Skocz do zawartości

[Próbny wywiad] #11 Creating.


Dizzy

Rekomendowane odpowiedzi

W dzisiejsze popołudnie chciałbym wam przedstawić wywiad z Creatingiem.

Zapraszam do czytania!

 

 

 

 

Legenda:

Rola redaktora: kolor beżowy 

Bohater wywiadu: Kolor biały

 

 

 

 

 

 

 

 

Witaj Creating, poświęcisz mi chwilę czasu na przeprowadzenie wywiadu ? 

 

 

Oczywiście, nie ma problemu w końcu to sama przyjemność.

 

 

Na początek opowiedz nam coś o sobie, jak masz na imię, gdzie mieszkasz, ile masz lat, czym się na co dzień zajmujesz ? 

 

 

Na imię mam Mateusz, mieszkam w miejscowości Strzyżów oddalona jest około 39 km od Rzeszowa. Jestem szesnastolatkiem i będę zaczynał naukę w technikum budowlanym. 

 

 

Mateuszu opowiedz nam coś o twojej miejscowości, są jakieś ciekawe miejsca które warto odwiedzić ? 

 

 

Zależy od zainteresowań osób, praktycznie najwięcej jest obiektów sportowych typu korty tenisowe, basen kryty, orlik, hala sportowa, skate park oraz stadion piłkarski. Strzyżów raczej postawił na sport nie na atrakcje turystyczne. 

 

 

Uczęszczasz na jakieś obiekty sportowe w twoim mieście ? 

 

 

Tak, uczęszczam na wiele z nich. Na basenie krytym zapomniałem dodać, że znajduje się siłownia tam wiele czasu przebywałem lecz teraz mam odpoczynek, a raczej lenistwo i brak czasu. Na korcie byłem raz z bratem, na skate parku jeździłem dawno, na hali często grałem w siatkę, a stadion piłkarski należy do klubu Wisłok Strzyżów w którym gram. 

 

 

Grasz w piłkę nożną, powiedz nam na jakiej pozycji grasz ? 

 

 

Moja pozycja zależy od meczu, zazwyczaj na sam początek pierwszej połowy  mój trener daje mnie na prawe skrzydło bym tam po prostu wrzucał piłkę w pole karne gdy widzi, że przegrywamy daje mnie na lewe skrzydło a tam mam  jedno zadanie, ominąć 2 przeciwników zejść do środka i oddać strzał i  tak a propo mojej skromności zawsze mi to wychodziło i zawsze  strzeliłem bramkę z tamtej pozycji. Gdy już gol padł trener wystawiał  mnie na atak i kazał innym wypuszczać piłkę na dobieg, a tutaj znów moja  skromność, gdy już ominąłem obrońce nie mógł mnie dogonić ponieważ  jestem typowym sprinterem. 

 

 

Czyli jesteś zawodnikiem wielofunkcyjnym możesz grać na wielu pozycjach i jak widać dobrze ci to wychodzi życzymy ci jak najwięcej bramek,  asysty, pucharów w twoim klubie. Na samym początku napisałeś że po wakacjach będziesz uczęszczał do technikum budowlanego, dlaczego akurat ten kierunek ? Co cię zainspirowało?

 

 

Dziękuje, co mnie zainspirowało? Raczej nic, po prostu lubię prace fizyczną i tworzyć. To daje mi jakoby szczęście, moim marzeniem jest skończyć tą szkołę i wyjechać za granice, a dokładnie do Francji. Zarobić tam na motor oraz auto, a później już po prostu zbierać pieniążki i budować swoją przyszłość. 

 

 

Widzę że jesteś człowiekiem z dużym potencjałem powiedz nam dlaczego akurat Francja ? Podoba ci się ten kraj ? Co byś chciał najbardziej zwiedzić ? 

 

 

W tamtym kraju mieszka pewna dziewczyna z którą od paru lat ja i ona chcemy się spotkać, rozmawiam z nią w sumie już od 4 lat i pokazywała mi ten kraj, spodobał mi się i ze względu na nią, zarobki, oraz pięknego wyglądu kraju chciałbym właśnie tam się znaleźć. 

 

 

Pierwszy raz słyszę taką historię, czyli miłość wzywa ? Masz jakieś plany związane z tą dziewczyną ? 

