Skocz do zawartości

Prośba o unbana


slushia

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick: chmichu 

Steam id lub IP: 89.71.20.250

Serwer: PokeMod

Data bana: 30.12.2018

Wycinek z konsoli: 


[AMXBans] ===============================================
[AMXBans] Zbanowany przez Admina: emsik
[AMXBans] Mozesz wyjasnic sprawe swojego bana na @ www.cs-maliver.pl
[AMXBans] Powod: 'Czitowanie'
[AMXBans] Dlugosc bana: 'permanentnie'
[AMXBans] Twoj SteamID: 'STEAM_1:0:72506857'
[AMXBans] Twoje IP: '89.71.20.250'
[AMXBans] =======================================

 

I tutaj przedstawię pewną sytuację która zaistniała. Kolega z którym Pan emsik chciał na siłę współpracować sprzątnął paczkę od starego znajomego i emsik zaczął "wykradać" pokedex przepisując sobie cały i jak napisałem do niego zaczął się bardzo spinać. Od tej sytuacji zaczęła się cała jazda z bardzo kulturalnym właścicielem serwera. Poniżej wrzucę screeny. Też oczekuję na rozpisanie demka przez Pana emsika o oskarżenie o czitowanie.

 

 

1emsik.png

2emsik.png

3emsik.png

 

@EDIT

W przypadku weryfikacji screenów mogę udostępnić konto GG, gdyby były podejrzenia że są one podrobione. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 3
  • Dodano
  • Ostatnia odpowiedź

Top użytkownicy w tym temacie

Popularne dni

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

  • Premium+

@emsik to chyba do Ciebie 😄

@^^DeeD^^ @VarVist Też proszę zobaczyć 

Kiedy

Upada

Rozum

Wchodzi

Agresja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chmichu wcześniej do Ciebie nic nie miałem , pomagałeś nowym graczom , można było z Toba porozmawiać , ale to co teraz napisałeś to po prostu szkoda na to słów jak piszesz kłamstwa nie poparte żadnymi sensownymi dowodami.
Zacznijmy od tego , że nie musisz mówić , że my odgapiliśmy pokedexa tylko i wyłącznie dlatego , że brzydko mówiąc wychujał Was exim na kase bo wydaliście dużo pieniędzy na same pliki amxx i teraz jesteście w tzw. dupie.Próbujesz obrócić sytuację  , że my jesteśmy tymi złymi bo zgaduję, że macie tzw. ból dupy o to , że my rozwijamy naszego pokemoda,  a Wy w swoim nie możecie nic zrobić , a tak mówiłeś na serwerze , że wystaruje "Wasz" pokemod "Waszego" autorstwa , gdzie byłem nawet u was na test serwerze i wszystko jest opisane by exim XD.

Dla Twojej wiadomości pokedexa nie da się odgapić ze względu na to , że każda osoba , która grzebała chociaż trochę od strony technicznej pokemoda to wie , że pokedex każdego pokemoda będzie wyglądał tak samo , będzie się różnił tylko skillami oraz ilością pokemonów w zależności do której generacji dana osoba zrobi pokemoda.

Dla Twojej informacji podaję link do strony na której każda osoba robiąca pokedexa bazowała ze względu na to , aby nazwa pokemona się zgadzała z obrazkiem. https://www.serebii.net/pokedex-dp/.

Co do pokedexa to sam go robiłem od samego początku na czystym silniku , a jedyne co zmieniłem u siebie to moje skille na skille  emsika , ponieważ miał więcej , niektóre robił sam i aktualnie sam robię nowe.

Moge dostać warna za mniej kulturalne treści w niektórych wypowiedziach , mi to nie przeszkada , ale denerwuje mnie to , że ktoś próbuje wcisnąć jakiś kit nie poparty żadnymi dowodami.


Pozdro 🙂

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • emsik zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.