takowej odpowiedzi. Czekolada i Wanilia to chyba najpopularniejsze smaki. Przechodząc do kwestii Radomia, jednak to nie takie "zadupie" i jest co porobić nawet w taki wieczór jak ten, w którym teraz przeprowadzamy dany wywiad. Myślę, że mi jak i również naszym czytelnikom przybliżyłeś co nieco o swoim mieście i jego pięknie, które skrywa. Jeżeli kiedykolwiek jeszcze będę w Radomiu to możliwe, że skorzystam z Twojej rady i podczas spaceru odwiedzę owe miejsca. Zróbmy teraz krok w przód i przejdźmy do Twoich zainteresowań, ponieważ jest ich dość sporo. Na początek możesz opowiedzieć nam trochę o sporcie, którym się pasjonujesz. Czy prócz fascynacji miałeś okazję spróbować swoich sił w którymś z nich?

Z: Kulturystyka fascynowała mnie od małego i już w wieku 10 lat podnosiłem 25% swojej masy ciała, czyli jakieś 10 kg. Wiadomo, że to nie było dużo, ale zawsze warto próbować. Najpierw w domu ćwiczyłem z własną masą ciała "kalistenike", a później w wieku około 13 lat będąc w gimnazjum zacząłem chodzić na szkolną siłownie gdzie podnosiłem około 20-35 kg, mało wiem, ale i tak troszkę progresowałem, lecz nie dużo, ponieważ nie miałem wtedy ułożonego planu treningowego. W wieku 15 lat zmieniłem siłownie i od tamtej pory trzymam się tego. Aktualnie ważę około 80 kg przy 182 cm wzrostu i podnoszę prawię swoją wagę, czyli dobrze jest. Polecam kulturystykę inaczej "bodybuilding". Nie poddawajcie się na początku jak mało podnosicie, każdy kiedyś starował i później osiągnął to co chciał.🙂 

 O proszę! To bardzo ciekawe co mówisz, a zwłaszcza gdy temat dotyczy sportu, ponieważ sam się nim interesuje i wiem jak bardzo wymagający potrafi być. Myślę, że wśród naszych czytelników również znajdą się tacy, których poniekąd zainteresuję to o czym rozmawiamy. Fajne jest to co napisałeś, aby się nie poddawać na stracie, ponieważ gdy się ciężko trenuje to efekty na pewno przyjdą, ale potrzeba na to czasu. Dobrze, że się nie zniechęciłeś i nadal kontynuujesz swoją przygodę ze sportem i oby tak dalej, warto się czasem poruszać. Odnośnie jeszcze owego tematu chciałbym się zapytać Ciebie czy obecnie trenujesz czysto hobbystycznie, czy może miałeś możliwość starowania w jakichś zawodach i mógłbyś pochwalić się zdobytymi osiągnięciami? 

Z: Powiem tak. Ja nigdy nie lubiłem być na scenie, bo mam lęk przed tym gdy wyobrażę sobie jak każdy się patrzy na mnie oraz towarzyszy mi stres, który przeszkadza mi cokolwiek zrobić ,taki paraliż. Ale innym bardzo polecam jak macie szansę to występujcie i się przełamcie, ja jakoś tego nie umiem zrobić. Cóż każdy człowiek jest inny i inaczej na to reaguję ja jestem taki jaki jestem i dobrze się z tym czuję. Startowałem tylko w zawodach z piłki ręcznej i nożnej, ale to jak byłem mniejszy, a teraz to czasu nie mam już.😞

 Rozumiem. Miejmy nadzieję, że jednak w przyszłości postanowisz spróbować i przełamać swój lęk. Tego Ci życzę! Przejdźmy teraz do kolejnego pytania, które przyszło mi do głowy po tym jak cofnąłem się myślami do początku naszej rozmowy, a mianowicie napisałeś, że aktualnie uczęszczasz do szkoły o profilu technik - informatyk. Powiedz skąd taka decyzja, czy to było zależne od Twojego z jednych zainteresowań, którym jest programowanie, czy może wynikiem wyboru szkoły było coś innego? 

