Skocz do zawartości

Skarga na OMatkoBoskaCoToSieStaneło?


Bushido

Rekomendowane odpowiedzi

Nick oskarżyciela: Bushido

Nick oskarżonego: OMatkoBoskaCoToSieStaneło?

Powód skargi: Bezpodstawne rozdawanie permów bez dowodów

Wyjaśnienie: Admin OMatkoBoskaCoToSieStaneło?  dał permanentnego bana na cfg graczowi "Calma Calma"  bez ss ani niczego innego. Ja rozumiem sytuację, że ktoś lata odpalony na speed hacku i wtedy walimy mu bana bez ss'ow bo to nie jest potrzebne, natomiast w przypadku gracza Calma jest sytuacja taka, że on po prostu UMIE grać w cs'a i widocznie adminowi to nie spasowało, niejednokrotnie grałem z tym graczem i widziałem jak gra, nie wiem czy admin nie potrafi rozpoznać dobrego gracza od czitera czy o co tu chodzi? a jeśli nie potrafi to niech robi ss bo to jego OBOWIĄZEK. Wstawiam się za tym graczem i proszę admina OMatkoBoskaCoToSieStaneło? o rozpisanie demka w momencie w którym banował gracza Calma. Z tego co mi wiadomo, to nie pierwsza taka zagrywka tego admina że ładuje permy bez ss..

Admin powinien posiadać kompetencje dość wystarczające, aby rozpoznać czy dany gracz gra na wspomagaczach czy też nie, i kupienie sobie admina za PSC w cale mu tych umiejętności nie dodaje (Proszę to wziąć pod uwagę przy następnym zatwierdzaniu podania jakiegoś gracza o admina który zapłaci te 20 zł za adma..) Ponadto gracz Calma jest szwedem, i tak naprawdę nic nie mógł zrobić, ani się odwołać od bana na forum, ani nic podobnego bo nie mówi w języku polskim..

Po tym co widzę co tu się dzieję aż strach wejść na serwer, może niedługo Sadboi, Paris platynov lub któryś z graczy którzy mają skill'a wyższego niż bot na normal'u też dostanie bana?..

 

Proszę opiekunów serwera DD2 o wzięcie pod lupę adminów i ich domysły na temat tego czy dany gracz czituje czy nie, muszą mieć na to dowody i koniec kropka.

 

  • Lubię to! 2
  • Haha 1

aaaaa.thumb.jpg.2110381570f12b7b9405bfe72cd1a8c2.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

@mazda663 czekam na wyjaśnienia.

A Ty @Bushido pokieruj kolegą, aby napisał prośbę o UB. 😉

  • Lubię to! 1

sygna-malina.png

qlU3lUK.gif

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

@BOZIE WIDZE! http://www.amxbans.cs-maliver.pl/ban_list.php?bid=8714 - jest tutaj taki ban.

Widać grał na aktywnym i się nie odwołał od niego. Admin miał prawo go zbanować ponownie. 🙂 

  • Lubię to! 1

sygna-malina.png

qlU3lUK.gif

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Malina to jest Szwed skąd on ma wiedzieć co i jak się robi na polskim serwerze , wytłumaczyłbym mu jak ma się odwołać ale nie zrobię tego nie mam do niego kontaktu a telepatycznie tego nie zrobię .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Malina, nie mam z nim niestety kontaktu, zapraszałem go na steam ale nie przyjął. Poza tym, ma po szwedzku napisać odwołanie? xD On prawdopodobnie nie ma pojęcia dlaczego nie możę wejść na serwer.. tak czy inaczej, admini niech robią te ss'y na przyszłość.

aaaaa.thumb.jpg.2110381570f12b7b9405bfe72cd1a8c2.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel
Przed chwilą, Bushido napisał:

Malina, nie mam z nim niestety kontaktu, zapraszałem go na steam ale nie przyjął. Poza tym, ma po szwedzku napisać odwołanie? xD On prawdopodobnie nie ma pojęcia dlaczego nie możę wejść na serwer.. tak czy inaczej, admini niech robią te ss'y na przyszłość.

SS miał zrobione przez innego admina... dałam link wyżej.

1 minutę temu, BOZIE WIDZE! napisał:

Malina to jest Szwed skąd on ma wiedzieć co i jak się robi na polskim serwerze , wytłumaczyłbym mu jak ma się odwołać ale nie zrobię tego nie mam do niego kontaktu a telepatycznie tego nie zrobię .

Nic na to nie poradzę, że gra akurat na Polskim serwerze... myślę, że gdyby mu zależało by kogoś zaprosił z serwera do znajomych bądź przyjął @Bushido.

Jeszcze gdy mieliśmy GOMODA, był gracz z Anglii i znalazł rozwiązania, aby się odwołać. 😉 

  • Super! 1

sygna-malina.png

qlU3lUK.gif

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprostuję kilka faktów.

 

Admin oskarżony dał Calmie bana na cfg bo podejrzewał u niego wallhack'a, calma później dalej wchodził więc pewnie skasował config. 

Dostał następnie ode mnie screeny. Nie ważne jakiego on jest pochodzenia, gra na polskim serwerze więc musi przestrzegać naszych zasad. Jego problemem jest napisać odwołanie, a nie moje czy wasze. 

 

Bushido a teraz coś do ciebie. Admin może dać screeny, może dać bana na IP/SID, może dać na config to nie ma znaczenia. Osoba zbanowana wtedy wchodzi na forum, pisze odwołanie i wtedy admin banujący rozpisuje wszystko i podaje powód bana. To że on dał bana i nie rozpisał demka, nie świadczy o nim źle, rozpisałby je dopiero po napisaniu przez zbanowanego odwołania.  

 

Ponadto dajesz przykłady o sadboi, platynov... jakby oni dostali bana to by się odwołali, admin banujący by rozpisał demko i zostałaby rozpiska przeanalizowana przez osoby wyżej 🙂 Nasza wina, że jest innego pochodzenia i u nas gra? Wtedy ma immunitet? Nie możemy zbanować bo pewnie nie potrafi napisać odwołania? 

 

Jak dla mnie bez zbędnej dyskusji skarga do odrzucenia.

Edytowane przez hite
  • Lubię to! 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krótko i na temat . Gracz który dostał ssy powinie się odwołać na forum wstawić ssy . Nie zrobił tego więc admin mógł zbanować go permamętnie . 
Winna gracza . Admin dobrze postąpił 🙂 

 

 

Skarga bez sensu ! 

  • Lubię to! 1

Zapraszam na DD2 IP : 91.224.117.74:27395

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Dzięki za skargę ale w tym przypadku nie mam jak wyciągnąć konsekwencji u Adminów, ponieważ postąpili dobrze. 🙂

  • WOW! 1
  • Super! 1

sygna-malina.png

qlU3lUK.gif

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.