 

 

Plany związane z nią mam ale to już bardziej prywatne, głupotą byłoby ustawiać sobie życie z miłości, kto wie jak może być kiedyś, może wogóle się z nią nie spotkam. Dążę do tego ale nie wszystko zależy ode mnie, zawód wybrałem bo mi się podobał, wyjechać tam chcę bo w Polsce nie ma przyszłości na budowie, opracujesz się a zarobki marne. 

 

 

Mądry chłopak co prawda to prawda, wiemy już że masz brata, masz jeszcze może siostrę lub jeszcze jednego brata ? 

 

 

Tak mam jeszcze jednego brata, uczy się w gimnazjum, a ten brat co byłem z nim na korcie uczy się na politechnice Rzeszowskiej. 

 

 

Czyli każdy w innym kierunku, a jakie masz z nimi kontakty ? Dobrze się dogadujecie czy standardowo jak to z rodzeństwem ? 

 

 

Raczej nie mam z nimi dobrego kontaktu, mało kiedy mam okazje na nich się napotkać chociaż mieszkają pod jednym dachem, nie jestem często w domu praktycznie wcale mnie nie ma. Gdy nie idę na badania to jestem zamknięty w swoim pokoju do wieczora a później wychodzę ze znajomymi i wracam w nocy i kładę się spać. 

 

 

Pozwól że przejdę to pytań związanych z cs 1.6 kiedy pierwszy raz zacząłeś grać w cs 1.6 ? 

 

 

Kiedy pierwszy raz to za bardzo nie pamiętam ale być może jak miałem około 10 lat. 

 

 

Czyli już 6 latek, posiadasz admina dd2 jak myślisz dobrze wykonujesz swoje obowiązki ? 

 

 

W miarę swoich możliwości myślę, że dobrze wykonuje swoje obowiązki. 

 

 

Jaka jest twoja ulubiona mapa i dlaczego akurat ta ?

 

 

Nie mam swojej ulubionej mapy, na każdej mam jakieś pomysły, taktyki i przyjemnie mi się gra. 

 

 

Jesteś z nami od 27 marca czy według ciebie serwer odd2 zrobił postępy czy cofnął się w rozwoju ? 

 

 

Jak to zawsze bywa czasami jest gorzej czasami lepiej, ostatnio dd2 się nieco zmienił i moim zdaniem na gorsze, trzeba było wnieść znów mnóstwo poprawek ale jest coraz lepiej, nie od razu Rzym zbudowano.

 

 

Masz jakieś propozycje związane z serwerem ? Co ci się nie podoba ? Jaki plugin chciałbyś zobaczyć ? 

 

 

Zależnie od osób niektórym to się podoba niektórym nie a tutaj trzeba patrzeć nie na siebie a na innych, sami na tym świecie nie jesteśmy. Jest parę takich pluginów, proponowałem już je w odpowiednim dziale więc raczej wiadomo jakie. 

Nic się nie zmieniło od tamtej pory.

 

 

Masz jakąś ulubioną broń ? 

 

 

Zależnie od przeprowadzanej akcji, gdy chce raszować wybieram np mp5 dwa flesze i granat oraz usp. Ale podstawowa broń to usp. 

 

 

Jesteś z nami dość długo jak oceniasz prace naszych administratorów ? 

 

 

Widać, że się starają i to idzie w dobrym kierunku więc oceniam na bardzo dobrą. 

 

 

Chciałbyś mieć jeszcze jakąś rangę czy jednak wolisz zostać przy tych co już posiadasz ? 

 

 

Czas pokaże na razie zostaje przy tych co są gdy będzie trzeba pomóc gdzie indziej i będę w stanie to pomogę.

 

 

Z kim z naszej sieci się najlepiej dogadujesz ? 

 

 

Chyba z Maliną, zawsze skoro do pomocy kobieta, pozdrawiam serdecznie. 

 

 

Ja również, podoba ci się nasz styl forum chciałbyś coś zmienić ?

 

 

Nie, wszystko jest idealnie, lubię ciemny styl więc jest na prawdę dobrze.

 

 

Czy opowiesz nam skąd się wziął pomysł na nick ? 

 

 

Od tworzenia, lubię tworzyć, budować wszystko się łączy. 

 

 

Jak widzisz na naszej sieci nie mamy Junior Administratora kogo byś widział na tej posadzie ? 

 

 

Oj tutaj za wiele nie powiem, to na prawdę ciężki wybór i nie zazdroszczę naszym H@. Nie mam swojej typowanej osoby. 