Z: Moją decyzją o wyborze szkoły było to, iż bardzo się tym interesuję i dobrze się w tym czuje. Komputer ogólnie w wieku 8-10 lat był dla mnie czymś fascynującym, że ktoś takie coś stworzył i jaką on musiał mieć wiedzę, dlatego rozwijałem się na ten temat komputera. Brat raz przywiózł komputer, który zaczęliśmy rozkręcać i majsterkować przy nim. Jak wszedłem już do tej szkoły ponad gimnazjalnej poznałem to programowanie, było to coś fajnego, ciekawy bardzo temat w którym raczej się chce dalej rozwijać. Dla innych kierujcie się tym co lubicie robić i w czym się czujecie dobrze i nie patrzcie na kolegów z klasy czy skąd tam, bo jest możliwe, że jak z nimi pójdziecie to stracicie swoją przyszłość i będziecie robić to czego nie lubicie. Ale no jest takie coś jak przepisanie się.

 A więc głównym powodem podjęcia takowej decyzji było zamiłowanie oraz poznanie tego co dotychczas było Ci nieznane. Nawiązując do danego kierunku, czy myślałeś kiedyś o chęciach stworzenia w przyszłości jakiegoś swojego projektu z którego mogłoby korzystać wielu ludzi o ile nadal będziesz rozwijał się w danej dziedzinie?

Z: Powiem Ci, że dobre pytanie. Tego to się dowiemy z czasem, bo na razie o takim czymś nie myślałem, ale jak już będę się dalej rozwijał w tej dziedzinie, a raczej będę to pewnie tak.

 Oczywiście! Warto się skupić na tym co tu i teraz. Jednakże gdyby kiedykolwiek nadarzyła się okazja wykorzystania swoich nabytych umiejętności właśnie w takim celu, to ciekawością byłoby to jakby wyglądał dany projekt i co by nim było, ale tak jak napisałeś, tego dowiemy się być może z czasem.🙂 Korzystając z tego, iż jesteśmy przy takim temacie, a nie innym zapytam się również o Twoje hobby o którym nie mogłem zapomnieć, ponieważ wiąże się to poniekąd z Twoją obecnie pełnioną funkcją na naszej sieci o której również porozmawiamy. Grafika to właśnie to o co chciałbym zapytać. Jak długo się nią zajmujesz i co Cię takiego w niej urzekło, że postanowiłeś się tym zająć na dłuższa metę?

Z: Grafiką zajmuję się od początku 2 klasy gimnazjum, czyli tak z 2 lata już. Próbowałem coś w gimpie robić, powoli wychodziło i coraz lepiej mi szło, ale później zmieniłem program na photoshop przez co było mi trudno się oswoić oraz doszło wiele nowych funkcji, uproszczona praca w sumie i tak z czasem wyszło, że to polubiłem. Co mnie urzekło? Otóż zaczęliśmy tworzyć w szkole, jakby nic robiłem to co nauczycielka kazała, aż w końcu zobaczyłem jakie z tego fajne prace wychodzą i wtedy właśnie jak pisałem próbowałem dalej w gimpie, a później w photoshopie.🙂 

 Czyli wychodzi na to, że szkoła nie taka straszna jak ją malują. Dzięki temu, iż pracowaliście w klasie nad grafiką stało się to Twoim hobby, które do dziś występuje w Twoim życiu. Zrozumiałe jest również to, że po dość długim czasie zacząłeś korzystać z nowego programu, który nie był Ci do końca znany, więc potrzeba czasu aby się z nim zaznajomić. Podsumowując to o czym dotychczas udało nam się porozmawiać, chciałbym Ci życzyć powodzenia w dążeniu do postawionych sobie celów oraz przy spełnianiu się w zawodzie jak i również w sporcie. Czas najwyższy, abyś opowiedział nam trochę na temat CS-Maliver. Jak niektórzy z forumowiczów mogli już zauważyć stanowisz część naszej ekipy będąc grafikiem danej sieci. Powiedz jak to się stało, że trafiłeś na tą sieć i jak Ci się tu podoba? 

