Skocz do zawartości

SzopenRapu


Ireczek

Rekomendowane odpowiedzi

Nick oskarżyciela: Miners LB
Nick oskarżonego: SzopenRapu
Powód skargi: Kicki a później ban za speca. Pisałem do niego żeby nie kickował, zero odpowiedzi i koniec rozmowy. Widzi że nie afcze na spec a mimo to kickuje. Mam prawo oglądać graczy tak samo jak wszyscy. Slota też nie blokowałem bo było 7:7 
Dowody (Screeny/Demko z HLTV):
Proponowana kara: Żadnych kar tylko myśleć pora zacząć i nie chcę żeby to się powtarzało
Wyjaśnienia: 


BUILD 1358 SERVER (0 CRC)
Server # 42
[AMXBans] =============================================== 
[AMXBans] You have been banned from this Server by Admin Szopen Rapu. 
[AMXBans] There are 3 minutes and 40 seconds left of your ban. 
[AMXBans] Banned Nickname : Miners LB 
[AMXBans] Reason : ' siedzenie ne spec ' 
[AMXBans] You can complain about your ban @ www.cs-maliver.pl 
[AMXBans] Your SteamID : ' STEAM_0 : 0 : 204835619 ' 
[AMXBans] Your IP : ' 77.115.64.184 ' 
[AMXBans] =============================================== 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Premium+

11. Nie siedzimy na SPEC. (wyjątkiem jest tylko kręcenie demka przez gracza lecz należy poinformować o tym admina na U@.)

siedziałeś na spec - dostałeś 1 kicka

wbiłeś i dalej na spec siedziałeś, napisałem do cb a ty "bede tu siedział" (czy coś takiego) to 2 kick

a za 3 razem już banik 

Kiedy

Upada

Rozum

Wchodzi

Agresja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ireczek, wg mnie admin dobrze zrobił. 

Jak wchodzisz na serwer to żeby grać a nie oglądać... 

Czasami się zdaża, że ktoś siedzi na Speccie i daje info na TS swojemu koleżce a ten nabija punkty...

Jeżeli admin ci nie odpowiadał tzn. że nie widzi sensu... chyba że byś np kupował Vipa i prosisz o nie kickowanie to inna sprawa... Serwer to nie kino ...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapamiętaj mój nick w takim razie, że nie siedzę na spec bez powodu. Kiedy ktoś pisze nie kickuj, i że zostaje na spec, to weź pomyśl przez chwilę po co...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Premium+

Nie przypominam sobie kiedy pisałeś do mnie że na spec będziesz siedział. Jak napisałem do cb to mogłeś napisać że coś robisz a nie "będę tu siedział".

Nie mam sobie nic do zarzucenia. Moim zdaniem zrobiłem tak jak powinno być i tyle ode mnie w temacie.

Kiedy

Upada

Rozum

Wchodzi

Agresja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Zacznijcie lepiej się ze sobą komunikować i słuchać się na wzajem najlepiej.

@Ireczek jaki problem wyjaśnić po co siedzisz na spect? Jeżeli byś napisał od razu, nie byłoby nawet takiej sytuacji. 

Nikt nie ma się domyślać co kto robi... Jeżeli admin zapytał przed kickiem, to powinieneś normalnie odpowiedzieć, czy nawet po jego wykonaniu.

Admin nie widzi, czy Ty przeskakujesz po osobach i je oglądasz, czy rzeczywiście może nie poszedłeś np zrobić sobie coś jeść.

 

Lepsza komunikacja oraz poszanowanie się to podstawa. Lepiej zacząć tego przestrzegać. 🙂

 

4X11314X.png.328ae591383d10c01fa11f729a4

  • Lubię to! 1

sygna-malina.png

qlU3lUK.gif

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.