Skocz do zawartości

[Skarga] Pyskata


Primo

Rekomendowane odpowiedzi

Twój Nick: Primo

Nick Administratora: Pyskata

Powód Skargi: Wraz z @Heheszkina pisaliśmy na czatboxie jak każdy inny. Wiadomo poleciało z dwa czy trzy razy słowo "XD" nad którym tak ubolewacie ale kij z tym. Po napisaniu tego dostaliśmy obaj blokadę. Bez żadnego upomnienia ani nic. Tak o po prostu. Mam dowody jak inni też piszą "XD" a bloka nie mają więc? Jesteśmy tymi gorszymi? Bo tak to właśnie odbieramy. Podejrzewam, że ona nas po prostu nie trawi i stara się "wywalić z sieci?" Jest bardziej skupiona na nas gdy coś zrobimy źle. To tyle. Mam nadzieję, że podejdziecie do tego normalnie, a nie że to Wasza koleżaneczka z sieci i się przyjaźnicie i olejecie sprawę. Traktujmy się równo... Przyjmujmy błędy na klatę.

Dowody:

https://gyazo.com/27eb88bcc8700da20e5db361a1589361

https://gyazo.com/0594876e01279719fd2235110e62f0d6

 

I proszę tego od razu nie zamykać. @Maaniek oraz @Hunuś^^ też mają coś do powiedzenia.

  • Lubię to! 2
  • Super! 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Również popieram skargę. 

Kolega @FaQeR wywalił "XDDDDDD" po czym nikt nic z tym nie zrobił. W tym czasie był tylko @Hunuś^^ na forum tylko. Napisałam do Faqera by uwazal na to XD bo dostanie bana. Nawiazywalam do sytuacji z wczoraj jak to my dostaliśmy. Podpisałam chwilę na czatboxie dając tylko jedno "D" na końcu gdzie później była śmieszna sytuacja I napisałam aż o 2 za duzo. Poprawiłam się I napisałam hahaha do tego co faqer napisał odnosnie gg. I nagle blokada bez żadnego upomnienia nie nic 😉 bo przyszła j@ I nagle jej coś przestało odpowiadać więc nam dała bana. Na ile? Sami nawet nie wiemy. 

Już tutaj nie chodzi mi o to ze kolega faqer wywalil to XDD I nic z tym nie zostało zrobione Ale o sam fakt ze to my zostaliśmy pierwsi zbanowi A on dalej mógł pisać. Faworyzacja taka troszkę od strony tutaj Sylwki 🙂 

Czeka na każdy nasz "blad" by nam dopiec. Stara się tak jakby usunac nas z sieci bo jej nie odpowiadamy. Bynajmniej tak obydwoje podejrzewamy. 

Sory kolezaneczko Ale na każdej sieci nikt z nikim się zawsze nie będzie lubił. Trzeba przyjmować błędy. 

Napisałam do niej ja messengerze z zapytaniem to od razu blokada poleciala również na fb. Po ci wyjasnic sprawę jak lepiej uciec od kłopotu? Więc ups. Wychodzimy na przekór Tobie 

 

Mam nadzieję ze sprawą się wyjaśni 😉 bo sory ale troszkę nie fair z Twojej strony to jest  🙂 awansowalas na j@ i myślisz ze jesteś nie wiadomo kim I możesz nie wiadomo co. Jako j@ powinnaś świecić przykładem dla innych osób,  upominac, rozwiązywać konflikty. A tutaj coś się zrobiło I jest ucieczka. 

 

Tak jak Wojtek napisał- myślimy ze podejdziecie do tego z rozsądkiem A nie tak ze to jest wasza kolezaneczka I olejecie temat. Napiszcie ze upomniana została A zlewka będzie w 100% 😉

 

Wielka gownoburza o jakieś "XDD" no ja pierdziele.. śmieszne..

Nie można już swobodnie niczego napisać bo zaraz zostaniesz zablokowany przez @Pyskata😉

Żałosne 😉

 

 

 

Mam nadzieję ze się sprawa rozwiąże. 