Z: Nie pamiętam czy to OxyMen czy Smilee powiedział żebym wbił na forum. Tak kilka dni popisałem z wami i mi się tu spodobało. Spoko atmosfera, można na luzie z wami pogadać, pożartować sobie, a szczególnie ze Smilee, właścicielka też " Spoko Babeczka" do zjedzenia haha. Powiedzmy, że tu jest bardziej chyba dojrzalej jak na niektórych sieciach. 

 To prawda, atmosfera jest w porządku, a towarzystwo doborowe. Powiedziałeś, że na forum trafiłeś, ponieważ któryś z graczy Ci je polecił, aczkolwiek na pewno zdążyłeś już odwiedzić jakiś serwer z obecnych na danej sieci. Powiedz nam na którym z nich spędzasz najwięcej czasu oraz jak Ci się na nim gra? 

Z: Najwięcej spędzam czasu na Only DD2. Bardzo przyjemnie się gra, spoko ludzie tylko czasami się trafiają niektóre dzieci co się drą albo "zjarańce" co gadają, że kupią sobie zegarki, bardzo śmieszne nie powiem. Mimo tego poznałem tam parę osóbek i polecam ten serwer.❤️

 Co prawda to prawda. Zawsze znajdą się tacy, którzy będą próbowali uprzykrzać grę innym, z racji tego mamy na sieci administrację serwera, która dokłada wszelkich starań, aby rozgrywka graczy przebiegała pomyślnie. Nawiązując do tematu, czy myślałeś o tym, aby wesprzeć serwer swoją osobą poprzez chęci zostania adminem i sprawowania pieczy nad nim?

Z: Na wszystko przyjdzie czas, na razie niech zostanie, że jestem grafikiem i tyle na razie mi starczy. Jak przyjdzie czas to i ja zostanę adminem serwera, ale coś mi się do tego nie śpieszy, bo naprawdę administracja na tym serwerze jest bardzo dobra i jak na razie nie widzę potrzeby pomagania.🙂 

 Dokładnie tak, na wszystko przyjdzie pora! Kontynuując temat, chciałbym Cię zapytać o to, czy będąc grafikiem masz jakieś rady, którymi mógłbyś się podzielić z osobami dopiero zaczynającymi swoją przygodę z grafiką? 

Z: To co do tamtego z kulturystyką i ciężarami "Nie poddawajcie się " z czasem wasze pracę będą lepsze tylko trzeba robić i zobaczyć co nie pasuje w danym zdjęciu lub co zrobiliśmy źle, człowiek uczy się na błędach to trzeba pamiętać.🙂 

 Tak więc wszyscy miłośnicy grafiki, którzy próbują swoich sił zapamiętajcie słowa Adama!🙂 Myślę, że dość wystarczająco czasu poświęciliśmy na pogawędki o sieci, więc warto byłoby dać kolejny krok w przód i zapytać Cię o bardziej rozrywkowy temat jakim jest kino i muzyka. Powiedz czy u Ciebie na co dzień pojawia się muzyka i czy lubisz oglądać filmy? 

Z: Muzyki ogólnie codziennie słucham, więc z tym nie ma żadnego problemu i to ogółem jest rap, a czasami techno. Filmów często nie oglądam, bo za nimi nie przepadam i nie mam na to czasu, a jak już obejrzę to jakoś wieczorem i to najczęściej są horrory, ponieważ za komediami nie przepadam. Moja klasa to komedia i to mi wystarczy.❤️

 Skoro za filmami nie przepadasz to nie będę Cię męczył i zatrzymajmy się na chwilę przy muzyce. Powiedz skoro z muzyką masz do czynienia na co dzień, to może mógłbyś przedstawić nam swoich ulubionych artystów bądź ulubione kawałki, które przypadły Ci do gustu? 

