Skocz do zawartości

New Typer :)


DestruktoR

Rekomendowane odpowiedzi

Wzór:

Imię: Jakub

Wiek: 15

Jak długo spędzasz na forum?: Zależy od dnia, czy mam więcej obowiązków czy mniej ale myślę, że 2h+

Jaką dyscypliną sportu chciałbyś się zająć?: Oczywiście piłka nożna, a dokładniej Seria A oraz naszą Ekstraklase

Dlaczego ty?: Dlaczego ja? Hmmm... chciałbym wam pomóc, gdyż ostatnio niestety 2 typerow zostało zdegradowanych, a myślę, że kolejne ręce przyrządza sie do pomocy i urozmaica dział typera

Zapoznałem się z regulaminem Ligi typera [TAK/NIE]: Tak

sygna.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Udzielasz się jako typerowicz, widać cię na forum i na serwerach, no i dodatkowa para rąk się przyda 😄

Jestem na TAK

  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osobiście to jestem na tak. Ale teraz zależy czy nie ma nas już za dużo, bo dzisiaj zostały przyjęte dwie osoby, czyli luka po OxyMenie Sebolowi została uzupełniona. Jeśli Dafi stwierdzi, że przyda się jeszcze jedna para rąk, to brać go póki nie ucieknie, bo aktywny i ogarnięty jest! 

  • Super! 1

sygna.png.0ebe34fdbb36feb71ea8bb4967022809.png

"Tato ja wyjdę na ludzi, pokaże tylko, że można muzycznie"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ekstraklasy nie będzie dodane a Serie A będzie usunięte niestety 😕  Z tego co mi wiadomo.

 

Co do podania jestem na tak. Aktywny, udziela się, myślę żebyś ogarnął 🙂 

3560832.jpg.ff6565bab6627f5a58a77023f9105810.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na ten moment niestety mamy pełen skład, spózniłeś się. Ale mam dla Ciebie dobrą wiadomość przy sytuacji, gdy któraś z obecnych osób wyleci, wlatujesz na jej miejsce. W razie czego pisz PW. 

  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.