Pozdrawiam I nie pozdrawiam <dla kumatych> 

Buźka  ;*

  • Lubię to! 3
  • WOW! 1
  • Super! 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do bloka na czatboxie, ja równiez go dostałem ALE za zupełnie cos innego a za małe wyzwiska w kierunku @Helikopter na które w ogóle nie zareagował i obrócił to w żart, ale szanowna administracja to przyjęła zupełnie inaczej a Hunuś zagroził (niepierwszy już raz) banem, więc olałem to sobie. Ale skoro Primo napisał skargę (w zasadzie to słuszną, z tego co tu widzę) to i ja pozwoliłem sobie tu opisać sytuację 😉

  • Lubię to! 4
  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze nie wiem tu od czego zacząć. Z jednej strony każdy wie jak zaczynają się takie zabawy. Drugiej aczkolwiek upomnienie powinno być. Teraz tak do sedna. Każdy wie do czego służy forumowy czat. Każdy z nas wie jak się nim posługiwać, ale nie każdy wie, że przekracza granice. Regulamin czatu jest KLIK, każdy wie jak on działa i każdy wie jakie są taryfikatory banów. Tutaj Primo i Heheszkina jakby tak nie urazić "zaczęli śmieszkować" na czacie. Nie chce mi się na ten temat rozpisywać. Każdy jest specyficzny na swój sposób i każdy inaczej spostrzega co się dzieje. Dla mnie Sylwia dała wam bana z jednego powodu. Żebyście dali spokój, bo może to za daleko zabrnąć. Nie wiem co mam powiedzieć na ten temat, ale czasami warto wrzucić na luz i nie kontynuować takich akcji. A co do Ciebie @FaQeR tobie się należało, bo już za daleko zaszedłeś. To że obrócił to w żart to co innego, ale w domu Cię kultury nie nauczyli do starszych? Dobra nie chce mi się pisać, także zamykam temat (nie chce mieć tu piekła w tym temacie, bo inaczej każdy skończy) i zostawiam go dla wypowiedzi reszty załogi. 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Radek zablokował(a) ten temat
  • Właściciel Serwera

No niestety trochę prawdy jest w tym, jak pokazują się na czacie @Primo lub @Heheszkina i nie tylko oni to główna część administracji (może nie część) jest na nich skupiona, nieważne czy ktoś inny popełni ten sam błąd, to zazwyczaj wszystko leci na osoby na celowniku, reszta to już dostaje niższą karę lub w ogóle.

Nie jestem po niczyjej stronie, stwierdzam jak to widzę moim okiem.

 

Najlepszym rozwiązaniem to jest to, aby każdy odbębnił to co ma do odbębnienia i spokój, koniec sprawy.

Wiadomo, że wątpię żebyście się wszyscy pogodzili, bo w innych gronach jesteście, ja też mam takie osoby, z którymi nie lubię / nie chcę pisać i nie piszę, olewam ale stosuje się do regulaminu.

 

I od tej pory chciałbym, aby każdy był traktowany na równo, nawet ja jeżeli coś zrobię to wlepić warna, chociaż wiem, że się nie da, bo blokada jest założona to napisz mi to na PW wraz ze screenem i sam sobie go nadam.

 

I nie chciałbym więcej kłótni takich, jak chcecie się powadzić - od tego jest PW.

Czat jest do luźnych rozmów, ale obowiązuje tam również oddzielny regulamin, który trzeba przeczytać przed napisaniem czegoś na Czacie.

 

Nie lubię się wypowiadać w skargach, zwłaszcza, że w niej nie uczestniczyłem, ale stwierdzam to co zaobserwowałem przez jakiś czas, oczywiście sam nie jestem święty, także proszę pilnować każdego z Nas oraz mieć dowód w postaci screen'a.

 

Pozdrawiam

  • Lubię to! 2
  • Haha 2
  • Super! 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.