Z: Moi ulubieni artyści hmm: Szpaku, Słoń, Paluch. Od każdego mam ulubione kawałki:

Szpaku - UFO |Słoń feat. Szpaku - Sicario | Paluch "Kontrola Jakości" ft. Szpaku Prod.

 Jak na razie dla mnie te są najlepsze.❤️

 Muzyka dla Twoich uszu powiadasz! W porządku, ale nie myśl, że na tym koniec.😄 Będąc przy temacie rozrywki, powiedz nam jeszcze czy zdarza Ci się imprezować oraz czy lubisz bardziej imprezy takie jak domówki we własnym gronie, czy jednak preferujesz wyjścia do klubów?

Z: Powiem tak. Jak napisałeś mi domówka to zachciało mi się, a miałem zastopować trochę z tymi imprezami. Oczywiście, że lubię to i to, bo to polega na rozrywce. Przez ciebie pójdę na domówkę haha. Nie no żarcik, od czasu do czasu chodzę na imprezy, bo jest nauka, a chce się zdać do następnej klasy i zdobyć więcej wiedzy.

 Widzę, że masz dobre podejście. Można od czasu do czasu się zabawić i odstresować, ale nauka powinna być na pierwszym miejscu. To znaczy, że lubisz czasem wyskoczyć w miasto oraz domówki nie są Ci obce, w porządku! Pewnie zdajesz sobie sprawę z tego, że spora część ludzi goni za marzeniami i dążą do ich realizacji, a taki chłopak jak Ty ma jakieś marzenia? 

Z: Ja mam marzenie, żeby zakończyć tą szkołę, znaleźć pracę, którą polubię i będzie związana z tym co miałem w szkole, poznać fajną dziewczynę, wziąć z nią ślub, założyć rodzinę i żyć szczęśliwie. To jest jedyne moje marzenie na tą chwile.

 Bardzo fajne i życiowe. Oby Ci się wszystko spełniło i żebyś znalazł tą jedyną! Drogi Adamie powoli nasz wywiad dobiega końca, a ja jeszcze mam dla Ciebie przygotowaną krótką serię szybkich pytań, czy chciałbyś spróbować odpowiedzieć na nie?

Z: Oczywiście z miłą chęcią na nie odpowiem.🙂 

 W takim razie przejdźmy do pierwszego z pytań! 

* Myszka przewodowa czy bezprzewodowa? 

Z: Przewodowa.

* Ulubiony kolor? 

Z: Biały.

* Prawa czy Lewa? 

Z: Prawa.

* Ciepło czy Zimno? 

Z: Zimno.

* Pepsi czy Coca-cola?

Z: Pepsi.

 Powyższe pytanie było ostatnim, które miałem okazję Ci zadać, więc nasza rozmowa również dobiegła końca, za którą Ci dziękuję. Korzystając z okazji, czy zechciałbyś na koniec dodać parę słów od siebie?

Z: Bardzo dziękuję Ci Nesciu za wywiad, bardzo mi się podobał i mogłem w końcu się rozpisać haha. Nie będę już zanudzał czytelników na końcu. Pozdrawiam wszystkim z tej sieci.🙂 ❤️

 Jeszcze raz dzięki Ci za te godziny, które spędziliśmy przy tworzeniu tego wywiadu. Powodzenia!

 

 

 

 

  • Lubię to! 5
  • Super! 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Premium+

Git, fajnie to wyszło. Tylko ten niebieski kolor czcionki średnio się czyta. 

  • Lubię to! 2

Kiedy

Upada

Rozum

Wchodzi

Agresja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Teraz to już nie do zjedzenie! Wczoraj miałeś taką szansę! 🕺

Btw ja nie lubię budyniu - wolę kisiel! 💁‍♀️

Pytania takie długie prawie jak odpowiedzi, plusa zostawiam.

Ładnie to wygląda i przyjemnie czyta. 😊

  • Lubię to! 1
  • Super! 1

sygna-malina.png

qlU3lUK.gif

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.