Skocz do zawartości

Opiekun ^^DeeD^^


^^DeeD^^

Rekomendowane odpowiedzi

Imię: Patryk

Wiek: 20 lat

Nick: ^^DeeD^^

Link do banid: brak steama , mogę zakupić ale tylko w celach kontaktowych gdyż grając na steamie mam problemy ze ścinami pomimo tego , że mam ten sam cfg i usawienia co na ns a także mam normalny ping i fpsy.

Dlaczego chciałbyś zostać Opiekunem?:Przede wszystkim dlatego , że mam sentyment do tego moda , a także od zawsze ciekawiło mnie jak to wygląda w środku i zacząłem grzebać przy serwerach aż doszedłem do pokemoda. Sądzę , że jestem w stanie pomóc emsik'owi rozwinąć serwer , a także służyć pomocną dłonią w sprawach technicznych gdyż mam obcykane większość plików jakie znajduję się na pokemodzie. Kolejnym powodem jest to , że darzę emsika szacunkiem że właśnie zajął się wymarłym modem i próbuje od nowa nadać mu blask i chciałbym mu w tym pomóc.Ostatni powód jest taki , że lubię tworzyć coś nowego/poprawiać coś i widzieć , że ludzie to doceniają i się tym cieszą.

Jakiego serwera chciałbyś/chciałabyś zostać Opiekunem: PokeMod

Dlaczego akurat ten serwer?: Przypomina mi dzieciństwo i jest za razem jednym z fajniejszych wspomnień z csa , a także od samego początku spodobał mi się ten mod ze względu na to , że sam oglądałem pokemony i spodobała mi się cała mechanika wbijania lvli ewolucji system pokerank itp.

Czy byłeś kiedyś opiekunem?:Tak.

Znajomość amxx i panelu (0-10): Panel sądzę , że 10/10 natomiast amx 8/10

Wsparcie finansowe (TAK/NIE):TAK

Coś o sobie: W csa gram od 6 roku życia więc mam już przegrane 14 lat + występy półprofesjonalne , lany a także granie esl , próbowałem także swoich sił na scenie półprofesjonalnej w lolu , ale z powodów spraw rodzinnych nie jest mi to dane , poza csem gram także w tibie i plemiona, uwielbiam  patrzeć na gwiazdy i kocham horrory ❤️ 

Z natury jestem uparty jak osioł , mam sklerozę po mamie xd i to chyba tyle 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 dni na forum. To wystarczający argument, byś opiekunem nie został.

Ale zaraz mi zarzucą, że jeden powód to za mało. Więc dorzucę jeszcze 3 następne:

-nie masz na serwerze nawet admina, a startujesz od razu szczebel wyżej

-przegrane 12h na modzie, co ledwo kwalifikuje się na admina. Powtarzam, ledwo

-chwalisz się lanami, esl, rozgrywkami półprofesjonalnymi, a nie masz nawet CS'a na steamie. To jak Ty wcześniej grałeś, z czyjegoś konta? 

 

Kolejna rzecz, która mi zalatuje tutaj ściemą totalną, to fakt, że nie potrafisz tak skonfigurować CS'a, by Ci na steamie działał bez problemu. Skoro tak prosta rzecz sprawia Ci problemy, to nie wierzę w Twoją znajomość obsługi serwera, jak również fakt, że od 6 roku życia grasz w CS'a.

 

  • Lubię to! 2

ddOQGML.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie rzecz biorąc nic do Twojej osoby nie mam ale dla mnie takie aspekty jak:

  1. Steam;
  2. GT;
  3. Znajomość wśród Administracji;
  4. Znajomość wśród graczy na serwerze;
  5. Admin na danym serwerze;

powinny zostać zachowane w należytym porządku.

 

Patrząc na Twoje przegrane godziny podejrzewam, że słabo jesteś rozchwytywany przez ludzi.

 https://www.gametracker.com/player/^^DeeD^^/145.239.20.87:27190/

Co prawda Twoja tygodniowa aktywność ukazuje zaangażowanie jednak jak dla mnie na Opiekuna słabo.

Dodatkowo jak wcześniej wspomniałem powinieneś mieć Admina danego serwera.

No i oczywiście Steam do podstawa - bezwarunkowo.

 

Wróćmy do plusów.

Podanie jest na prawdę ładnie napisane i wygląda przekonywująco

Wiek wydaje mi się być również odpowiedni, mogę się mylić.

No i oczywiście składka.

 

Koniec końców, na chwile obecną jestem na nie, przykro mi.

Zacznij od Admina posiedź jeszcze trochę na serwerze, forum i nadrób godziny. 

Powodzenia!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • emsik zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.