 

 

Jaka była twoja pierwsza gra w którą zagrałeś ? 

 

 

Na komputerze? Chyba Need for Speed Most Wanted  później Carbon a na samym końcu cs i tak już on pozostał.

 

 

Te gry to super produkcje, chciałbyś kogoś pozdrowić?

 

 

Wszystkich traktuje równo więc pozdrawiam całą sieć. 

 

 

Myślę że już pora na zakończenie tego wywiadu, dziękuję że zgodziłeś mi poświęcić trochę czasu. Życzę ci dalszych sukcesów w życiu, trzymaj się. 

 

 

Dziękuje, ja Tobie również.

 

 

 

 

 

Mam nadzieję że wywiad się spodobał, jeśli tak zostaw + dziękuję. 

  • Lubię to! 4

GG:53968161

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Wywiad fajny, trochę błędów jest ale uważam, że lepiej wyszedł od przedniego, jeżeli chodzi o zawarte informacje.

Popracuj następnym razem nad wyglądem całego wywiadu, nie wyglądają zbyt estetycznie tak wielgaśne odstępy. :) 

  • Lubię to! 1

sygna-malina.png

qlU3lUK.gif

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak mój poprzednik powiedział, zbyt duże odstępy
 

Witaj Creating, poświęcisz mi chwilę czasu na przeprowadzenie wywiadu ? 
Oczywiście, nie ma problemu w końcu to sama przyjemność.
 
Na początek opowiedz nam coś o sobie, jak masz na imię, gdzie mieszkasz, ile masz lat, czym się na co dzień zajmujesz ? 
Na imię mam Mateusz, mieszkam w miejscowości Strzyżów oddalona jest około 39 km od Rzeszowa. Jestem szesnastolatkiem i będę zaczynał naukę w technikum budowlanym. 
 
Mateuszu opowiedz nam coś o twojej miejscowości, są jakieś ciekawe miejsca które warto odwiedzić ? 
Zależy od zainteresowań osób, praktycznie najwięcej jest obiektów sportowych typu korty tenisowe, basen kryty, orlik, hala sportowa, skate park oraz stadion piłkarski. Strzyżów raczej postawił na sport nie na atrakcje turystyczne. 

 

Według mnie tak dużo bardziej wygląda estetycznie. Tak pod moim względem czytało by się bardziej klarownie.
Ogólnie zawarte pytania są co raz to bardziej ciekawe, w porównaniu co do pierwszego pytania, lecz mam nadzieje, że stać Ciebie na dużo dużo więcej. Człowiek uczy się na błędach. Pamiętaj! 

  • Lubię to! 1

Wykonuje prace graficzne* na zlecenie m.in.: sygnaturka, avatar, tło, tapety.

Pisz tylko i wyłącznie na pw lub Steam

*Pisząc do mnie napisz co chcesz, jaki typ zlecenia, i potrzebne materiały jeżeli takowe posiadasz. Nie odpisuje na wiadomości typu: "elo zrobisz mi sygne?". Napisz jak najbardziej szczegółowo, co chcesz mieć w tej pracy a dostaniesz ją szybciej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Interpunkcja. Nie stawiasz przecinków tam gdzie trzeba, ani też nie poprawiasz odpowiadającego. Jeśli kierujesz się bezpośrednio do osoby, z którą przeprowadzasz wywiad, zwroty pisz wielką literą, by okazać szacunek do drugiej osoby, bo to wpływa na estetykę pracy. Wywiad krótki, ale idzie Ci coraz lepiej. Specjalistą od wywiadów nie jestem, gdyż sam w tym jestem zielony, więc więcej błędów nie zauważyłem. Co do pytań, są trochę takie "suche", rozbuduj je troszeczkę. 

 

Robisz postępy, zależy Ci na tym, za to masz plusa.

Staraj się, bo idzie Ci to coraz lepiej.

  • Lubię to! 1

tumblr_mxjpbiPnCr1scokd7o1_500.gif

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To fakt wywiad lepszy od poprzedniego, ale niestety błędy znów są - interpunkcja, nie umiesz poprawnie oddzielić informacji nie wygląda to zbyt estetycznie, aczkolwiek pisałam jest lepiej dlatego teraz poleci za chęci "+". :) 

cooltext344241087138805.thumb.png.9fca7f5e844fa0596f8b2f5557744960.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.