Skocz do zawartości

UŻYTKOWNIK MIESIĄCA - GRUDZIEŃ 2018


Radek

Rekomendowane odpowiedzi

cooltext310023204186970.thumb.png.4813d686aa1d10410031430983e156ea.png

 

W tym miesiącu głosujemy na Użytkownika Miesiąca - Listopad 2018

Aby zagłosować na daną osobę wystarczy zastosować się do wzoru:

 

Nick osoby nominowanej:

Dlaczego ona (3-4 zdania):

 

Nie można głosować na siebie oraz w uzasadnieniu pisać np: bo jest fajna, ładna, miła. 

Tutaj chodzi o zasługi w danym miesiącu, czym ta osoba się wyróżniła i wyszła przed szereg w stosunku do innych osób.

Mam nadzieje, że będziecie szczerzy w swoich wyborach, oraz co najważniejsze obiektywni! 

Nagrodą będzie unikalna ranga na forum na okres 1 miesiąca!

 

Głosujemy do 01.01.2019

Powodzenia oraz udanej  zabawy!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Radek zmienił(a) tytuł na UŻYTKOWNIK MIESIĄCA - GRUDZIEŃ 2018

Nick osoby nominowanej: Książe Nieporządek.

Dlaczego ona (3-4 zdania): Udziela się na Shoutboxie, stara się zachować kulturę osobistą w postach oraz na sb, można z nim porozmawiać. W wielu sytuacjach umie pomoc, oraz doradzić.

  • Lubię to! 1
Głos na serwer został oddany. Dziękujemy!
 
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nick osoby nominowanej: @Pyskaty

Dlaczego ona (3-4 zdania): Pomimo tego, iż Dawid był w szpitalu to i tak działa w 100% na forum. Aktywny z niego Moderator, wie co ma robić i jak działać. Nie mam większego zdania o Pyskatym, bo po prostu go widać. Oby tak dalej Dawid! 

  • Lubię to! 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Nick osoby nominowanej: @Senpai IMPO

Dlaczego ona (3-4 zdania): Zawsze na czas poratuje grafiką do konkursów, czy do nagród. Miałam Cię nominować w poprzednim miesiącu

ale wybrałam @Nescio, wiec w tym postanowiłam Cię wpisać. 😉 Mam nadzieje, że Twoja aktywność znowu wzrośnie po świętach. 😉

  • Super! 1

sygna-malina.png

qlU3lUK.gif

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nick osoby nominowanej: @Jack Frost

Dlaczego ona (3-4 zdania): Jego aktywność w tematach jak i na czacie jest spora. Niby nie posiada jakiejś bardziej znaczącej rangi na forum (żart)!
To co zrobił dla forum z tymi dotacjami to przecież mistrzostwo. Dzięki takiej pomocy nasza sieć może się rozwijać.
Wiadomo, że każdy pomaga jak tylko może i to też doceniam (nie tylko ja).
Dajcie mu użytkownika roku, bo i tak dużo nie zostało : )

  • Super! 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nick osoby nominowanej: @Jack Frost

Dlaczego ona (3-4 zdania): Jego aktywność jest bardzo duża, pomaga w rozwoju forum/serwerów w postaci donejtów. 

Bardzo zaufana osoba, angażuje się coraz bardziej w życie forum, pomaga doradza pisze różne propozycje, więc w tym miesiącu zaimponował ten zboczuszek Alu. Jak nigdy nie wypowiadam się w użykowniku miesiąca tak teraz musiałam bo owa osoba zasłużyła!

 

  • Super! 2

cooltext344241087138805.thumb.png.9fca7f5e844fa0596f8b2f5557744960.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Radek zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.