Skocz do zawartości

Skarga na Admina BOZIU WIDZE


GoLdi

Rekomendowane odpowiedzi

Wzór Nick oskarżyciela: GoLdi The Joker

Nick oskarżonego: Boziu Widze

Powód skargi: brak ogarnięcia admina, kick/slay admina bez powodu,

Dowody (Screeny/Demko z HLTV):  https://www1.zippyshare.com/v/8CwV3ikd/file.html od 10:50 do 11:13 ale polecam obejrzeć całość - widać że całe 11 min praktycznie ogarniam graczy, sam prawie nic nie strzelam, ogarniałem gracza eRkaaaa czy nie ma wh - na speccie, ewidentnie widać, że wbijam pod B, skanuje- dostaje od kogoś skana z CT z B, odbijam na lewo i pada info że paka padła na gali to co robie? - cofam przez respa naszego i dostaje SLAYA od Admina - potem jest rozmowa- itp ... ale on nie rozumie co zrobił i teksty typu " co ty myślisz jesteś nietykalny" " pizda" "i że to on jest weteranem"  aż nie chce mi się komentować ... 

Proponowana kara: jak nie ogarnia to zabrać admina, jeżeli admin tak załatwia sprawy wsród adminów ... 

Wyjaśnienia: 

Jeżeli nie posiadaszdowodów, nie pisz skargi.

 

 

 

 

 

 

Wiecie, że jestem ostatnią osobą, która pisze skargi- choć prawie 3 letnie doświadczenie pokazuje że inaczej nie ma co ...

Gram koło 16.00 -16.20 na dd2 -  wbijam przed B ( gram w tt)  skanuję sobie, pada info że paka padła na gali ... no to wracam sobie przez naszego respa żeby iść od długiej bo zostało nas może max 2-3 osoby ... będąc na naszym respie dostaje SLAYA od admina - no super- piszę do niego " co ty robisz" ? a on że kampie na respie, że " nie jestem nietykalny" i zaczyna coś do mnie się " pruć" ... napisałem mu, że tak sie takich spraw między adminami nie załatwia itp ... i dostaje kicka żeby się uspokoił i przemyślał swoje zachowanie ... to wbija do mnie na steam i zaczyna mi ubliżać, pisze coś o załatwieniu sprawy po "męsku" ( to zaproponowałem żeby mnie odwiedził we wrocławiu"  że  to i tamto i on jest WETERANEM !!! a ja pizdą ...  😄 no cóż widać że niektórym admin nie służy ... dlatego proponowałbym odebrać rangę komuś, kto nie ma pojęcia jak się zachowywać... 

Edytowane przez GoLdi
skarga wg wzoru
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na jutro przygotuje demko i myślę że to będzie wszystko w tym temacie,  napisałem do Ciebie na steama bo wyrzuciłeś mnie z serwera, uważam że zrobiłeś to bezpodstawnie bo to,  że dostałeś slaya za stanie na respie i dawanie złego przykładu graczom nie jest podstawa do takiego zachowania.

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, BOZIE WIDZE! napisał:

Na jutro przygotuje demko i myślę że to będzie wszystko w tym temacie,  napisałem do Ciebie na steama bo wyrzuciłeś mnie z serwera, uważam że zrobiłeś to bezpodstawnie bo to,  że dostałeś slaya za stanie na respie i dawanie złego przykładu graczom nie jest podstawa do takiego zachowania.

To chętnie poczekam na twoje demko ... i wtedy licze na słowo "przepraszam"  że twój SLAY był bezpodstawny .. a po 2 - najpierw się pisze - nie stój na respie itp, tym bardziej że Admini czasami coś robią nie? np kickują kogoś, i to chwilę trwa itp .. ale Ty wolałeś wywalić Admina bo tak o sobie życzyłeś....  tym bardziej byłem zajęty "pracą admina " patrz na demku na moje statsy ...  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie był kick na podstawie tego że o patrzę stoisz na respie dam Ci kicka , obserwowałem Cię akurat w tym momencie wrzucę demo jeśli osoby trzecie powiedzą że zrobiłem źle możesz liczyć na moje przeprosiny tego samego oczekuje od Ciebie. 

 

Edit:

15. Terroryści mogą przebywać na swoim respie do 1:30. Jeżeli jednak CT rashuje, jest możliwość dłuższego przebywania na respie.

 

 

Edytowane przez BOZIE WIDZE!
Dodanie informacji
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nick oskarżyciela: GoLdi The Joker

Nick oskarżonego: Boziu Widze

Powód skargi: brak ogarnięcia admina, kick/slay admina bez powodu,

Dowody (Screeny/Demko z HLTV):  https://www1.zippyshare.com/v/8CwV3ikd/file.html od 10:50 do 11:13 ale polecam obejrzeć całość - widać że całe 11 min praktycznie ogarniam graczy, sam prawie nic nie strzelam, ogarniałem gracza eRkaaaa czy nie ma wh - na speccie, ewidentnie widać, że wbijam pod B, skanuje- dostaje od kogoś skana z CT z B, odbijam na lewo i pada info że paka padła na gali to co robie? - cofam przez respa naszego i dostaje SLAYA od Admina - potem jest rozmowa- itp ... ale on nie rozumie co zrobił i teksty typu " co ty myślisz jesteś nietykalny" " pizda" "i że to on jest weteranem"  aż nie chce mi się komentować ... 

Proponowana kara: jak nie ogarnia to zabrać admina, jeżeli admin tak załatwia sprawy wsród adminów ... 

Wyjaśnienia: 

Jeżeli nie posiadaszdowodów, nie pisz skargi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@BOZIE WIDZE! ten twój slay był bez podstaw, bo @GoLdi uciekał z przed trupa chcąc iść na longa/gale/mida. Słyszał innych graczy dlatego na spokojnie szedł. Tu powinieneś kolegę przeprosić

Teraz tak @GoLdi miej to na uwadze, że każdy widzi co piszesz na czacie czy na u@ (jak są admini). Admin ma zachowywać kulturę i stwarzać wzór do naśladowania, u Ciebie jest to odwrotnie. To twoje "3 letnie doświadczenie" nic nie daje. Dajesz bany za ping na godzine?? KLIK Za takie coś pierw jest kick, a potem ban na 5/30 minut, nie godzinę. Ogólnie naucz się adminować, w szczególności nie dawać ludziom banów na cfg (jak są odpaleni) tylko dać te normalne screenshot'y. Poszukaj sobie ukrytego działu Adminów DD2, tak się dowiesz jak je dawać 🙂. Nie ma co się dalej rozpisywać, ogarnij się trochę i stwarzaj pozytywne nastawienie na serwerze, a nie wchodzisz w kłótnie za durnego slay'a. Wystarczy napisać raz na admin czacie, żeby najpierw popatrzył dobrze gdzie dany gracz się znajdował. Tyle ode mnie//Dostałem pozwolenie dlatego kończę tą skargę o durnego slay'a. A jeszcze jedno, admin ogarnia, nie każdy jest jak ty " z 3 letnim doświadczeniem" i wie wszystko lepiej.

 

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.