Skocz do zawartości

Opiekun VarVist


VarVist

Rekomendowane odpowiedzi

Imię:Adam

Wiek:18

Nick:VarVist

Link do banid: https://banid.pl/sprawdz?sid=0:0:149527361

Dlaczego chciałbyś zostać Opiekunem?:Chciałbym pomóc emsikowi który jest czasami po max 2 godz na serwie i nie wszystko może ogarnąć a ja jako że jestem troszkę młodszy i mam więcej czasu na siedzenie przed komputerem co raczej widać po czasie który już spędziłem na serwerze.

Jakiego serwera chciałbyś/chciałabyś zostać Opiekunem:PokeMod

Dlaczego akurat ten serwer?:W cs'a 1.6 zacząłem grać jakieś 10 lat temu(Oczywiście z paroma przerwami) i pamiętam że jako dzieciak skakałem po serwerach aż w końcu wbiłem na jakiegoś pokemoda i stał się to mój ulubiony tryb i nie ukrywam że chciałbym żeby trochę odżył bo serwerów jest raptem kilka. Emsik często jest zajęty pracą a ja sporo czasu spędzam na serwie mógłbym mu pomóc zbalansować rozgrywkę,ogarniać forum,rozpatrywać skargi itp.

Czy byłeś kiedyś opiekunem?:Tak(ok. 3 lata temu)

Znajomość amxx i panelu (0-10):6-7

Wsparcie finansowe (TAK/NIE):Tak

Coś o sobie:Obecnie chodzę do 3 klasy technikum w zawodzie "Technik budownictwa".Lubię grać w starsze gierki w takie jak Nfs,Heroes III,Warcraft III,Pogrywam w tibie na różnych otsach(Naruto) ale i w lige legend oraz cs:go też pogrywam jednak ostatnio trochę mniej.Lubię słuchać muzyki (rock'a i metalu),pograć w karty w barze i spędzić fajnie czas ze znajomymi.Ogromną radość sprawia mi też rywalizowanie z innymi.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem na tak 

-Doświadczenie

-Na serwerze jesteś codziennie po kilka godzin 

-Ilość przegranych na serwerze godzin 

-Emsikowi przyda się ktoś taki jak ty a szczególnie jak ogarniasz 

 

Edit: Na dodatek dużo pomagasz graczom

Edytowane przez Spr!Nt Key-Drop.pl
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na tak !
+ Doświadczenie,

+ Na serwerze przebywasz długo i często,

+ Pomoc graczom.

+ Była lekka kłótnia, ale wyjaśnione.

 

Edytowane przez slushia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ogarniam tego pisania +/- xD Jakby nie można było normalnie zamieścić wypowiedzi.. No cóż co kto lubi 😄 Od siebie natomiast powiem że jest świetnym adminem, regularnie bywa na serwerze, jest pomocny, kulturalny i ogarnięty w kwestii podejmowania decyzji i przestrzegania zasad. Nie będę uwzględniał amxx jako wady bo człowiek uczy się całe życie a żeby i w tym się podszkolić nigdy nie jest za późno. W skrócie doświadczony gracz ze steam dzięki czemu zawsze jest z nim kontakt, przede wszystkim przyda się pomoc dla opiekuna.

 

Pozdrawia HJW  \\(^,,,,^)//

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • emsik zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.