Skocz do zawartości

/serwer


BrX

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem czy taki temat już był. Szukałem ale znaleźć nie mogłem. Wiec proponuje 🙂

 

https://amxx.pl/topic/54648-proste-menu-z-listą-serwerów/

 

Doszło do nas trochę tych serwerów i fajnie by było wgrać taką opcje. To dobra reklama innych serwerów dla graczy którzy na forum jeszcze nie byli i nie wiedzą o innych modach. Co wy na to ? 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 7
  • Dodano
  • Ostatnia odpowiedź

Top użytkownicy w tym temacie

Popularne dni

  • Właściciel

Taka opcja jest nie do przyjęcia. Strony do reklamowania mają w swojej polityce, że nie można wgrywać pluginów przenoszacych na inne serwery. Jeżeli coś takiego zostanie wykryte serwer dostaje bana i zakaz kupowania reklam. 🙂

Ja wolę się w to nie bawić bo szkoda, aby jakiś serwer był potem bez dobrej reklamy 

sygna-malina.png

qlU3lUK.gif

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No może i jest ale wydaje mi się, że to nie działa w przypadku gdy gracz wpisze komendę /serwery i się sam przeniesie tylko w przypadku gdy połączy się z serwerem a sam go przeniesie na inny. 

 

  1. Administrator zastrzega sobie prawo do natychmiastowego zatrzymania usługi w przypadku naruszenia regulaminu. Zakazane jest:
    • przekierowywanie działania usługi (w szczególności graczy) na inne Serwery
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czekajcie czekajcie. Jest taka możliwość. Wystarczy do nich napisać I zapytać się jak wygląda z tym sprawa. Parę screenów. Jak byłem jeszcze h@ na jednej sieci to miałem taką zagwozdkę.

611076649_Screenshot_20190106-171123_SamsungInternet.thumb.jpg.5d1cbff5307f4dc565fcc9f7bbd18f0d.jpg297148699_Screenshot_20190106-171133_SamsungInternet.thumb.jpg.1f75aff2446407d61598b02d9d7756bd.jpg1154370335_Screenshot_20190106-171211_SamsungInternet.thumb.jpg.a31ab556d9941019104bbd17fa15706a.jpg

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Stawka na dzień dzisiejszy DD2 to: 48,50 + czasowa + groupboost więc opcja numer jeden odpada z tego co przeszperałam kto ma reklame i z jaka stawką. 🙂

sygna-malina.png

qlU3lUK.gif

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo to naprawdę fajny plugin. Napisze potem do nich jak to wygląda z sama komenda /serwery bez przerzucania. 

 

No to odpada. Dopiero jak stawki będą zbliżone to trzeba będzie o tym pomyśleć. Do zamknięcia jak na razie.

 

Support CSSetti.pl:
 
Dzień dobry, nie powinno być problemu z opcją /serwery, pod warunkiem że docelowe serwery także są u nas reklamowane na zbliżonej stawce. Automatyczne przekierowywanie (np. w przypadku zapełnionego serwera) nie jest dozwolone w żadnym przypadku.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.