Skocz do zawartości

SKARGA


kosmo

Rekomendowane odpowiedzi

Nick oskarżyciela: KOSMO
Nick oskarżonego:Hells Angels
Powód skargi: widzę,że na respie siedzą wiec pisze na u@ że siedzą na respie a on nic pisałem jesmu tak z 7 razy on nadal nic ,po 5 min napisał że jeszcze raz napisze na u@ to dostane bana a ja do niego od razzu odpisałem dawaj Xd a on nic ,a dalej siedzieli na respie . To jest moja 2 skarga 1 raz zbanowany oglądaliście demko i nic tam nie ma że to robiłęm . (Jest to moja ostatnia skarga bo rezygnuje z tej sieci bo nie tylko ja mam że pisze na u@ a admin tak odpisuje lub się nie odzywa ze mną grają koledzy nawet mamy SS   (Tylko zastanawiamy się za co macie range adminów chyba za ładne oczy ) 
Dowody (Screeny/Demko z HLTV):  
Proponowana kara: 
Wyjaśnienia:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą, kosmo napisał:

Nick oskarżyciela: KOSMO
Nick oskarżonego:Hells Angels
Powód skargi: widzę,że na respie siedzą wiec pisze na u@ że siedzą na respie a on nic pisałem jesmu tak z 7 razy on nadal nic ,po 5 min napisał że jeszcze raz napisze na u@ to dostane bana a ja do niego od razzu odpisałem dawaj Xd a on nic ,a dalej siedzieli na respie . To jest moja 2 skarga 1 raz zbanowany oglądaliście demko i nic tam nie ma że to robiłęm . (Jest to moja ostatnia skarga bo rezygnuje z tej sieci bo nie tylko ja mam że pisze na u@ a admin tak odpisuje lub się nie odzywa ze mną grają koledzy nawet mamy SS   (Tylko zastanawiamy się za co macie range adminów chyba za ładne oczy ) 
Dowody (Screeny/Demko z HLTV):  (NIE DAJEMY DOWODÓW TYLKO MY INACZEJ SPRAWE ZAŁTWIMY)    rezygnujemy z takiej sieci co admin jest dostępny a nic nie robi .
Proponowana kara: 
Wyjaśnienia:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Premium+

Musze to napisać Sorry!

Z tego co widziałem nie tylko u nas masz takie problemy, jak to się mówi -1

  • Haha 1
  • Super! 1

Kiedy

Upada

Rozum

Wchodzi

Agresja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej napisać skargę i poczekać na werdykt. 🙂 

Jak to się mówi, wszędzie jakiś buc jest, nawet może mieć taki admina. Dlatego było napisać skargę i poczekać, a nie od razu płakać i robić w okół siebie zamęt, jeszcze od razu krzyczeć, że rezygnujesz z tej sieci IKS DE. Ile ty masz lat? 15 (nie wchodząc na twój profil tyle Ci daje).

  • Haha 1
  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co chciałbyś mnie zobaczyć? Ciepły jesteś? Ja oceniam zachowanie, nie twój wygląd.

 

Ty piszesz skargę, było dać jakieś dowody, skarga bezsensu i temat do zamknięcia bo robi się zbędna dyskusja. (W której sam uczestniczę, ale musiałem iks de)

  • Lubię to! 1
  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Radek zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.