Skocz do zawartości

Hulig[4]n Prosba o ub


Hulig4n

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick: Hulig[4]n ^^

Steam id lub IP: IP: 79.186.92.150 SteamID: VALVE_0:4:528493691

Serwer: Pokemod

Data bana: 15.01.2019

Wycinek z konsoli:---

SSY : https://www6.zippyshare.com/v/oPLY2NYM/file.html

Bana w bansie nie ma nie wiem czemu wrzucam dla pewnosci

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 9
  • Dodano
  • Ostatnia odpowiedź

Top użytkownicy w tym temacie

Popularne dni

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Więc tak z tego co wynika z demka HLTV w minucie 11:25 i 12:55 zacząłeś mnie skanować przez gróbą ścianę akurat tam gdzie stałem  ruszając się nawet nie było mnie widać a ty podążałeś swój celownik prosto za mną.A i jeszcze na dodatek razem z Gregy sprawdzaliśmy czy przez tą ścianę da się normalnie scanować i nie dało się stała w tym samym miejscu co ty tak samo ja i NIE  obrywałem żadnego dmg'a od  strzału  chociaż wywaliła seriami cały magazynek na ssach może nic nie widać bo akurat patrzałeś się na nich w dół czy tam gdzie nie było przeciwnika ale na HLTV jest wszystko pokazanę. Sprawę zostawiam innym aby jeszcze to rozpatrzyli nie wiem może się mylę. 

Edytowane przez Spr!Nt Key-Drop.pl
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak mam damagewallscanhacka poza tym normalny scan każdy rozumny człowiek pewnie to zauważy ale czego wymagać po kimś kto nie potrafi bana dać i ssów pobrać 

Edytowane przez Hulig4n
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po 1 najwidoczniej coś się spieprzyło z menu banowania+ssy zgłoszę to a po 2 co do tego linku po prostu ,źle skopiowałem a po 3  dostawałem na ciebie wcześniej skargi i to nie od jakiś tam początkujących co wyzywają każdego ,że ma wh i aima tylko od ludzi grających w tą grę dobre pare-parenaście lat który ogarniają co i jak  

 

Btw: link do demka https://www73.zippyshare.com/v/AY8OKviP/file.html 

 

Edytowane przez Spr!Nt Key-Drop.pl
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam, razem z Xairex’em testowałam czy da się w ten sposób przescanować, ale wywaliłam cały magazynek i nie zadałam mu żadnych dmg. A Hulig[4]n ^^ scanował przez tą ścianę i to idealnie tam gdzie był Xairex.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I po chuj wy tu jeszcze coś ściemniacie myślicie ze tu nikt sam nie myśli i tego nie sprawdzi ? Dmg wchodzi nawet na zwykłym Lan'owym serwerze, zabierzcie sie lepiej za granie bo testowanie i myślenie wam najwyraźniej nie wychodzi.  "Idealnie tam gdzie jest" xddd Przeciez tam nawet miejsca nie ma żeby się ruszać to jak nie skanować idealnie jak koleś tam co rundę campi zresztą widać to na demku  327479305_Beztytuu.thumb.jpg.9075bf323617ed697e01f273f0f795f5.jpg

Edytowane przez Hulig4n
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.