Skocz do zawartości

Turniej 5 on 5 LISTA OSÓB


GoLdi

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Jest zgoda na takie turniej 🙂 świetnie ...  cieszę się i mam nadzieję, że dojdzie do niego i że będzie więcej drużyn ... ( w przyszłości? ) 

Jeżeli chodzi o nagrody po rozmowie z @Malinapodamy później ...  ( kiedyś grałem w turnieju, gdzie każdy przelewał 10 zł i cała pula była na wygranej drużyny w turnieju? ) Ja od Siebie dla wygranej drużyny przelewam 50 zł na skrzynkę piwka lub co tam chcecie, będą miesieczne VIPy do wygrania itp ...

Proszę wpisywać się na listę etytując ją i dopisując siebie oraz w jakiej drużynie byś się widział/-a ?     A- admini  G - gracze ( ZAPISY DO 30.11.2018 r ) Datę turnieju ustalimy na połowę Grudnia, żeby ekipy mogły poćwiczyć taktyki itp ... 

 

1. GoLdi - A 

     Lista zgłoszonych się graczy i adminów : 

 

Gracze : 

 

 @S A D B O I

@AngusBcn

@Helikopter

@Destruktor

@Kalmar

@sebol~

Admini :

@GoLdi

@PoZeR

@OxyMen2

@mazda663

@Happy^^

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Fundator

 @sebol~  G

3sGOnkv.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OK, mamy cały team gracza na adminów !!!! Proponuję datę 9.12 Niedziela od godziny 18.00 ! gramy 2 mapy ... każda drużyna wybiera jedną. 

@MistrzuniOOO. zgłoś się do mnie w sprawie LIVE !!! 

@Malina mamy jakiś serwer gdzie można postawić hltv i zagrać 5 on 5 ??? 

Drużyna adminów musimy się spotkać na TS i pogadać proponuję albo jutro jakoś koło 19? niedziela 25.11 ??? 

Drużynę graczy zapraszam żeby wybrali kapitana i niech się do mnie zgłosi na priv ... 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mogę przesłać pięniążki na taki serwer, można go wykupić na chociaż 3dni żeby można było tylko przetestować i zagrać, możecie pisać na steam, dogadamy wszystko ❤️ PoZeR ma dobrą duszyczke<3

 

EDIT.

Patrze że można wykupić ma 1s1k tylko na 1msc, jestem w stanie zapłacić za to Jeśli trzeba

 

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Muszę ogarnąć swojego lapka i zobaczyć czy laguje mi cs 1.6 czy nie.

Jak będę wszystko wiedział to się do Ciebie zgłoszę @GoLdi.

  • Lubię to! 1

ciapaniegif.gif.cddc6232c47376f70999d040bd2b1c3f.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, MistrzuniOOO. napisał:

Muszę ogarnąć swojego lapka i zobaczyć czy laguje mi cs 1.6 czy nie.

Jak będę wszystko wiedział to się do Ciebie zgłoszę @GoLdi.

 

Ok zgadaj się z PoZerem ... on opłaci serwer a ty zajmiesz się ogarnięciem będzie ok??? @PoZeR

 

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcecie mam paczkę mixową/ albo zrobić tako xd co był tu kiedyś serwer z @MistrzuniOOO. 🙂  chętnie udostępnię do gry 

 

 

 

https://www1.zippyshare.com/v/9TEEHQIn/file.html
 

  • Lubię to! 1
  • Super! 1

Zapraszam na DD2 IP : 91.224.117.74:27395

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Bushido napisał:

Słyszałem, że robi się 3 drużyna, w takim razie Ja i Bozie Widzę jesteśmy chętni! 😉

do drużyny Admini czy przeciwko ??? Drużyna Adminów niby już pełna ... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

drużyna Adminów w Środę 19.00 na TS się widzimy ... 

@PoZeR @mazda663 @Happy^^ @OxyMen2 na naszym maliverowskim gdzieś usiądziemy ... Pozer zapłaci za serwer tylko ktoś musiałby go ogarnąć zarejestrować się itp .. kto się tego podejmie?

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@S A D B O I u was jest 6 ... kogo odrzucacie do trzeciej drużyny???  ostatni dopięty .... 

 

UStalamy na 9.12 pierwszy mecz ... 

Hltv będzie z nami 🙂 na nim kolga z Blacklisted ... żeby komuś nie przyszło odpalać wspomagacze 🙂 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Desmond

wstępnie się zapiszę, choć

komputer szajs z lekka

co do serwera to kiedyś chyba było do godziny za free, nie wiem jak to teraz działa

albo taka ruska stronka do turniejów możnaby ogarnąć  ale ping by wiele osób zbyt wysoki miało

Edytowane przez PanMaciej
  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.