Skocz do zawartości

#459 Pytanie na Dziś


Nescio

Rekomendowane odpowiedzi

  • Właściciel

1eFxGpG.png

Czy zdarzyło Ci się kiedykolwiek ujrzeć zjawisko paranormalne, które do dziś nie zostało w żaden sposób wytłumaczone? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciężko to nazwać zjawiskiem paranormalnym, ale 13 lat temu doświadczyłem czegoś "dziwnego". Siedzieliśmy przed tv i oglądaliśmy transmisję z pogrzebu JPII. Na stole paliła się świeca. W pewnym momencie zgasła. Wiadomo, świece czasami gasną, z różnych powodów. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie fakt, że kilkanaście minut później, nagle, walnęła takim płomieniem, jakby knot ktoś benzyną polał. A nikt jej przez ten czas nawet nie dotknął, wszyscy widzieli jak gaśnie. Logiczne, gdzieś tam w środku knota mogło się coś jeszcze tlić Ale to był jeden jedyny raz, gdy ogień przy mnie zaczął się tak zachowywać. Jakby zamiast świeczki była zapalniczka i ktoś ją nagle zapalił. Tak to wyglądało. Człowiek z ogniem miał w zasadzie do czynienia od małego. Później, gdy nauczył się palić w piecu CO, codziennie. Ale cholera, do tej pory nie jestem w stanie ogarnąć, co z tą świecą było nie tak. 

  • Lubię to! 1

ddOQGML.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.